МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В Народному Русі не підтримують авантюри Тарасюка (/)

10/11/2008 | omela
Найбільші обласні організації НРУ проти "вливання" РУХу в БЮТ

10.10.2008 11:47

“Наразі з боку керівництва НРУ чиниться тиск на крайові організації партії для того, щоб провести рішення щодо союзу НРУ і БЮТ. Це питання буде стояти й на з’їзді НРУ, який найближчим часом відбудеться. Цьому рішенню противляться не тільки керівники трьох Галицьких організацій (Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської), до нас приєднується і Київська обласна, і Полтавська, і Харківська, і Сумська організації. Сумарно всі ці організації становлять більшу половину всіх членів НРУ, понад тридцять тисяч ". Про це під час брифінгу в кулуарах ВР сказав народний депутат, голова Львівської організації НРУ Ярослав Кендзьор.

Щодо позиції НРУ на наступних парламентських виборах, депутат зазначив, що “проблему вирішить з’їзд НРУ”. Водночас він додав, що “голова НРУ Борис Тарасюк для себе ще з весни цього року цю проблему вирішив – він уже давно у БЮТ, разом з колегами Чорноволенком і Ковалем. Залишилося формально все це оформити”.

Голова Львівської організації НРУ повідомив, що “зараз ситуація в середині партії неоднозначна”. На його переконання, “керівництво НРУ і БЮТ поєднав спільний прагматичний інтерес. Керівництву НРУ потрібна гарантія отримання кількох депутатських мандатів, обіцянка кількох міністерських посад. І цього їм абсолютно достатньо, щоб забути про ідеологію НРУ, про програмові принципи. Для БЮТ важливо отримати бренд НРУ для того, щоб облагородити свою космополітичну, напівкримінальну політичну силу”.

“Ми будемо боротися за те, щоб переламати ситуацію, не допустити входження РУХу у БЮТ на наступних парламентських виборах”, - резюмував Кендзьор.

http://nuns.com.ua/news/4934/


Народний рух України розколовся – Борис Тарасюк підтримує участь у блоці з Тимошенко, тоді як депутати Кендзьор, Ткач і Стойко – за Ющенка. Ці троє – керівники наймасовіших організацій НРУ – Львівської, Івано-Франківської і Тернопільської. Втрата базових осередків для Руху може бути катастрофічною.

http://pravda.com.ua/news/2008/10/10/82611.htm


ДОВІДКА. У складі ВР VI скликання 6 депутатів - членів Народного Руху, обраних за списком блоку НУ-НС.

(11) Борис Тарасюк - голова НРУ
(38) В'ячеслав Коваль - заступник голови НРУ
(46) Іван Стойко - керівник Тернопільскої обл. організації НРУ
(54) Роман Ткач - керівник Івано-Франківської обл. організації НРУ
(70) Олександр Чорноволенко - керівник Київської міської організації НРУ
(78) Ярослав Кендзьор - керівник Львівської обл. організації НРУ

Відповіді

 • 2008.10.11 | omela

  додатки: пряма мова І.Стойка, Я.Кендзьора і Р.Ткача (/)

  Іван Стойко: "Рухівці" Тернопільщини не дадуть перетворити Рух у кишенькову партію БЮТу

  10.10.2008 11:45

  “Народний рух України – це легендарна партія, яка стояла у витоків Незалежності України. Партія має свою національно-демократичну ідеологію, програмові засади. Нажаль, сьогодні Голова НРУ Борис Тарасюк нехтує ідеологією партії, її програмовими засадами, бажає перетворити НРУ у кишенькову партію, яка прислуговуватиме БЮТ. Тернопільська крайова організація НРУ протестує проти такої позиції Голови партії”. Про це під час брифінгу у парламенті заявив народний депутат, Голова Тернопільської крайової організації НРУ Іван Стойко.
  “Сьогодні ми бачимо намагання протягнути через з’їзд НРУ вливання або входження НРУ в БЮТ”, - застеріг Іван Стойко. “Заради самозбереження у політиці Голова НРУ відверто, не приховуючи, говорить про місце НРУ в БЮТ”, - зауважив він.

