МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

МЗС України: Росія порушує резолюцію РадБезу ООН (/)

10/08/2008 | observеr
МЗС: Росія веде сплановану кампанію проти іміджу України в світі
08.10.2008 20:28___ www.ПРАВДА.com.ua

Росія проводить сплановану кампанію, спрямовану на формування сприйняття України як держави, що не дотримується міжнародних правил та режимів у галузі військово-технічного співробітництва.

Про це йдеться у заяві Міністерства закордонних справ України, що оприлюднена на сайті відомства.

"Як відомо, у питанні оцінки міжнародною спільнотою причин і ходу російсько-грузинського конфлікту та у визнанні "державами" сепаратистських утворень на території Грузії Росія залишилася одинокою", - нагадує МЗС.

"Розуміючи неминучість відповідальності за свої дії у Грузії, російські офіційні чинники намагаються перекласти відповідальність на третю сторону. Це - цинічна та безперспективна політика", - заявляє міністерство.

"Натомість, хотіли б нагадати російській стороні про резолюцію Ради Безпеки ООН № 876 від 19 жовтня 1993 року, що закликала всі держави запобігати постачанням будь-якого озброєння та боєприпасів до Абхазії", - зауважує МЗС.

"Однак РФ всупереч вимогам цієї резолюції постачала зброю незаконним сепаратистським угрупуванням на території Грузії", - заявляє міністерство.

"Усім відомо", зауважує МЗС, що "військовий арсенал Південної Осетії та Абхазії має саме російське походження".

"Зокрема, це танки, БТР, БМП, гармати Д-44, зенітні гармати КС-19, САУ "Гвоздика" і "Акація", гаубиці, міномети, ЗРК "Стріла"-10", ЗСУ -23-4 "Шилка", ОПУ "Джигіт", протитанкові засоби", - уточнюють у відомстві.

"А чи не російські військові інструктори цілодобово готували сепаратистські військові утворення як в Південній Осетії, так і в Абхазії?", - запитує міністерство.

"Цілеспрямоване озброєння Російською Федерацією нелегітимних сепаратистських утворень на території Грузії стало не лише порушенням міжнародних норм, а й однією з головних причин "розмороження" грузино-осетинського конфлікту та його переходу в стадію активних бойових дій. Відповідальність за це несе російська сторона", - заявляє МЗС.

"Російській стороні слід нарешті припинити пошуки "чорного кота у темній кімнаті, особливо, якщо його там немає". Натомість визнати неправомірність та непропорційність дій щодо Грузії, які поставили під сумнів основи міжнародного права", - додають у відомстві.

Українська правда

Відповіді

 • 2008.10.08 | Shooter

  Хама можна поставити на місце лише тицянням ..

  ...в лайно, яке він випродукував.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.08 | kotygoroshko

   +1 Re: Хама можна поставити на місце лише тицянням ..

 • 2008.10.09 | один_козак

  Оце гідно! А що в нас там з Фаїною?

  А Росія щось не дуже реагує на такі заяви. Мабуть, чекає остаточного краху свого помаранчевого кошмару природнім шляхом.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".