МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ОСО ГУМВД Украины в Донецкой области - Майдану

10/10/2008 | ОСО ГУМВД
по поводу статьи - ДЛЯ МІЛІЦІЇ: «Я тебе пристрелю!»

ОФІЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ

Про результати службового розслідування за фактом звернення Народного депутата України Уколова В.О. щодо неправомірних дій працівників УДАІ ГУМВС області відносно журналістів Абрамовського М.С. та Михайлової О.В.”


ГУМВС області повідомляє, що на підставі звернення Народного депутата України Віктора Уколова про неправомірні дії працівників батальйону ДПС відділу ДАІ з ОАТ м. Донецька УДАІ ГУМВС в області відносно помічника Народного депутата України, заступника голови Донецької незалежної медіа-профспілки, кореспондента газети “Острів” Абрамовського М.С. і кореспондента Михайлової О.В., ГУМВС України в Донецькій області проведено службове розслідування.

На підставі результатів службового розслідування було встановлено, що працівники УДАІ ГУМВС області в конфлікті між водієм Стрельченком Є.М. та Абрамовським М.С. діяли не професійно, порушили вимоги Етичного Кодексу працівників ОВС в частині готовності до надання допомоги і захисту громадян в межах повноважень та були суворо покарані – оголошено сувору догану кожному.

У ході проведення службового розслідування за фактом конфлікту, який нібито мав місце між працівниками УДАІ ГУМВС в області та кореспондентом газети “Острів” Абрамовським М.С. і кореспондентом Михайловою О.В. виникли суттєві протиріччя, тому матеріали перевірки для прийняття рішення згідно чинного законодавства України були направлені до прокуратури м. Донецька.


Прес-служба ГУМВС областіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".