МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ъ: Путин нашел стратегическую партнершу (/)

10/03/2008 | observеr
Владимир Путин между тем, судя по всему, просто веселился, когда на пресс-конференции регулярно возникала тема отнятого у премьер-министра самолета.

- Мазурик какой-то: взял и утащил самолет!.. - смеялся он.

Но потом он посерьезнел. На вопрос, действительно ли Россия сделала ставку на Юлию Тимошенко в предвыборной президентской кампании и перестала ли принимать во внимание господина Ющенко, господин Путин сначала ответил, что примет любой выбор украинского народа, но потом его прорвало.

Российский премьер, судя по всему, никогда не простит, если выяснится, что Виктор Ющенко действительно продавал оружие Грузии и, более того, что этим оружием управляли украинские специалисты. Это для Владимира Путина нечто уже очень личное. По крайней мере, такое впечатление создавалось, когда он говорил, что думает по этому поводу. Это то, что не прощают. По крайней мере, он эту ситуацию рассматривает именно так и, похоже, сам Владимир Путин все выводы по этому поводу уже сделал и свой личный приговор по этому делу вынес:

- Несколько месяцев назад и в голову никому не могло придти, что русские и украинцы будут воевать друг с другом, - сказал он. - Но это случилось. Человек, который это сделал, совершил огромную ошибку...
http://korrespondent.net/worldabus/603644

Відповіді

 • 2008.10.03 | keymaster

  Класне фото - фоторепортер супермайстер

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.03 | Михайло Свистович

   Юля вдяглась ніби русская баришня. А фотка тягне на картину

   з назвою "Сватання на Лубянці"
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.04 | Pavlo Z.

    Re: Юля вдяглась ніби русская баришня. А фотка тягне на картину

    Михайло Свистович пише:
    > з назвою "Сватання на Лубянці";))))))))))))))))
 • 2008.10.03 | Pavlo Z.

  "Человек, который это сказал, совершил огромную ошибку... "

  observеr пише:

  > - Несколько месяцев назад и в голову никому не могло придти, что русские и украинцы будут воевать друг с другом, - сказал он. - Но это случилось. Человек, который это сделал, совершил огромную ошибку...
  > http://korrespondent.net/worldabus/603644
  Видав бажане за дiйсне брехнею, або пiдмiною понять: етнiчних українцiв - громадян i вiйськовикiв Грузiї та полiтичних українцiв - громадян України.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.03 | Мартинюк

   А ось ще перли із спільної прес-конференції Вови і Юлі(/)

   Путін сказав Тимошенко, що українці вбивали росіян в Осетії
   02 жовтня 2008, 21:02


   Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін назвав дії України під час конфліктів у Грузії злочином і заявив, що людина, яка приймала в Україні рішення про постачання озброєнь у Тбілісі, злочинець.

   Про це він заявив на прес-конференції в четвер із прем'єром України Юлією Тимошенко.

   "Ми не знаємо, хто приймав рішення про постачання спецтехніки й озброєнь з України вже в ході самого конфлікту. Але хто б це не був, це людина, що зробила величезну помилку", - заявив Путін.

   Він підкреслив, що "те, що озброєння поставлялися вже в ході бойових дій і керувалися фахівцями з України, - це і є злочин".

   "Якщо ми знайдемо підтвердження цьому, то ми будемо відповідним чином вибудовувати контакти з тими людьми, які це зробили", - сказав Путін.

   "Постачання озброєнь - це ще можна зрозуміти - це комерційна справа. Але коли люди і бойові комплекси використовуються для вбивства солдатів у зоні конфлікту, у даному випадку російських солдатів - це для нас сигнал, і сигнал дуже серйозний", - заявив прем'єр РФ.

   Він підкреслив, що "ще кілька років тому в голову не могло прийти, що росіяни й українці будуть воювати один проти одного". "Але це сталося, і це - злочин", - наголосив Путін.

