МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Золоті слова Онищука

10/11/2008 | Shooter
З ДТ.

(потрібно) мислити й діяти відповідно до доктрини верховенства права. Вона, як відомо, передбачає примат прав людини над публічними зобов’язаннями влади. Нездатність органів влади забезпечити необхідний інструмент, зокрема й законодавчий, не повинна ставити під сумнів саме право громадян обирати. Інакше влада може просто ігнорувати фундаментальні права (у даному разі — політичні й громадянські), закріплені Конституцією. Вона пошлеться на вади закону, на те, що немає інструкції, на недбалість чиновника.

*************

Як протилежне потрібно нагадати "вибори - це злочин" (с) БЮТ. І всі їхні дії, направлені на те, щоб понизити громадян України у їхніх правах - не дати їм можлиовсти вчасно і в нормальних умовах проголосувати на позачергових виборах.

*****************

Там взагалі купа розумних думок. Наприклад, про те, що коаліція би мала бути політичним суб'єктом, а не правовим (себто, мова ведеться про "меншиновий уряд"). Етс.

Рекомендую: http://www.dt.ua/1000/1550/64351/


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".