МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ті самі плюс Богатирьова й Огризко? (/)

10/08/2008 | Sean
http://umoloda.kiev.ua/number/1262/180/44696/

Як стало відомо «УМ» із поінформованих джерел, Віктор Ющенко, котрий уже не має сумнівів у доцільності призначення дострокових виборів до Верховної Ради, на цих самих виборах має намір очолити «іменний» блок — Блок Віктора Ющенка. Нагадаємо, що В.Ю. одного разу вже балотувався до ВР — у 2002 році, на чолі Блоку Віктора Ющенка «Наша Україна». Тоді ця політична сила виграла вибори. Тепер, коли в Ющенка є потреба мобілізувати якомога більшу частину «помаранчевого» електорату, ухвалено рішення залучати виборців насамперед іменем самого Ющенка, будуючи кампанію на євроатлантичному виборі, протистоянні з Тимошенко, Кремлем тощо.

Отже, саме Віктор Ющенко стане першим номером списку. Крім нього, кандидатську чолівку складатимуть Голова ВР Арсеній Яценюк, голова партії «Наша Україна» В’ячеслав Кириленко, учасниця його фракції Ксенія Ляпіна, екс–«регіоналка» Раїса Богатирьова. Також очікується віце–прем’єр Іван Васюник, незмінний «ющенківець» Юрій Єхануров, нинішній міністр оборони, та непохитний євроатлантист, глава МЗС Володимир Огризко, котрий досі жодного разу не був народним депутатом.

До речі, є дані, що на Банковій точиться дискусія щодо призначення дати виборів, і не в останню чергу пропонується 7 грудня — аби було менше звинувачень у маніпуляціях із підрахунками «новорічного» волевиявлення

*********
Я можу зрозуміти, що там робитиме (якщо таке взагалі буде) навіть "східна жінка" Богатирьова. Але що там робитиме (якщо) такий політичний важковаговик як Васюник - мрякою вкрита таємниця

Відповіді

 • 2008.10.08 | ak1001

  он Свистовичу ндравится :)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2008.10.08 | SAMOPAL

  Так, "перемога" 2002 року у боротьбі ЗаЄдУ. Тепер буде за ЄЦ?

 • 2008.10.08 | Дядя Вова

  И опять «неправильная» команда НМД!

  И снова, в который раз подряд за эту жизнь, Президент через пару месяцев будет говорить, что его предало окружение, и не без оснований.

  Ему в идеале нужна чисто националистическая команда, чисто национальный блок. Зварич - это то, что доктор прописал, Огрызко - да, Кириленко, похоже, тоже сойдёт, хоть у него и «хитрая мордочка».

  Но какой - простите - националист из Яценюка? Про Богатырёву я вообще промолчу, с вашего позволения.

  Нет-нет, я понимаю, что сейчас нужно отхватить кусок электората побольше, для количества мест в ВР, а там, как кривая вывезет. И поэтому не осуждаю. Просто очередной «кризис парламентаризма» НМД опять неминуем, аж пока политические партии не переделятся окончательно очевидным образом по естественным векторам.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.08 | Yaroslav

   Ні! Мовчатиме "в тряпочку" як під час прем'єрства Януковича!