  За словами народного депутата, “саме БЮТ, в результаті своїх дій 2 вересня, спровокував розпад коаліції”. “Наша обласна організація засудила дії БЮТ і закликала центральні органи нашої партії зробити те саме, - повідомив він. – Проте, нажаль, цього не відбулося”.

  “Нам ближча ідеологія саме “Нашої України”, ідеологія УНП, - наголосив народний депутат, - саме з цими правими партіями ми маємо намір іти на вибори”. “Сьогодні ми сповідуємо ті принципи і засади, на яких стоїть Президент України”, - додав Стойко. “Сьогодні саме Президент є опорою нашої держави, ми будемо підтримувати його і внутрішній і зовнішній курс, будемо робити все для того, щоб НРУ був разом з Президентом”, - наголосив народний депутат.

  Іван Стойко висловив сподівання, що “на з’їзді НРУ партію буде збережено саме у Блоці “Наша Україна” і вона візьме участь у дострокових виборах саме разом з “Нашою Україною”.

  http://nuns.com.ua/news/4932/


  Керівництво НРУ пропонувало ставити підписи не під угодою про утворення коаліції, а на чистому листочку – Кендзьор

  10.10.2008 11:45

  “Керівництво Народного Руху України спекулює на питанні відновлення демократичної коаліції”. Про це під час брифінгу в кулуарах ВР сказав народний депутат, голова Львівської організації НРУ Ярослав Кендзьор .

  Депутат пояснив, що “є рішення практично всіх краєвих організацій про необхідність відновлення демократичної коаліції. Є рішення Політичної ради НРУ, ухвалені позиції і вимоги НРУ, на яких мала би базуватися відновлена демократична коаліція".

  Щодо звинувачень з боку голови НРУ Бориса Тарасюка на адресу керівників трьох крайових організацій НРУ - Ярослава Кендзьора, Романа Ткача та Івана Стойка - у тому, що вони не поставили свої підписи під угодою про утворення нової демократичної коаліції, Кендзьор зауважив, що “ми постійно твердили і стверджуємо сьогодні, що ми раді були підписатися під угодою про створення коаліцієї демократичних сил в складі двох чи трьох фракцій, але - не на порожньому листочку".

  Як пояснив депутат, голова НРУ “пропонував нам поставити підпис на чистому листочку, а потім вже формувати умови і принципи діяльності коаліції". На переконання Кендзьора, “це принизливо для народного депутата”.

  http://nuns.com.ua/news/4933/


  Роман Ткач: Усі крайові організації Руху Франківщини підтримують Президента України

  10.10.2008 12:04

  “Мені прикро, що багато моїх колег з НРУ, підтримуючи Голову НРУ в його прагненні влити НРУ у БЮТ, сьогодні беруть до рук калькулятори, рахують і порівнюють рейтинги. Ми маємо зрозуміти, що на кону сьогодні стоїть Україна, а не політичне майбутнє тієї чи іншої партії”.

  Про це під час брифінгу у парламенті заявив народний депутат, Голова Івано-Франківської крайової організації НРУ Роман Ткач.
  Народний депутат поінформував, що “в Івано-Франківській області пройшли збори НРУ у всіх 19-ти районах. Всі 19 районних організацій висловили свою підтримку Президенту”.

  Ткач висловив переконання, що “НРУ буде з Президентом, буде з тими партіями, які підтримували і підтримують Незалежність України”.
  “Ми всіма своїми силами будемо намагатись не допустити розкол в НРУ, - заявив Ткач. – Заради цього ми навіть готові припинити своє членство в партії, але підтримувати таку політичну позицію Голови НРУ ми не будемо”.

  http://nuns.com.ua/news/4935/
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.11 | ak1001

   Re: додатки: пряма мова І.Стойка, Я.Кендзьора і Р.Ткача (/)

   >Мені прикро, що багато моїх колег з НРУ, підтримуючи Голову НРУ в його прагненні влити НРУ у БЮТ, сьогодні беруть до рук калькулятори, рахують і порівнюють рейтинги. Ми маємо зрозуміти, що на кону сьогодні стоїть Україна, а не політичне майбутнє тієї чи іншої партії


   ось за це великий респект
 • 2008.10.11 | omela

  Полтава (л)

  http://maidan.org.ua/static/news/2007/1223642151.html
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.11 | ak1001

   до речі доволі чітке або-або

   чи Рух і надалі
   АБО
   - залишатиметься на позиції українства,
   - обстоюватиме демократичні традиції
   - та підтримуватиме В.Ющенка, (це не так важливо як два попередні)
   АБО
   чи
   - увійде до БЮТ
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.11 | omela

    Так. І дуже слушне. (+)

    Взагалі дивує Тарасюк. Ну навіть якщо розсудити цинічно, без апеляцій до очевидного нехтування програмою та ідеологією, до настроїв членства...

