МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Єдиний центр" блокуватиметься з командою Черновецького? (+л)

10/11/2008 | omela
Про те, що такий варіант всерйоз розглядається Главою секретаріату повідомляє журналіст УП Сергій Лещенко. За його твердженням, причиною цього кроку стала катеґорична відмова голови "Нашої України" В'ячеслава Кириленка блокуватися з "Єдиним центром", і в цьому його підтримав Ющенко.

Див. статтю:

Юлія Тимошенко у задзеркаллі
http://pravda.com.ua/news/2008/10/10/82611.htm

Та блог журналіста на сайті УП:

Ющенко-Тимошенко: хто кого?
http://blogs.pravda.com.ua/authors/leschenko/48ee8ef570f4b/

Другою опорою Ющенка у новому парламенті має стати політична сила, яку на виборах можуть утворити Леонід Черновецький і Віктор Балога. Глава секретаріату президента, якому В’ячеслав Кириленко відмовив у блокуванні з "Нашою Україною", цілком серйозно проробляє варіант об’єднання з мером Києва. Найтривожнішим же для Балоги має бути те, що Кириленка у цьому підтримав Віктор Ющенко. Хоча опитування Центру Разумкова, проведене на замовлення Леоніда Черновецького, показало йому рейтинг 0,9% у всеукраїнському вимірі, мер має всі шанси. Для того, щоб набрати 3% на виборах, треба заручитися підтримкою близько 800 тисяч виборців. 300 тисяч Черновецький може взяти в Києві. 200 тисяч може принести Балога з Закарпаття. Щоб отримати решту голосів, треба вміти користуватися таким інструментом як адміністративний ресурс (дібрати/докупити/додавити).


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".