МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В.Кириленко: "Ми захищаємо національні інтереси"

10/07/2008 | Майдан-ІНФОРМ
“Ми відстоюємо інтереси виборців, які командирували нас в парламент для того, щоб ми захищати національні цінності, національні пріоритети і національний інтерес. Інколи в цій боротьбі ми змагалися лише з опозицією, інколи доводилося боротися і з нашими колишніми партнерами, які по-своєму розуміють національний інтерес. Ми і надалі будемо відстоювати таку позицію, бо вона відповідає позиції наших виборців, а їх - мільйони”. Про це, виступаючи з трибуни Верховної Ради, заявив голова “Нашої України” В’ячеслав Кириленко.

“Весь парламент, вся країна повинні знати – ми ніколи і нікому не ставили і не будемо ставити ультиматумів, - наголосив Кириленко, - Ми лише оголошуємо свої програмні принципи”. “Я розумію, що безпринципним політикам, які зараз “ревуть” в залі, це не подобається”, - завив політик. Він вважає, що цим політикам “набагато легше “під килимом” здійснювати ситуативні домовленості”.

“Ми просто приймали на озброєння програмові принципи, які тут же оприлюднювали і перед опонентами, і перед колишніми, а, можливо, й майбутніми своїми партнерами”, - підкреслив Кириленко.

“Нам не подобається, що прем’єр-міністр незалежної України мовчки сидить і спостерігає, як прем’єр-міністр Росії ображає Президента суверенної держави. Можна ставитись до Президента як завгодно, але політик такого рівня як прем`єр не повинен дозволяти собі подібну поведінку на міждержавних зустрічах”. Про це в сесійному залі під час засідання ВР сказав голова партії “Наша Україна” В’ячеслав Кириленко.

Кириленко наголосив, “що ці обставини, звичайно, додатково стримують результативне завершення переговорного процесу”.

“Нам і дотепер здається, що, все-таки, справжній сценарій ми побачили в Кремлі, а тут , в Україні– лише димова завіса”, - зауважив голова партії.

“Ми і надалі будемо робити все для того, щоб демократична коаліція постала, але на принципах захисту національних інтересів, національних цінностей і національних пріоритетів”, - підкреслив Кириленко, додавши, що “так велить наш український виборець”.

“Нас прикро вразили результати і стиль візиту прем’єр-міністра України до столиці РФ. Не у зв’язку із тим, що він відбувся - кожен прем’єр повинен бувати в столиці нашого стратегічного партнера. Але виникли ускладнення, які породжують додаткові питання”. Про це під час засідання ВР з парламентської трибуни заявив голова партії “Наша Україна” В’ячеслав Кириленко.

Коментуючи результати переговорів прем’єра Тимошенко в Кремлі, Кириленко зазначив, що “жодних домовленостей по газу немає, проте є пропозиція - у перспективі передати нашу газотранспортну систему Росії”.

Друге, на чому наголосив голова парті, “прем’єр-міністр України мовчки сиділа і спостерігала, коли президент і прем’єр іншої країни звинувачували нашу ріднукраїну у не законній торгівлі зброєю”.

“Хіба прем’єр-міністру не відомо, що частка експорту українських озброєнь до Грузії - лише шість відсотків, а частка експорту українських озброєнь до Росії - двадцять вісім відсотків, тобто майже в п’ять раз більше. Хіба прем’єр-міністру Тимошенко не відомо, що Росія до недавна активно і цілеспрямовано здійснювала постачання зброї до Грузії і не бачила в цьому ніякого сорому для себе”, - зазначив Кириленко.

На переконання Кириленко, “така страусина позиція прем’єра прямо б’є по інтересах оборонного комплексу і по інтересах наших експортерів, які в рік від торгівлі зброєю до державного бюджету постачають більше 4 млрд. доларів США”.

“Друге вересня в українському парламенті, нажаль, відбулося. І тепер робити вигляд, що цілий місяць не відбувалося реальної коаліції між ПР, комуністами і БЮТом - неможливо. Ці події мали місце в українській історії”. Про це з трибуни Верховної Ради заявив голова партії “Наша Україна” В’ячеслав Кириленко.

Кириленко наголосив, що, починаючи з 2 вересня, “парламент ухвалив велику кількість рішень", значна частина яких "суперечать нашим національним інтересам”. Голова партії вважає, що “для того, щоб подібне більше не повторилося, імовірні партнери повинні вийти на режим довіри одне до одного”. На його переконання, для того, щоб така довіра виникла, “потрібно дати бодай мінімальну, але принципову оцінку тому, що відбулося”.

Кириленко з трибуни поінформував виборців, що “із тих позицій, які потрібно було розв’язати, щоб відновити чи по-новому створити коаліцію, більша частина врегульована”. В той же час він наголосив, що “не врегульоване одне принципове питання, яке чомусь дехто із колег, маніпулюючи поняттями", намагається охарактеризувати як суто грузинське питання".

"Однак це питання про Україну, - переконаний Кириленко, - Це питання про те, як ми бачимо суверенітет рідної країни у найближчі майбутньому”. Як зазначив голова “Нашої України, це питання стосується того, “чи ми будемо дозволяти, щоб чужоземні війська туди-сюди їздили нашою територією, чи ми будемо дозволяти, щоб чужоземні кораблі плавали , куди їм дасть команду інша столиця?” “Чи ми будемо поважати власний суверенітет, власну країну, власні національні інтереси і власний народ?” – звернувся до депутатів Кириленко.