   Дядя Вова пише:
   > И снова, в который раз подряд за эту жизнь, Президент через пару месяцев будет говорить, что его предало окружение, и не без оснований.
   Під час останнього прем'єрства Януковича нашого "месію" і чути не було. Але себе у владі і великі гроші він любить більше ніж якісь там ідеї націоналізму для розвитку яких він нічого корисного не зробив.
   >
   > Ему в идеале нужна чисто националистическая команда, чисто национальный блок. Зварич - это то, что доктор прописал, Огрызко - да, Кириленко, похоже, тоже сойдёт, хоть у него и «хитрая мордочка».
   У нього своя команда, яка його задовільняє, вже є. Частина цієї команди ("Рошен") займає ключові позиції в Національному Банку України, інша частина ("Наша ряба") - в Державному управлінні справами, ще інші ("Конті", "Індустріальний союз Донбаса") - в РНБО та Секретаріаті Президента. Президент, особливо протягом останнього року, намагається зобразити себе прихильником ідей українського націоналізму лише задля того, щоб уникнути звинувачень у випадку публічного проголошення його об'єднання з тарутами, ахметовими, коломойськими та іншими предствниками великого капіталу сходу Украъни. Ющенко є, перш за все, запеклим лібералом, який сповідує "цінності американського способу життя"! Заради реалізації цих "цінностей" в Україні він готовий на будь-які союзи, навіть із сатаною! А Ви кажете, що йому потрібна чисто націоналістична команда!
   >
   > Но какой - простите - националист из Яценюка? Про Богатырёву я вообще промолчу, с вашего позволения.
   Яценюк, перш за все, - любитель великих грошей! І в цьому його інтереси співпадають з інтересами "Індустріальним союзом Донбаса" ( http://www.ua-reporter.com/novosti/25970 )
   Що стосується Богатирьової, то вона, перш за все, є звязковою між Ющенком та олігархами сходу України. Для цього їй заявляти про прихильність до якогось там націоналізму потреби немає.
   >
   > Нет-нет, я понимаю, что сейчас нужно отхватить кусок электората побольше, для количества мест в ВР, а там, как кривая вывезет. И поэтому не осуждаю. Просто очередной «кризис парламентаризма» НМД опять неминуем, аж пока политические партии не переделятся окончательно очевидным образом по естественным векторам.
   Ото ж бо! Та тільки я не можу "не осуджувати" те бидло за те, що воно хотіло Україну в крові потопити заради досягнення своїх ліберальних цінностей.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.08 | DADDY

    Дрібненьке питаннячко, якщо дозволите

    Yaroslav пише:
    > Ющенко є, перш за все, запеклим лібералом, який сповідує "цінності американського способу життя"! Заради реалізації цих "цінностей" в Україні він готовий на будь-які союзи, навіть із сатаною! А Ви кажете, що йому потрібна чисто націоналістична команда!
    >
    Щось на мене повіяло духом російських форумів, нє? Ви забули американців назвати "піндосами", тоді проформа була б дотримана.
    Роскажить мені,блск, в чому вади американського способу життя у порівнянні з радянським способом життя, яким ми продовжуємо жити в нашій країні?
    І чим намагання впровадити в нашій країні демократичні цінності (в тому числі і американського зразку) є протиріччям національним цінностям?
    > Ото ж бо! Та тільки я не можу "не осуджувати" те бидло за те, що воно хотіло Україну в крові потопити заради досягнення своїх ліберальних цінностей.
    1. Навіть до опонента бажано відноситись з повагою, тим більше, що Ваш опонент є найвищою посадовою особою держави і був на неї обраний всенародним голосуванням.
    2. Блск з подробицями про "потоплення України в крові за для ліберальних цінностей".
    Перш ніж повторювати хибні ідеї лідерів та політиків, я б порадив торхи подумати для кого і в яких обставинах ці ідеї були сформульовані та озвучені (звісно, якщо хтось виконує партійне завдання, то зайві роздуми є шкідливими)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.10.08 | Yaroslav

