МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В Петербурге разом заголосили 300 сирен (/)

10/06/2008 | Хвізик
http://www.radiomayak.ru/doc.html?id=95984
В Петербурге испытали новую систему экстренного оповещения граждан. Она необходима на случай чрезвычайной ситуации в городе. Учения продлились 14 минут, но заставили невольно вздрогнуть каждого жителя.

О том, как средь бела дня в Северной столице разом заголосили 300 сирен, рассказывает наш корреспондент в регионе Олег Яхонтов.

ЯХОНТОВ: Я нахожусь на одном из самых знаковых мест Петербурга - на углу Невского проспекта и Малой Садовой улицы. Это не случайно, ибо прямо надо мной расположен легендарный блокадный громкоговоритель. Сейчас это памятник, но памятник, как вы можете слышать, работающий, в этом все могут убедиться.

В Петербурге было приостановлено теле- и радиовещание, в эфир вышло обращение Комитета по вопросам законности, правопорядка и безопасности. В этом обращении говорилось, что сегодня в течение 15 минут будет проведена проверка системы оповещения населения о чрезвычайных ситуациях.

В учениях задействовано 300 электромеханических сирен, 2760 уличных громкоговорителей, сеть проводного вещания и более 3 миллионов абонентских радиоточек. И хотя сейчас развита мобильная связь, интернет, информация на городских плазменных экранах, пока от старой проверенной системы не спешат отказываться, она проверена временем, причем, в боевой обстановке.
***************************************
наскільки мені відомо, подібні навчання відбулися не лише у СПБ, але й в інших містах Росії. Йде підготовка до серйозної війни

Відповіді

 • 2008.10.06 | один_козак

  Особисто мене перестали дивувати фрази росіян такі, як

  "Грядет большая война"
 • 2008.10.06 | kotygoroshko

  з зеленим змієм чи проти?

  Хвізик пише:
  > Йде підготовка до серйозної війни
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.06 | Мартинюк

   Не варто недоцінювати рейхсканцлера Путіна

   Зараз це поки що засіб психологічного контролю за самими росіянами і нагнітання істерії - "Страна в кольце врагов". Так само як і "мантри" про небезпеку терористичних акцій , які з початку путінської ери зачитують у московських трамваях і тролейбусах замість оголошення назв зупинок.
   Однак така гра має свої правила, одним із яких є постійне підвищення емоційної напруги - інакше народ звикає.
   Тобто рано чи пізно це ( непомітно) може дорости до рівня масової істерії та пошуків ( і знешкодження силами громадськості) агентів і посібників.
   Коротше те, до чого дійшли спочатку СРСР, а потім Німеччина.

   Характер самого ж Путіна цьому вельми сприяє- наперекір "сумирному" виглядові Путін з дитинства славився тим що завдяки дивовижній впертості і "бойовому оскаженінню" врешті решт перемагав старших і сильніших від себе супротивників.Цю рису він потім використав і у своїй службовій і державній карєрі.
   Тому балансування на грані жорсткого конфлікту - для Путіна звичний стан і в цьому він до речі вже декілька раз обставляв Захід.

   Тому , якщо Заходу не вдастся зупинити російську верхівку вже зараз , то нехай готуються до всього, зокрема і до ядерного шантажу .
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.06 | Сергій Кабуд

    офіцери ГРУ (кілька) збіжавші у США казали:

    "всю кар'єру нас готували до ядерної війни з США, в якій СССР-Росія
    атакує США першою і несподіванно"

    шантаж ВЖЕ відбувається і давно

    фіктивний роспад СССР і 'демократізація' Росії були визнані Заходом справжніми лише за умов сильного страху перед ядерною війною і бажанням ПОВІРИТИ більшовикам горбачова коли вони викинули білий фіктивний флаг

    Повторився НЕП

    Тепер буде фаза закручування гайок як внутрі так і ззовні

    шанс лише в тому що прокинеться народ, бажано в обох країнах Україні і Росії
   • 2008.10.06 | один_козак

    Готуються???

    Мартинюк пише:
    > Тому , якщо Заходу не вдастся зупинити російську верхівку вже зараз , то нехай готуються до всього, зокрема і до ядерного шантажу.
    Здається, щось таке вже звучало з боку Росії. Як імовірні відповіді на недостатню повагу до російських геополітичних апетитів.

    А бачили на каналі "Київ" російський ностальгічний агітфільм, озвучений голосом В.Ланового? Фільм навчає глядача забути про все і жадати відновлення надпотужної наддержави з найпередовішими "кузькіними матями".
   • 2008.10.06 | Володимир I

    Re: Не варто недоцінювати рейхсканцлера Путіна

    Впертий та войовничий канцлер ліліпутін ризикує нарватися на такого ж впертого і войовничого, але важковаговика. З усіма витікаючими наслідками.
   • 2008.10.06 | kotygoroshko

    навколо одні вороги, і всі хочуть забрати в кацапчєгів їх балала

    йки, водку і медведів
 • 2008.10.08 | Михайло Свистович

  Готуються до нападу Фінляндії

  Це не жарт. Відвідувачка цього форуму побувала нещодавно в цьому збудованому українцями місті, і там реально є така параноя серед пересічних громадян :) Вони впевнені, що фінам своєї землі мало, і вони зазіхають на багату землями Росію :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".