   Прем'єр зазначив, що Росія буде з'ясовувати, хто приймав відповідне рішення, пише "Українська правда". При цьому глава російського уряду підкреслив, що сьогодні це Москві не відомо.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.03 | So_matika

    А ось Іванов атжигаєт. Напалмом (л)

    Сергей Иванов: Мы зарабатываем на войнах, как это ни цинично звучит
    http://www.arms-expo.ru/site.xp/049057054048124050054054056.html

    Транспортная авиация России зарабатывает на войнах других государств и продолжит это делать, заявил вице-премьер РФ Сергей Иванов на 12-м Петербургском международном экономическом форуме.

    "Наш бизнес участвует в транспортном обеспечении войн, которые ведут другие государства. Мы зарабатываем на войнах, как это ни цинично звучит", - цитирует Иванова РИА Новости.

    Сами мы никаких войн не ведем... Правительство, по крайней мере, не мешает нашему бизнесу осуществлять военные перевозки в интересах других государств", - отметил вице-премьер.

    "Мы это будем делать дальше", - добавил он.
 • 2008.10.03 | Горицвіт

  що за цирк - "если вияснітся"

  Україна ніколи не приховувала, що продає зброю Грузії.


  > Российский премьер, судя по всему, никогда не простит, если выяснится, что Виктор Ющенко действительно продавал оружие Грузии


  Чи він розраховує, що таким персоналізованим способом розколе керівництво України ("винен" тільки Ющенко особисто). В принципі, це узгоджується з ранішими заявами Тимошенко, що Ющенко особисто "винен" в поставках зброї в Грузію.


  > и, более того, что этим оружием управляли украинские специалисты.

  Це мається на увазі той відомий репортаж з називанням прізвищ грузинських солдат "Іванєнко, Петренко"?
 • 2008.10.03 | GreyWraith

  Re: Ъ: Путин нашел стратегическую партнершу (/)

  observеr пише:
  >Российский премьер, судя по всему, никогда не простит,
  "нєзабудємнєпрастім"? ;) На ображених воду возять...

  >если выяснится, что Виктор Ющенко действительно продавал оружие >Грузии и, более того, что этим оружием управляли украинские >специалисты.
  А чому це Україна має іншій країні звітувати про свою торгівлю зброєю?На Грузію ООН ембарго не накладала, а власне ембарго Росії байдуже.

  Нікарагуа, Сомалі, ХАМАС і "Хезболла" - ось тепер рівень Росії. :)

  >Это для Владимира Путина нечто уже очень личное. По крайней мере, >такое впечатление создавалось, когда он говорил, что думает по этому >поводу.
  Непрофесійно. Шпигун має приховувати власні емоції. :)

  >свой личный приговор по этому делу вынес:
  Хай дивиться, якби йому вирок за етнічні чистки грузинів у Південній Осетії не винесли... Суддя знайшовся...

  >Но это случилось. Человек, который это сделал, совершил огромную >ошибку...
  І то правда. І ту країну, яка це зробила, схоже, розділять на зони окупації. Коли таке станеться, то треба буде молитися, щоб опинится в НАТОвській зоні, а не в китайській чи тим біьлге мусульманській...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.05 | alfy

   Re: Ъ: Путин нашел стратегическую партнершу (/)

   GreyWraith пише:
   >І ту країну, яка це зробила, схоже, розділять на зони окупації. Коли таке станеться, то треба буде молитися, щоб опинится в НАТОвській зоні, а не в китайській чи тим більше мусульманській...
   То, виявляється, пан сам знаходиться в тій країні? :) Співчуваю. Путін, здається, спеціаліст по виявленню таких "шпійонів".
   Чи може, Україна теж віднесеться до зони НАТОвської ОКУПАЦІЇ (просто так, "за калєктів", по дорозі, як транзитна територія)? Ну тоді це вже круто. В такому разі навіть бабло для агітації за нАТО вже не поможе.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".