     Re: Дрібненьке питаннячко, якщо дозволите

     DADDY пише:
     > Yaroslav пише:
     > > Ющенко є, перш за все, запеклим лібералом, який сповідує "цінності американського способу життя"! Заради реалізації цих "цінностей" в Україні він готовий на будь-які союзи, навіть із сатаною! А Ви кажете, що йому потрібна чисто націоналістична команда!
     > >
     > Щось на мене повіяло духом російських форумів, нє? Ви забули американців назвати "піндосами", тоді проформа була б дотримана.
     Зневажаю тих, хто називає американців "піндосами", в рівній мірі як і тих, хто у своєму житті послуговується чорно-білим світобаченням.
     > Роскажить мені,блск, в чому вади американського способу життя у порівнянні з радянським способом життя, яким ми продовжуємо жити в нашій країні?
     Або американський спосіб життя, або радянський спосіб життя - це лише Ваше сприйняття можливих шляхів розвитку суспільства.
     > І чим намагання впровадити в нашій країні демократичні цінності (в тому числі і американського зразку) є протиріччям національним цінностям?
     Демократичні цінності європейської цивілізації і демократія американського зразку - "две бальшие разницы", як кажуть в Одесі. І я, на відміну від Вас, їх не поєдную.
     > > Ото ж бо! Та тільки я не можу "не осуджувати" те бидло за те, що воно хотіло Україну в крові потопити заради досягнення своїх ліберальних цінностей.
     > 1. Навіть до опонента бажано відноситись з повагою, тим більше, що Ваш опонент є найвищою посадовою особою держави і був на неї обраний всенародним голосуванням.
     Цінності індивідуалізму є прерогативою тваринного світу, а суспільні - світу людей.
     > 2. Блск з подробицями про "потоплення України в крові за для ліберальних цінностей".
     З подробицями не вийде... Занадто багато писати! Беріть весь фактаж по суспільно-політичному та військовому потенціалу України, по діяннях Президента України в період російсько-грузинського військового конфлікту та після завершення його активної фази й НЕ ПЕРЕДВЗЯТО аналізуйте.
     > Перш ніж повторювати хибні ідеї лідерів та політиків, я б порадив торхи подумати для кого і в яких обставинах ці ідеї були сформульовані та озвучені (звісно, якщо хтось виконує партійне завдання, то зайві роздуми є шкідливими)
     Не вірю жодному політику та їх лідерам! Брешуть безбожно всі, а потім ідуть в церкву і намагаються замолити свої гріхи. Саме тому послуговуюсь власним розумом і вірю лише підтвердженим фактам та власному аналізу фактів.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.10.09 | Михайло Свистович

      Re: Дрібненьке питаннячко, якщо дозволите

      Yaroslav пише:
      >
      > Зневажаю тих, хто називає американців "піндосами", в рівній мірі як і тих, хто у своєму житті послуговується чорно-білим світобаченням.

      Однак ліберастами когось таки називаєте і всі біди від жидів виводите :)

      >
      > Цінності індивідуалізму є прерогативою тваринного світу, а суспільні - світу людей.

      Ви були в США? Там люди значно менші індивідуалісти ніж ми. І одночасно приватне життя там значно комфортніше. Громада зреагує на порушення прав як її, так і окремої людини, допоможе нещасному, але от припхатися о дванадцятій ночі зпляшкою до друзів, які тебе не чекали і мають йти рано на роботу там дійсно не можна.

      > > 2. Блск з подробицями про "потоплення України в крові за для ліберальних цінностей".
      > З подробицями не вийде... Занадто багато писати! Беріть весь фактаж по суспільно-політичному та військовому потенціалу України, по діяннях Президента України в період російсько-грузинського військового конфлікту та після завершення його активної фази й НЕ ПЕРЕДВЗЯТО аналізуйте.

      Нічого ліберального. Суцільна соціал-демократія цей Ющ.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.10.09 | Yaroslav

       Re: Дрібненьке питаннячко, якщо дозволите

       Михайло Свистович пише:
       > Yaroslav пише:
       > >
       > > Зневажаю тих, хто називає американців "піндосами", в рівній мірі як і тих, хто у своєму житті послуговується чорно-білим світобаченням.
       >
       > Однак ліберастами когось таки називаєте і всі біди від жидів виводите :)
       >
       Ніколи не приховував, що вживав слово "ліберасти" в порядку цитування. :) Ось звідсіля: http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1222467528&first=&last=
       Усі не виводив і так образливо як Ви не називав! Ви антисеміт, Свистович!
       > >
       > > Цінності індивідуалізму є прерогативою тваринного світу, а суспільні - світу людей.
       >
       > Ви були в США? Там люди значно менші індивідуалісти ніж ми. І одночасно приватне життя там значно комфортніше. Громада зреагує на порушення прав як її, так і окремої людини, допоможе нещасному, але от припхатися о дванадцятій ночі зпляшкою до друзів, які тебе не чекали і мають йти рано на роботу там дійсно не можна.

       Якщо вивчати життя без пляшки - воно має не такий ідилічний вигляд :)
       >
       > > > 2. Блск з подробицями про "потоплення України в крові за для ліберальних цінностей".
       > > З подробицями не вийде... Занадто багато писати! Беріть весь фактаж по суспільно-політичному та військовому потенціалу України, по діяннях Президента України в період російсько-грузинського військового конфлікту та після завершення його активної фази й НЕ ПЕРЕДВЗЯТО аналізуйте.
       >
       > Нічого ліберального. Суцільна соціал-демократія цей Ющ.

