МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Борейчук вважає що Тимошенко сказала, але не зробила

10/07/2008 | UPA_Podilya
На думку заступника голови Конгресу Українських Націоналістів Володимира Борейчука, сьогодні Тимошенко намагається в черговий раз ввести в оману виборців та перекласти всі урядові прорахунки на Президента Віктора Ющенка. «Пригадайте, виборчі гасла БЮТ: скасування призову, перехід на контрактну армію, повернення заощаджень вкладникам Ощадбанку та скасування депутатської недоторканості. Жодна обіцянка не була виконана, натомість річний показник інфляції перевищить 20 відсотків. Тому для пані Тимошенко краще підходить гасло «Сказала – не зробила», а ніж «Сказала - зробила», - наголосив Володимир Борейчук.

«Голосування БЮТ за закон Януковича «Про державну службу», що фактично запроваджує знання російської мови обов’язковим для держслужбовців, закон про Службу Безпеки України та обмеження конституційних прав Президента є швидше не «Українським проривом», а російським», - акцентував Борейчук.

На думку заступника голови КУН Борейчука, сьогодні лише дуже наївний чи сліпий не може побачити реальної політики прем’єра . «Потрібно лише зайти в магазин і подивитися на ціни і після цього вже жодні пояснення прим’єрки не потрібні», - зазначає політик.

Говорячи про можливі дострокові вибори до ВР Борейчук зазначив, що якісно змінити склад парламенту можна лише запровадивши відкриті списки. «Закиди Тимошенко про те, що відкриті списки і мажоритарна система це одне і теж - неправда. Говорячи про відкриті списки, мова йде про те, аби у регіонах виборці голосували не за загальний список партії, а щоб кожна партія виставляла свого кандидата, від так виборці знатимуть представника своїх інтересів у вищому законодавчому органі. Тому мова не йде про стару мажоритарну систему де були самовисуванці, а в подальшому позафракційні, що спричиняло корупцію. Ми говоримо про посилену відповідальність депутатів перед народом», - сказав Володимир Борейчук.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".