МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У "Зеніта" можуть забрати кубок УЄФА.

10/01/2008 | Майдан-ІНФОРМ
Іспанська газета Еl pais - опубликувала матеріали-звинувачення, щодо підкупу російським футбольним клубом команд супротивників в минулорічному розіграші кубку УЄФА.
Газета публікує матеріали - звинувачення, посилаючись на телефонні розмови лідера Тамбовської преступної группи, що зараз базується в Сенкт-Петербурзі, нєкого Петрова, які потрапили до рук журналістів.
За цією інформацією в півфінальному матчі кубку УЄФА, мюнхенській "Баварії" було обіцяно 50 млн.(в якій валюті не уточнюється), за те, щоб вона за результатами двої матчів пропустилі у фінал російський футбольнитй клуб (в першому у Мюнхені їй було дозволенно виграти).
Нагадаємо, що у вирішальному півфінальному матчі вдома, "Зеніт" із несподіванно великим рахунком 4:0 переміг "Баварію", завдяки чьому вийшов у фінал, де обіграв шотландський "Рейнжерс" та став володарем кубку УЄФА.
Наразі справою займається іспанська прокуратура, яка проводить слідство.

Вже є реакція керівництва футбольного клубу "Зеніт" - у заяві клубу говориться про те, що зараз юристи її вивчають зміст інформації, що подана газетою, та можливість юридичного заисту репутації команди.
Також консультант клубу К.Сарсанія в інтерв'ю російській радіостанції "Эхо Москви" порадив тим хто звинувачує клуб у підкупі подивиться інши ігри клубу за останній час, які є досить успішні та свідчать про високий рівень гри команди.
"Просто хотят очернить победу, великую победу клуба, который добыл ее в честной спортивной борьбе"-зазначив К.Сарасанія.

http://www.elpais.com/global/
http://www.echo.msk.ru/news/544087-echo.html

Відповіді

 • 2008.10.03 | Острозький

  Re: У "Зеніта" можуть забрати кубок УЄФА.

  А Штази и Газпром?
 • 2008.10.03 | Pavlo Z.

  "От "Газпрома" нет приема!"

 • 2008.10.03 | Linx

  в євро звичайно

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > За цією інформацією в півфінальному матчі кубку УЄФА, мюнхенській "Баварії" було обіцяно 50 млн.(в якій валюті не уточнюється), за те, щоб вона за результатами двої матчів пропустилі у фінал російський футбольнитй клуб (в першому у Мюнхені їй було дозволенно виграти).


  Але здається Зеніт не винен, йому(чи собі) "підсобили" Тамбовські бандюки.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".