МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ю.В.Тимошенко на кухні (/)

10/08/2008 | Shooter
http://www.pravda.com.ua/news/2008/10/8/82496.htm

Політологи не враховують те, що у кожного з нас на кухні є своя Юлія Володимирівна, яка поводиться точно так. Спробуйте з нею посперечатися. Спробуйте її переконати. Спробуйте їй дорікнути чи згадати старе. Ви відчуєте на собі різницю у стилі жіночої та чоловічої поведінки.

[...]

Цікаво, що стиль своєї першої леді одразу взялися копіювати депутати БЮТ. Голос деяких з них став вищим, з’явилися істеричні нотки, і аргументація стала суто жіночою – розлого, про все одразу і ні про що, стрибки з теми на тему, чіпляння до слів. Коли слухаєш по радіо сварки за участі депутатів БЮТ, іноді складається враження, що спілкуєшся з власною дружиною. :D

Відповіді

 • 2008.10.08 | Манул

  Re: Shooter і його жінка

  Shooter пише:
  > http://www.pravda.com.ua/news/2008/10/8/82496.htm
  >
  >
  > Цікаво, що стиль своєї першої леді одразу взялися копіювати депутати БЮТ. Голос деяких з них став вищим, з’явилися істеричні нотки, і аргументація стала суто жіночою – розлого, про все одразу і ні про що, стрибки з теми на тему, чіпляння до слів. Коли слухаєш по радіо сварки за участі депутатів БЮТ, іноді складається враження, що спілкуєшся з власною дружиною. :D

  Вам тільки можна поспівчувати. Якщо можете, розлучіться зі своєю жінкою, світ для вас зміниться на краще. Або ж, якщо не можете, сходіть до психоаналітика.
 • 2008.10.09 | Yaroslav

  А потім питають: звідкіль камяні баби в степу взялися!

 • 2008.10.09 | ніклак

  Re: Ю.В.Тимошенко на кухні (/)

  як могли наші мудрі чоловіки політики випустити таке з кухні.але всетаки випустили ,а тепер назад тяжко буде загнати.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".