МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

СБУ створює відкритий електронний архів

10/01/2008 | Майдан-ІНФОРМ
2 жовтня, 11:00, Київ
вул. Ірининська, 4 (на розі із Володимирською, 33)

При Галузевому державному архіві Служби безпеки України розпочне роботу Відкритий електронний архів (Інформаційно-довідковий зал), першочергове завдання якого — спрощення доступу та використання документів із Архіву СБУ.

Служба безпеки України здійснює постійну роботу з розсекречення документів, пов'язаних з репресіями радянських каральних органів та історією українського визвольного руху. Власне з електронними варіантами цих документів і можна буде ознайомитись в Інформаційно-довідковому залі. Документи систематизовані та об'єднані тематично (Голодомор 1932-33рр., діяльність ОУН-УПА, репресії в Україні, дисидентський рух тощо). Окрім безпосередньо документів буде представлено також велику кількість фотоматеріалів, наукові збірники та монографії, електронні варіанти виставок та презентацій.

В інформаційно-довідковому залі обладнано 8 робочих місць, а його функціонування покликане стати у нагоді насамперед науковцям, журналістам, студентам та всім зацікавленим у дослідженні першоджерел із зазначеної тематики.

Передбачається щоденне оновлення бази даних, оскільки триває процес розсекречення та переведення документів в електронний вигляд.

Служба безпеки України звертається до інших установ, громадських організацій, фізичних осіб, хто має архівні документи відповідної тематики з проханням надати їх для використання відвідувачами Інформаційно-довідкового залу.

Інформаційно-довідковий зал знаходиться за адресою м.Київ, вул. Ірининська, 4. Телефон: 255-82-24.

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".