МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Потужний контрабандний канал на Львівщині

10/03/2008 | DZG MVS Info
Працівники Антикорупційне бюро та відділу боротьби з міжнародною злочинністю ГУБОЗ МВС України викрили потужний контрабандний канал переміщення в Україну з Польщі контрабандних товарів промислового виробництва. За даними оперативників ГУБОЗ, вказаний контрабандний канал діяв як мінімум з початку 2008 року.

Нині перевіряється інформація про причетність до його утворення окремих посадовців правоохоронних та митних органів Львівської області.

Контрабандний канал було викрито в результаті спецоперації: на виїзді з митної зони пункту пропуску "Шегині" Львівської митниці оперативники ГУБОЗ затримали дві вантажівки, в яких знаходилося понад 130 холодильних камер з маркуванням виробництва начебто Малайзії. Вантаж переміщався без будь-яких супровідних документів, а також документів, що свідчили про проходження митного контролю. Наразі Львівська торгово-промислова палата встановлює вартість товару, а також справжнього виробника продукції. За попередніми даними, вартість контрабандного вантажу перевищує 300 тисяч доларів США.

Вирішується питання про порушення кримінальної справи за ознаками злочину, передбаченого ст.364 (зловживання службовим становищем) щодо посадовців митниці, а також ст.201 (контрабанда) Кримінального Кодексу України.

Прес-служба ГУБОЗ МВС України

Відповіді

 • 2008.10.03 | Рута

  А деж логіка і арифметика?

  Писмак пише ...,,130 холодильних камер з маркуванням виробництва начебто Малайзії. ..... За попередніми даними, вартість контрабандного вантажу перевищує 300 тисяч доларів США..."
  Якіж то холодильні камери продаються за більше ніж 2300 доларів за штуку? Якіж то і хто виготовляв попередні дані? Чи не був то Балога який як та гавкаюча тваринка шукає компромату на БЮТ?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.05 | simsimopen

   Re: А деж логіка і арифметика?

   Попри арифметичны бздури, при чому тут БЮТ ы Балога?
 • 2008.10.06 | SAMOPAL

  Шегині знайшли?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".