МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тимошенко візьме у першу п'ятірку Гриценка замість Тарасюка? (/)

10/09/2008 | omela
Тимошенко візьме у першу п'ятірку Гриценка замість Тарасюка?
09.10.2008 9:51

У БЮТ обговорюють майбутні партійні списки. "Я можу сказати, що в першій п'ятірці блоку кардинальних змін не буде", розповідає бютівець Валерій Писаренко, пише Дело.

За попередніми даними, передвиборний список бютівців як завжди очолять Юлія Тимошенко, Олександр Турчинов, Микола Томенко.

У п'ятірку також потраплять лідер "Народної самооборони" Юрій Луценко і глава "Народного Руху України" Борис Тарасюк, пише "Дело".

Ще однією вигідною кандидатурою для блоку може стати колишній міністр оборони Анатолій Гриценко. Він також розійшовся в поглядах з президентською командою і може привернути додаткові голоси для БЮТ.

"Якщо Гриценко прийме запрошення від БЮТ, то шансів потрапити в п'ятірку у нього значно більше, ніж у Тарасюка", вважає Єрмолаєв.

Сам Гриценко вчора запевнив, що у разі дострокових виборів має намір створювати власний політичний проект. "Я не бачу себе ні в команді Віктора Ющенка, ні в БЮТ, ні в Партії регіонів", сказав Гриценко.

http://www.gpu.ua/index.php?&id=259986


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".