прес-служба НУНС

поставив:sean

Відповіді

 • 2008.10.07 | gorlan

  Re: В.Кириленко: "Ми захищаємо національні інтереси"

  Чекаємо, чекаємо.
  Пора вже дійсно провести ці вибори і вигнати з Ради цих пихатих індюків, які переплутали свої та національні інтереси!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.07 | Володимир I

   Re: В.Кириленко: "Ми захищаємо національні інтереси"

   А раптом свої інтереси та національні якимось незбагненним (для совка) чином збігаються, то що тоді? Тотальний колапс вашої свідомості від нездатності осягнути неосяжне?
 • 2008.10.07 | SAMOPAL

  Чиї?

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  Нам не подобається, що прем’єр-міністр незалежної України мовчки сидить і спостерігає, як прем’єр-міністр Росії ображає Президента суверенної держави...

  Це він про що?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.07 | ОРИШКА

   НУнчики вирішили на весь білий світ обзивати

   свого президента мазуриком. Причому - на кожному розі повторюють для тих, хто забув.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.08 | Михайло Свистович

    Про підлабузнецьке принизливе Юліне хі-хі Ви звичайно нічого

    поганого не скажете. Бо ж не фанка :lol:
  • 2008.10.08 | Михайло Свистович

   України Re: Чиї?

   SAMOPAL пише:
   > Майдан-ІНФОРМ пише:
   > Нам не подобається, що прем’єр-міністр незалежної України мовчки сидить і спостерігає, як прем’єр-міністр Росії ображає Президента суверенної держави...
   >
   > Це він про що?

   Про Юліне хі-хі
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.08 | GreyWraith

    Re: України Re: Чиї?

    Михайло Свистович пише:
    > Про Юліне хі-хі
    Звісно, про привітання "мазуриком" Ющенком Путіна із днем народження мовчимо? ;)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.10.09 | Михайло Свистович

     Re: України Re: Чиї?

     GreyWraith пише:
     >
     > Звісно, про привітання "мазуриком" Ющенком Путіна із днем народження мовчимо?

     А що тут казати? Звичайна дипломатична формальність з боку ввічливого європейського політика.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.10.09 | GreyWraith

      От і "хі-хі" теж формальність

      Врешті-решт ображали ж не особисто Тимошенко. :)

      І з приводу формальностей: формально РФ - президентська республіка, тобто за рангом Ющенко рівний Мєдвєдєву, який вищий за Путіна. Так що міг би не метушитися із проявами ввічливості, тим більше, що цей нижчий за рангом тільки що його обхамив...
   • 2008.10.09 | SAMOPAL

    Щось мало в України захисників. Хіба-що, мова про "Їхню Україну"

 • 2008.10.07 | Юрій Сват, українець

  Re: В.Кириленко: "Ми захищаємо національні інтереси"

  На всіх попередніх виборах точно знав, що ніколи не голосуватиму за партію регіонів, за комуністів і, ясна річ, різних вітренчих. Активно був за леді Ю, бо вона ефективна. Коли ж цінності міняються на ціни, а вона сама безсоромно преться знаєте куди, то активно буду проти такого БЮТу. Якщо ж побачу, що й "Наша Україна" слабенька - тоді вже за ВО "Свобода"!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.08 | Yaroslav

   Аналогічно!

   Юрій Сват, українець пише:
   > На всіх попередніх виборах точно знав, що ніколи не голосуватиму за партію регіонів, за комуністів і, ясна річ, різних вітренчих. Активно був за леді Ю, бо вона ефективна. Коли ж цінності міняються на ціни, а вона сама безсоромно преться знаєте куди, то активно буду проти такого БЮТу. Якщо ж побачу, що й "Наша Україна" слабенька - тоді вже за ВО "Свобода"!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.09 | GreyWraith

    Спочатку принципово голосуватиме за непрохідне ВО "Слабота"

    А потім, як дограєтеся, в екзилі обпльовуватимете всіх і вся за втрату держави. :( Окрім себе улюблених.
   • 2008.10.09 | simsimopen

    Re: Аналогічно!

    Згоджуюся з вами. А найкраще буде, коли всі націоналістичні сили об'єднаються.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.10.09 | omela

     питання

     що заважає КУНові об'єднатися зі "Свободою", в блок?
  • 2008.10.09 | Onnelikku Uut Aastat

   Re: В.Кириленко: "Ми захищаємо національні інтереси"

   Юрій Сват, українець пише:
   > На всіх попередніх виборах точно знав, що ніколи не голосуватиму за партію регіонів, за комуністів і, ясна річ, різних вітренчих. Активно був за леді Ю, бо вона ефективна. Коли ж цінності міняються на ціни, а вона сама безсоромно преться знаєте куди, то активно буду проти такого БЮТу. Якщо ж побачу, що й "Наша Україна" слабенька - тоді вже за ВО "Свобода"!
   На всіх останніх виборах я голосував за Свободу. Хоч завжди начебто це було без сенсу - бо їм "малювали" непрохідні проценти як маргінесу укрполітики. Зате ніколи я не мав опісля Katzenjammer'у, тобто такого похмілля душі, яке зараз є у декого з тут присутніх, що плачуться - оце ЗНОВУ обрані мною дупутати торгують моїм голосом проти моєї волі!
   А спокійне сумління багато вартує, хіба не так?..
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.09 | Михайло Свистович

    Re: В.Кириленко: "Ми захищаємо національні інтереси"

    Onnelikku Uut Aastat пише:
    >
    > А спокійне сумління багато вартує, хіба не так?..

    Так. І воно буде ще спокійніше, якщо Ви перестанете русифікувати українську мову кальками на кшталт російського "стОит".
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.10.09 | May Icomeout

     Re: В.Кириленко: "Ми захищаємо національні інтереси"

     aquila non captat muscas
     a bove maiori discit arare minor
     aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sunt
   • 2008.10.09 | Володимир I

    Re: В.Кириленко: "Ми захищаємо національні інтереси"

    Воїстину так. Я теж голосував за Свободу, і тому сумління моє спокійне.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".