МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Дельфін і Русалка (/)

10/11/2008 | observеr
Прем’єр Юлія Тимошенко порадила лідеру Партії регіонів Віктору Януковичу "не збуджуватися виборами".

Про це Тимошенко заявила в ефірі програми "Шустер Live".

"Я б радила вам не збуджуватися виборами. Є таке явище як сублімація – не знаю, знаєте ви таке явище чи ні – це збудження вам доведеться конвертувати в корисні справи. І я вам у цьому допоможу", - пообіцяла Тимошенко Януковичу.

Прем’єр також назвала своєю заслугою ухвалення закону про престижність шахтарської праці. Вона дорікнула Януковичу, що він, будучи вихідцем з Донбасу, ігнорував проблеми шахтарів.

Почувши це, Віктор Янукович обурився і заявив, що Тимошенко цим закидом "зачепила його за душу".

За його словами, рішення про престижність шахтарської праці було прийнято на колегії Мінвуглепрому в 2006 році, коли він був прем’єр-міністром.

"Ми готові були прийняти цей закон у травні 2007 року, коли ви з президентом знищили парламент, конституцію і Конституційний суд", - додав він.

"Зараз ви хочете сказати, що ви з'їздили в Луганську область один раз, спустилися в шахту, сфотографувалися з шахтарями, обмазалися вугіллям, і шахтарі вам повірять? Це ваше обличчя, як воно є", - зазначив Янукович.

"Ви красива жінка, цікава. Я знаю, що таке сублімація. Я хочу, щоб ви вловили цю сублімацію, я вам допомагаю", - прокоментував він репліку Тимошенко.

Янукович також порадив прем’єру сходити на базар, щоб "опуститись на землю". "Треба поїхати на базар, послухати там людей, і люди скажуть, як вони живуть. І після цього робити висновки. Я б вам це радив зробити", - сказав він.

"Я обов’язково буваю на базарах, тому що я іноді для себе приїжджаю це подивитися", - відповіла Тимошенко.

Однак наступний гість програми мер Києва Леонід Черновецький спростував прем'єра.

"Тимошенко не ходить на базари. Я це знаю точно, тому що базари підпорядковані мені. А президент ходить. Коли Віктор Андрійович приходить на базар, мені відразу дзвонить директор і говорить: "Президент на базарі", - розповів мер.

Черновецкий сказав, що йому більше сподобався виступ Януковича.

"Коли прем'єр-міністр говорить так, що з її губ капає яд – це не добре, це не по Богу", - сказав Черновецкий.

Українська правда

Відповіді

  • 2008.10.11 | Адвокат ...

    Позначка "передрук" втопла?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".