    Зрозуміло, йому дуже хочеться крісло міністра МЗС. Але чи його останні витівки чимось допоможуть йому це прагнення здійснити? Та ніяк!

    В Тимошенко є свій вірний перевірений Немиря, котрий ту ролю вже фактично при ній виконує. Це по-перше.

    По-друге, стосовно депутатських місць. Як слушно зауважив Балога, прохідна частина БЮТ - не резинова! І якщо на попередніх виборах звільнилася порівняно велика кількість місць після виключення "зрадників", за рахунок чого знайшлися місця для ПРП Пинзеника (не так вже багато, до речі), то тепер "зрадник" лише один - Рибаков. А всі решта вірні, і поголовно на "умєрєнном/харошем/атлічном фінансірованіі". З другого боку, сумнівно, що БЮТ візьме більше місць в новій ВР: або стільки ж, або дещо менше.

    То де ж там навіть теоретично вмістяться рухівці, коли майже два десятки луценят-"самооборонців" претендують на те саме??? А ще ж є "президент" Гриценко... А "європеєць" Катеринчук, а "захисник вітчизни" Кармазін, а інші "імпотенти"-підписанти?.. Ось навіть і "нашоукраїнець" Мартиненко туди намилився...

    Звичайна арифметика підказує, що в кращому випадку місце знайдеться хіба що для самого Тарасюка, ну може ще для Коваля десь на 170-й непрохідній позиції. Ото і все.

    То в чому резон?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.10.11 | ak1001

     не знаю. всі ми люди всі ми чєловєкі

     я його не розумію
    • 2008.10.11 | DADDY

     Я був на конференції.Не тільки мартиненко, щей Борисов

    • 2008.10.14 | Михайло Свистович

     Re: Так. І дуже слушне. (+)

     omela пише:
     > Взагалі дивує Тарасюк. Ну навіть якщо розсудити цинічно, без апеляцій до очевидного нехтування програмою та ідеологією, до настроїв членства...
     >
     > Зрозуміло, йому дуже хочеться крісло міністра МЗС. Але чи його останні витівки чимось допоможуть йому це прагнення здійснити? Та ніяк!
     >
     > В Тимошенко є свій вірний перевірений Немиря, котрий ту ролю вже фактично при ній виконує. Це по-перше.

     Немиря виконує роль особистого МЗС Юлі й не зазіхає на посаду міністра, яка, до речі, є квотою президента.

     >
     > По-друге, стосовно депутатських місць. Як слушно зауважив Балога, прохідна частина БЮТ - не резинова! І якщо на попередніх виборах звільнилася порівняно велика кількість місць після виключення "зрадників", за рахунок чого знайшлися місця для ПРП Пинзеника (не так вже багато, до речі), то тепер "зрадник" лише один - Рибаков. А всі решта вірні, і поголовно на "умєрєнном/харошем/атлічном фінансірованіі". З другого боку, сумнівно, що БЮТ візьме більше місць в новій ВР: або стільки ж, або дещо менше.

     Візьме більше (в т.ч. за рахунок бонусу), хоча на всіх вірних все одно не вистачить. Але ж хіба вони не патріоти, що триматимуться за якісь там мандати? ;)

     >
     > Звичайна арифметика підказує, що в кращому випадку місце знайдеться хіба що для самого Тарасюка, ну може ще для Коваля десь на 170-й непрохідній позиції. Ото і все.
     >
     > То в чому резон?

     В тому, що Юля пожертвує своїми :) Їм партія світить, їм нафіг мандат :)
 • 2008.10.11 | Убітий Єнот

  Рухофрени iдуть топитися

  аби разом з Ющенком?
  Чудова новина.
  Хоча напевно причина в тому, що тих клоунiв до БЮТу не запросять, на вiдмiну вiд Тарасюка
  згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".