МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Я за те, щоб вибори були на два тижні пізніше

10/11/2008 | yes
Коли Ющенко призначив вибори на 7 грудня, я був дуже розчарований.
Цей часовий відрізок у грудні є дуже ангармонічним для Ющенка і, навпаки, повна гармонія для Тимошенко.

Але фатум є фатум і Тимошенко сама переносить вибори на два тижні пізніше, сама виріщує свою долю на користь інших.

Часто можна із захопленням спостерігати ЖИТТЯ, як людина намагається по простому кажучи все життя сцяти проти вітру. Нагребе гору непотрібних проблем, переборе і перекричить всіх спокійних та порядних, насере кожному у душу, наб"є панчохи грошима, а потім несподівано стає звичайним куском м"яса.

Адже ми прекрасно розуміємо і переконані, що вибори відбудуться, що Тимошенко на них з тріском програє, що буде нова коаліція між Ющенком і Януковичем (бо іншої просто вже ніяк не може бути), а після цих виборів Тимошенко з тріском програє і Президентські вибори Ющенку.

І це називається просрати свою долю і опинитися біля розбитого корита з кількома нікчемами типу Томенка та Шкіля.

А що ж перешкоджало Тимошенко працювати на благо народу та України? Я вам скажу головну причину: Тимошенко НЕ ЗНАЄ, що таке працювати на благо народу та України.

І тому вона завжди буде програвати на загальнодержавному українському рівні.

Відповіді

 • 2008.10.11 | shu

  Так а в чому ангармонічність цього участку?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.12 | yes

   Re: Так а в чому ангармонічність цього участку?

   Хіба все поясниш!

   У карти грали, чи ні, наприклад, у преферанс? Там є таке поняття "пьор" і "непьор".

   Пьор - це коли карта валить, як дурна. А непьор - це коли на руках постійно "напівмізер-напівтріпер". Це явище не залежить від випадковості і чергуються послідовно. Так от, коли гравець попав у непьор і з горя запив потім очумався і знову попадає у непьор. Чому? Бо коли був пьор він просто пив, попросту кажучи просирав свою долю.

   Те саме робить і Тимошенко - вона зараз сильна, але займається не тим чим треба - руйнує дату виборів, які все одно відбудуться, а мала б спокійно готуватися до виборів.

   Тобто, коли у Тимошенко пьор - вона використовує його зовсім не за призначенням, коли непьор - вона намагається щось реалізувати, а не виходить.

   Це з неї Бог так знущається, бо вона нещира, бо вона думає тільки про себе і хоче всіх обкрутити навколо пальця, а найкраще їй приходять таланти до побудови різних фальшивих планів, коли у неї пьор.

   Наприклад, у першій половині серпня, вона будувала плани заколоту, коли прийшлося їх реалізовувати у першій половині вересня - хороші часи вже пройшли і вона втратила більше, ніж здобула (програла).
   Новий виток вона починає у значнго гірших умовах - зараз вона знову вибудовує плани зірвати вибори, а через два тижні найпізніше (якщо буде задіяний КС) програє протистояння і т.д.

   Всьо ясно?;)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.12 | Хвізик

    Ви зможете зрозуміти Тюліну логіку, якщо візьмете до уваги, що в

    вона не є незалежним гравцем, а нею керують із кремля. які нині плани у кремлядів? ми того точно не знаємо, але кремлядь явно щось затіває, і їм вигідно, щоб укр виборів не було 7 грудня (а мо‘ і щоб взагалі не було)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.10.12 | yes

     Re: У цих умовах її логіка є слідуючою

     Зірвати вибори взагалі, щоб провести разом вибори до ВР і Президента. У цих умовах вона може поділити гарантовано владу з Януковичем. На інші варіанти ПР не піде, щоб не стати часом посміховиськом у свого електорату - нині віддавши прем"єрство Тимошенко, а потім і програвши на президентських виборах, якому Турчинові, наприклад. Жоден тиск Путіна на Януковича і ПР не допоможе у цьому варіанті.

     Головне завдання для Пуіна - це зірвати ПДЧ України. Для цього потрібна ну дуже крута нестабільність в Україні.