       Якщо Ющ соціал-демократ, то я - ліберал! :D
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2008.10.10 | Михайло Свистович

        Re: Дрібненьке питаннячко, якщо дозволите

        Yaroslav пише:
        >
        > Ніколи не приховував, що вживав слово "ліберасти" в порядку цитування

        Один раз

        >
        > Якщо вивчати життя без пляшки - воно має не такий ідилічний вигляд

        То вивчайте життя без пляшки, як це роблю я

        >
        > Якщо Ющ соціал-демократ, то я - ліберал!

        Вас до ліберала стільки само як і Ющу :)
  • 2008.10.09 | omela

   +1

   Дядя Вова пише:
   > Просто очередной «кризис парламентаризма» НМД опять неминуем, аж пока политические партии не переделятся окончательно очевидным образом по естественным векторам.

   Це точно. Оце що придумали - це на один раз, і то сяк-так... А треба б ну хоч трохи про перспективу думати.

   Та й навіть тепер. Яценюк з Богатирьовою разом здатні 3% як мінімум зібрати. А у вищенаведеному "компоті" від них і половини того не буде.

   Історія вчить, що нічого не вчить, блін...
 • 2008.10.08 | 123

  А на фіга ця могила потрібна Яценюку та Огризку?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.08 | Shooter

   Яценюку - не потрібна. Огризко ж - нікому не потрібний як такий.

   Тому останнього - в могилу :)

   Але 7+-% відсотків НУ, мабуть, таки набере.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.09 | Михайло Свистович

    Re: Яценюку - не потрібна. Огризко ж - нікому не потрібний як такий.

    Shooter пише:
    > Тому останнього - в могилу :)
    >
    > Але 7+-% відсотків НУ, мабуть, таки набере.

    І що вона з ними робитиме? І що робитиме Ющ, якого риги пошлють як тільки створять свою коаліцію?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.10.10 | Shooter

     Re: Яценюку - не потрібна. Огризко ж - нікому не потрібний як такий.

     Михайло Свистович пише:
     > Shooter пише:
     > > Тому останнього - в могилу :)
     > >
     > > Але 7+-% відсотків НУ, мабуть, таки набере.
     >
     > І що вона з ними робитиме?

     Це вже інше питання. :)

     > І що робитиме Ющ, якого риги пошлють як тільки створять свою коаліцію?

     Йтиме на вибори 2010. (зауваж - я не кажу добре це чи погано) Особливо, якщо ПРУ створить таку коаліцію з БЮТ ;)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.10.10 | GreyWraith

      Re: Яценюку - не потрібна. Огризко ж - нікому не потрібний як такий.

      Shooter пише:
      > Це вже інше питання. :)
      Загадкова посмішка означає, що додадуть до голосів ПРУ? :(
  • 2008.10.08 | один_козак

   Оце й я подумав.

 • 2008.10.08 | DADDY

  Ті самі граблі

  Як каже Володимир Михайлович Литвин, колгосп ми вже заснували - давайте колгоспників.
  Я так розумію, що Васюнику місце за те, як він героїчно терпів (правда нікуя і не робив)в уряді Йулі. Рая піде як для східного електорату (чхати той електорат хтів на Раю, НМХР), Єханур піде, як "наш" кандидат в прем"єри, Ксенія - для неіснуючого середнього класу, Яценюк - символ оновлення влади, Слава - національна складова і разом із Огризко - наше прагнення в НАТУ!
  Кожен сам по собі напевно непогана людина, але ж у цій політичній "груповухє" кожен з них буде "сачкувати".
  На минулій виборчій компанії Єханур відсиджувався у Дніпропетровському штабі, Слава їздив "на розігріві" для Луцика, а Ксенія спромоглася провести мітинг в Фастові - у приміщенні осередку Нашої України.
  Тьху.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.08 | saha

   Як я вас розумію.

   дуже соромно за партію в якої було найбільше активістів. ;(
   Як можна було до такого докотися ;(
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.08 | DADDY

    Ну, я все одно буду підтримувати чим зможу

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.08 | SAMOPAL

    А памятаєте епічне полотно, про яке згадували на початку 2005го?

