МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Сина депутата, який збив на смерть дівчину-байкера, відпустили(\

10/10/2008 | kotygoroshko
Із сина депутата Сімферопольської міської ради Йосипа Файнгольда - 24-річного Віталія Файнгольда, який знаходився за кермом автомобіля Bentley, в аварії за участю котрого загинула 25-річна байкер Ганна Мішуткіна, узято підписку про невиїзд.

Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ України - начальник міліції Криму Микола Іллічев у четвер на прес-конференції в Сімферополі, пише "Сегодня" з посиланням на УНІАН.

"Кримінальна справа порушена у відношенні особи, йому обрано запобіжний захід – підписка про невиїзд. Сьогодні він знаходиться вдома, за першим дзвінком він з’являється на допити до слідчого", - зазначив начальник кримської міліції.

На даний час у справі проводиться низка експертиз. "Автотехнічна експертиза, криміналістична експертиза вузлів і агрегатів автомобіля Bentley, (експертиза) технічного стану цього транспортного засобу, трасологічна експертиза", - сказав Іллічев.

Слідством вилучені зразки крові з подушки безпеки автомобіля Файнгольда. При цьому, зазначив керівник міліції автономії, експертиза проводиться за межами Криму.

"Проводиться судово-токсикологічна експертиза за межами Криму", - зазначив начальник ГУ МВС у Криму, додавши, що там, де проводиться експертиза, на її результати "ніхто не вплине".

Результати експертизи очікуються найближчим часом.

Також Іллічев повідомив, що Файнгольд після проведення курсу терапії відмовився від здачі крові для проведення аналізів.

На запитання, чи встановлено швидкість руху Bentley, начальник міліції автономії відповів, що поки не може говорити про це – проводяться експертизи.

"Мабуть, швидкість була перевищена", - додав він.

Як відомо, 16 вересня вночі в районі залізничного вокзалу Сімферополя сталась аварія за участю мотоцикла "Сузукі" й автомобіля Bentley. Удар автомобіля був такої сили, що мотоцикл розірвало на шматки. Bentley продовжив некерований рух і зіштовхнувся ще з двома автомобілями.

У результаті ДТП загинула водій мотоцикла. Водій Bentley, за даними ДАІ, отримав струс головного мозку.

На поховання Мішуткіної приїхали байкери з міст Криму і регіонів України. У Мішуткіної залишилася малолітня донька.

Справа знаходиться на контролі міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

http://pravda.com.ua/news/2008/10/9/82553.htm


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".