МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

З Кенії депортували американського критика Обами.

10/08/2008 | Майдан-ІНФОРМ
Американський автор який прибув до Кенії з наміром презентувати критичну книгу про кандидата Президентаи США від Демократичної партії Варака Обаму, вночі у вівторок 7 жовтня був депортований з країни .

Письменника Джерома Корсі (Jerome Corsi) взяли під варту невдовзі після 8 години ранку , якраз коли він збирався оголосити про свій намір провести в Найробі прес-конференцію з презентацією своєї анти-обамівської книги .

Його спочатку доставили в Іміграційний офіс, а потім депортували нічним рейсом Британських авіапліній з Міжнародного аеропорту ім. Джомо Кеніати.

Доктор Корсі, автор скандальної книги "Нація Обами: лівацька політика і культ особи", прибув до Кенії близько тижня до цього і зупинився у своїх друзів у Рунді.
У цій книзі зокрема натякається про те що Обама мав симпатії до радикального ісламу та комунізму. Іміграційні служби Кенії також конфіскували примірники книг про Обаму.

Відповіді

 • 2008.10.08 | Як роблять Обаму Президентом США

  Re: З Кенії депортували американського критика Обами.

  Ця депортація пана Корсі зайвий доказ потуги світової павутини Барака Обами та його прихвостнів. Їх ведуть певні кола на Уолл Стріт, що разом з дурними ультралібералами з Гарварда та білоненависниками - представниками Чорних націоналістів (таких, як пастир Джеремія Райт) намагаються спільно вирішити різні питання - плутократи з Уолл Стріт хочуть награбувати ще пару трільйонів доларів у обездоленого американського середнього класу та трудового народу ; гарвардські проффесора бажають в черговий раз вилити крокодилові сльози, "каючись" за "гріхи" Білих перед Чорними в США (повний нонсенс) ; а Чорні націоналісти, природньо, бажають отримати "належне" місце у гамериканського державного корита...

  В результаті можуть зробити (бо Обаму неможливо чистим способом обрати президентом на цей час) "Єдиного" Барака "Президентом" США. Прикольно, бо він навіть там не народився а в Кенії - й згідно американської Конституції не може навіть балотуватись в Президенти США...

  А наслідки для США і світу будуть однозначно негативні.

  Пора команді Маккейна набирати технологів з України - спеціалістів з запобіганню фальсифікаціям, адже в ключових штатах з губернаторами - Демократами будуть добряче "надувати явку" в "обамівських округах" ; соціологічні маніпуляції вже йдуть повним ходом ; а в деяких округах вже зараз готуються масштабні дії зі зниження "пропускної спроможності" дільниць - з метою у день Виборів фізично зменшити явку переважно про-маккейнівських виборців. Все це робиться на тлі відвертого саботажу роботи команди Маккейна засланими козачками.

  КОШМАР! Путін, до речі, потирає руки.

  Між іншим - "обвал" фінансового сектору у США міг трапитись 1 1.2 - 2 роки назад але було виконано певну стратегію відтермінування Дня Х кодлом Уолл-стрітерів і певних впливових Демократів.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.08 | Мартинюк

   Цікаво - до речі щось чув про звязок Обами і преза Кенії

   Звернув увагу на сам факт, але що там було - забув.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.09 | Михайло Свистович

    Re: Цікаво - до речі щось чув про звязок Обами і преза Кенії

    Мартинюк пише:
    > Звернув увагу на сам факт, але що там було - забув.

    Коріння Обами з Кенії. Бабуся його там досі живе. Нещодавно її пограбували. Але виявилося, що в старої, яка має такого крутого онука, нічого взяти :)
  • 2008.10.08 | Englishman

   брєд сівой кобили...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".