МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

А як у вас ціни?

10/06/2008 | Almodovar
Дивлюсь зараз ТВ новини, де повідомляють, що у Києві зростає вартість метро, аж до 60 копійок, а у Харкові до 75 і регочу: у славному нашому Кривому Розі не метро, а звичайний трамвай два роки (!) як коштує 90 копійок, швидкісний трамвай-1 гривню, а маршрутка- 2 гривні.
Там же в новинах кажуть, що у славному Донецьку шахтарі виють, бо опалення коштуватиме 3 гривні метр.
Ха! У Кривому Розі торік воно коштувало 5 гривень. а в цьому році-7,80 за метр, тобто за двокімнатку у 50 метрів виходить 390 гривень опалення.
Чи це всюди так??

Відповіді

 • 2008.10.06 | 123

  Ну ні фіга собі.В нього є швидкісний трамвай,а йому ще дорого!!

  Almodovar пише:
  > Дивлюсь зараз ТВ новини, де повідомляють, що у Києві зростає вартість метро, аж до 60 копійок, а у Харкові до 75

  В Харкові вже кілька років як 75 коп.

  > і регочу: у славному нашому Кривому Розі не метро, а звичайний трамвай два роки (!) як коштує 90 копійок, швидкісний трамвай-1 гривню,

  Про швидкісні трамваї взагалі ніколи нічого не чув :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.06 | Almodovar

   Re: Ну ні фіга собі.В нього є швидкісний трамвай,а йому ще дорого!!

   Швидкісний трамвай у Кривому Розі являє собою звичайні чеські трамвайні вагони, але ходять вони по спеціальній лінії під землею, як метро (турнікети присутні, станції аналогічні метро, глибина, здається до 25 метрів), а та невелика частина рейок, що на поверхні землі,огорожена муром у 2 з половиною метри. Оскільки, таким чином, трамвай ніде не перетинається з іншими видами транспорту, він їздить швидко і зветься "швидкісний" і це дійсно так.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".