МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Бійка на Кловській: травмовані фотокори «Коммерсанта» та УНІАН

10/03/2008 | Майдан-ІНФОРМ
2 жовтня на вулиці Первомайського у Києві (біля станції метро Кловська) у сутичці під час акції протесту проти захоплення Будинку Звукозапису (власність Державного комітету телебачення і радіомовлення) постраждали журналісти. За інформацією джерела «ТК», охорона, яка захопила будинок, кидала в учасників акції протесту, які намагались зламати паркан, каміння і дошки.

Зокрема, Ігоря Луценка, головного редактора сайту «Фінансист» та активіста ініціативи «Збережемо старий Київ», побили троє охоронців, а також забрали у нього відеокамеру, на яку він знімав те, що відбувалось. Зараз Ігор Луценко разом із міліцією намагається повернути камеру. Також серйозне поранення отримав фотокореспондент інформаційного агентства УНІАН Володимир Гонтар. За інформацією більд-редактора агентства Ірини Тимофеєвої, у Володимира травмовані (але не зламані) ноги.

Постраждав також фотокор газети «КоммерсантЪ» Олександр Течинський. Як повідомив «ТК» редактор відділу «Суспільство» цього видання Денис Попович, один із тих, хто захопив будинок, жбурнув дошку у камеру і зламав фотографу руку. Зараз Олександр перебуває у лікарні. «Міліція не втручалась. Навіть після того, як Кульчицький підійшов до міліціонерів, вони запропонували йому йти у відділок і писати заяву. Хоча, за деякими даними, там був присутній заступник начальника Печерського відділу міліції», - каже Денис.

Телекритика

----------------------

Вперше за історію "ЗСК" мешканці Києва вийшли проти найнятих забудовниками бандитів "стінка на стінку". Масовому угрупованню "спортсменів" було протиставлено такий самий масовий контингент киян, і відбулася сутичка. В результаті - перемога. Охоронців вдалося відтіснити в глибину, було зруйновано ворота, спалено паркан і демонтовано щит з інформацією про горе-будову.

saveoldkyiv

Відповіді

 • 2008.10.03 | Олександр Дядюк

  А кому належить будинок звукозапису?

  Я так розумів захоплено не лише земельну ділянку (на яку у забудовників начебто є якесь рішення), але й будинок студії звукозапису?
  На яких правових підставах, ніхто не знає?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2008.10.03 | Yegor

  Re: Бійка на Кловській

  Молодцы киевляне! Жалко, что таких людей мало, очень мало по Украине. Уже давно бы избавились от мрази
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.03 | странник

   Ну не так уж нас и мало

   Жаль тех кто всю жизнь тупо валяется возле ящика, или хлебает какое-нибудь пойло, вместо того чтоб проводить своё время рядом с приятными людьми.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.03 | Yegor

    Re: Ну не так уж нас и мало

    Странник пишет:
    >Жаль тех кто всю жизнь тупо валяется возле ящика, или хлебает какое-нибудь пойло...
    Как я согласен со Странником! Только как пробудить Украину?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".