МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У партії Яценюка не буде "бедламу і хаосу"

10/03/2008 | Майдан-ІНФОРМ
Голова Верховної Ради України Арсеній ЯЦЕНЮК повідомив основні принципи, на яких будуватиме свою політичну партію.

Як передає кореспондент УНІАН, про це спікер сказав на засіданні Другого університету YES.

Голова ВР підкреслив, що створювана ним партія має сповідувати демократичні цінності, зауваживши, що для нього демократичні цінності – «це не бедлам і не хаос».

Він додав, що сьогодні нерідко з демократією асоціюється вседозволеність. За словами голови ВР, демократія означає, «що можна робити все, що прописано в законі, і всі мають виконувати те, що прописано в ньому, а не догадуються і не дописують собі ті чи інші повноваження».

А.ЯЦЕНЮК підкреслив, що є прихильником «ліберальної економічної ідеї». При цьому він додав, що, виходячи із нинішньої ситуації, необхідно зрозуміти, «що класичний лібералізм без правил гри і без державного втручання призводить до криз, до яких країни не готові».

А.ЯЦЕНЮК також зауважив, що, створюючи партію, можна «зібрати список людей і 20-30 олігархів, які дадуть кошти на її фінансування. За словами спікера, в такому разі він нічим не відрізнятиметься від інших лідерів партій. «Чим, умовно кажучи, я буду відрізнятися від інших – тим, що у мене окуляри з іншими діоптріями, або що я буду чесними очима дивитися, а ззаду олігархи за шию триматимуть цю політичну силу», - сказав А.ЯЦЕНЮК.

Він підкреслив, що не є проблемою отримати на виборах 3% для проходження партії до парламенту, залучивши для цього політтехнологів та гроші олігархів, але це не буде створенням політичної партії, яка має формувати нову політичну еліту.

поставив:sean

Відповіді

 • 2008.10.03 | Yegor

  Re: У партії Яценюка не буде "бедламу і хаосу"

  >Він додав, що сьогодні нерідко з демократією асоціюється вседозволеність. За словами голови ВР, демократія означає, «що можна робити все, що прописано в законі, і всі мають виконувати те, що прописано в ньому, а не догадуються і не дописують собі ті чи інші повноваження»

  Я згодний з Арсенієм Петровичем. Але в нас поки що діє принцип: "дозволено все, що не заборонено", з часів Радянського Союзу
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.03 | 123

   такий принцип усюди діє

   Коли стосується громадян (не владців).

   Yegor пише:
   > Я згодний з Арсенієм Петровичем. Але в нас поки що діє принцип: "дозволено все, що не заборонено", з часів Радянського Союзу
 • 2008.10.04 | Джеферсон

  Re: У партії Яценюка не буде "бедламу і хаосу"

  Спочатку потрибно сформулювати принципи створення партий в Ураини. "Блок Юли"б "блок Литвина" - це все ривно, що "шайка Чорного" чи "банда Зеленого". У партии повинен бути социаьно и политично означений "девиз". Ну, нехай би, наприклад, "партия Щека" - християнська (гнив Божий), "партия Кия" - "люби друзи" (але "Бич Божий"), партия Хорива - "воеводна" (яструби), а партия "сестри Либеди" - либерали. А хто така Тимошенко, итвин, Яценюк. Цигансьи барони чи що?
 • 2008.10.04 | line305b

  Может из этого что-то получится?

  Новая политическая сила нужна, не осталось за кого голосовать.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".