    Тоді ще була серія анекдотів на живописні теми...
    Картіна називалась "Кучма вручає Ющенку граблі президента".
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.10.08 | DADDY

     Ги.Я пам"ятаю ще краще:

     Десь у червні-липні я зі своїм тодішнім гендиректором (великим знавцем уукр нац побуту) потрапив у самий штаб ВАЮ на Борочів Тік. Там на 2-му поверсі була невеличка зала для нарад і для стейтментів (Зіня там робив якісь "історичні" стейтменти, коли очолив виборчий штаб). Все в цій залі було стандарно-офісно, але у дальньому кутку були розташовані предмети національного побуту, як то: колесо від возу, дерев"яні ночви ... дерев"яні ж граблі. Мій гендиректор ще тоді звернув увагу А.Кислинського, який з нами мав бесіду, що у селі граблі так не кладуть (до гори зубцями), бо ж можна лоба розбити.
     :-)
     Насправді я вважаю, що не такий поганий ВАЮ, як його малює дружня сердешна пропаганда.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.10.08 | SAMOPAL

      Схоже, Кислинський ваше зауваження проігнорував

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.10.08 | DADDY

       Боронь мене Боже робити комусь зауваження

       Це мій колишній гендиректор (ну, поки мене за політику ще нагнали з асенізаторного обозу при к/т Зоряний.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2008.10.08 | SAMOPAL

        Ну, то не прислухався до дружньої поради...

        Яка різниця - головне, що граблі "спрацювали" (я ж не кажу "вистрелили").
  • 2008.10.08 | один_козак

   Вони знову намагаються позбавити нас варіантів.

   Не дивно взагалі-то...
   Треба "уламати" якогось сєню робити щось нове.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.08 | DADDY

    Нефакт, що про Сєню не написали "шнягу" навмисно

  • 2008.10.09 | omela

   Це компот якийсь

   DADDY пише:
   > Рая піде як для східного електорату (чхати той електорат хтів на Раю, НМХР), Єханур піде, як "наш" кандидат в прем"єри, Ксенія - для неіснуючого середнього класу, Яценюк - символ оновлення влади, Слава - національна складова і разом із Огризко - наше прагнення в НАТУ!
 • 2008.10.08 | S@nya

  Вцілому цей блок буде знову кращим з найгіршого

  і таки доведеться за них голосувати.

  Але логічніше, нмд, було б запустити окремою колоною Яценюка (можливо навіть спільно з Богатирьовою)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.08 | DADDY

   Окремою дем колоною треба запустити луценків-стретовичей-

   -катеринчуків-кармазіних.
   Це і буде свято демократії.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.08 | S@nya

    Їх запускати не треба, вони самі напевно підуть. Або під БЮТ

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.10.09 | omela

     Під БЮТ вони підуть

     Принаймні, намагатимуться. Інше питання: чи БЮТ задовольнить їхні апетити, в чому є сумніви: їх уже використали.
   • 2008.10.08 | saha

    Їх краще запустити до Льоні на Марс

    импотентних підарасів ;(
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.10.09 | omela

     Ні, Льоня є громадянин Вільного Космосу!

     saha пише:
     > импотентних підарасів ;(

     І чого Ви їх так незлюбили? :) Поспівчували б краще :)
  • 2008.10.08 | 123

   Побачимо. Може буде й краще щось.

   Типу Яценюк без Богатирьової :)

   S@nya пише:
   > і таки доведеться за них голосувати.
   >
   > Але логічніше, нмд, було б запустити окремою колоною Яценюка (можливо навіть спільно з Богатирьовою)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.08 | Shooter

    Угу.

    Яценюк з ще парою вмєняємих і чітко розкритою схемою фінансування.
 • 2008.10.09 | Тарас Токар

  А Sean(а) там не буде?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2008.10.09 | omela

  Не найкращий варіант, нмд

  "Нашій Україні" доцільніше йти самій, як партії. З першим номером - Кириленком як головою партії. А Яценюк зараз достатньо популярний, щоби зібрати 3% самостійно. Порізно наберуть більше та більший простір для маневру.

  Крім того, "Блок Віктора Ющенка" без самого Ющенка це незрозуміло. Хоча Ющенкові йти першим не варто, адже його ім'я сьогодні не так багато важить як колись, в 2002 р.

  Ще не запізно переграти.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".