     Отже, зриваючи вибори у такому істеричному варіанті вона розв"язує обидві задачі. У своїх істеричних діях вона є повністю щирою, бо після цих виборів їй влади вже не бачити дуже довго.

     Є ще один очікуваний вислід з цієї ситуації - це прискорення виборів через імпічмент Ющенкові. Докорінно дестабілізувати ситуацію в Україні на момент перед прийняттям ПДЧ, допоможе розроблений нею та кремлюками псевдозамах на неї. Зрештою, вона може і про цей замах лише здогадуватися, маючи гарантований домовлений хеппі-енд.

     На світ витягнуть знову якогось родича Ющенка і все привяжуть до замаху і будуть згинати Україну на імпічмент та спільні вибори.

     Це є плани. У неї є на це два тижні, якщо вона не вкладеться, то маятник почне свій рух у протилежний бік - КС (якщо дійде) прийме рішення і потяг виборів вже нікому не буде у силах зупинити.
   • 2008.10.13 | shu

    Зараз взагалі нічого не зрозуміло

    Як не рути, а у Тимошенко зараз "непьор". Щоб вона не робила усе погіршує її ситуацію.
    Отже їй просто зараз потрібно виграти час. Нічого більшого. Вже на всю потужність запрацював бютівський піар і чим далі від 2 вересня тим менше в бютівском лохтораті залишається тих хто навть згадає, що це не Ющенко намагався на ділі організувати ширку з регіонами, а Тимошенко. Та, яка казала, що таке можливе лише якщо інопланетяне зроблять їй лоботомію.

    Отже зараз їй потрібний час для відновлення своїх позиції, окозамилювання та і взагалі відсуваючи вибори вона на відміну від регіонів чи Ющенко нічого не втрачає. А після виборів на 90% вона позбудеться посади прем"єра.

    Отже вона робить зараз найкращє, що може зробити з того небагатого вибору який їй залишився.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.10.13 | yes

     Re: Зараз взагалі нічого не зрозуміло

     shu пише:
     > Як не рути, а у Тимошенко зараз "непьор". Щоб вона не робила усе погіршує її ситуацію.
     Кажу ж бо, має дуже сприятливу фазу, чи як там сказати - їй все вдається, вона, як хотіла, вибори гальмує.
     > Отже вона робить зараз найкраще, що може зробити з того небагатого вибору який їй залишився.
     Вона просто тратить свої сили на ніщо, на підпирання дверей судів. Їй теж видається, що це найкраще. Це психологія постійного лузера, який гребе постійно проти течії, витрачаючи масу енергії і сил, але як тільки вона зазівається, та течія тут же відносить її знову на те ж місце звідки вона гребла.
 • 2008.10.12 | Koala

  А в москалів все погано, бо Ленін не по феншую лежить...

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.12 | yes

   Re:А у вас все по феншую лежить? Спробуйте системно бачити речі

   Тимошенко не зможе повторити ленінську історію з нинішнім українським народом. Взагалі, то і Лєнін би нічого не вдіяв з українським народом, коли б не добавив до свого популізму масове винищення того народу.

   Такий тип, як Тимошенко не здатен мирно і довго утримувати владу, бо за рік відбуваються сильні економічні кризи, суспільні колапси. Заспокоювати народ можна тільки диктаторськими методами і виставленням перед народом іншого ворога, на якого би розлючене суспільство спрямовувало свій гнів. Лєнін винищував буржуазію, Сталін пізніше - нищив куркулів і українських селян, Гітлер знайшов для знищення євреїв та калік.

   А тепер собі пригадаємо, що у кожен прихід до влади Тимошенко знаходила собі ворогів з якими люто боролася. Але тільки у неї сконцентрована зараз локальна влада. При абсолютній владі - вона вибере цілий суспільний прошарок. І у першу чергу - це там де є потужна власність і багатство, як це робив Лєнін - на той час дворянство та інтелігенція, або Гітлер - грабував небідних євреїв.

   Зрозуміло - Тимошенко почне грабунок, або на її мові тотальну реприватизацію. Далі можна взяти підручник з історії і прочитати всі можливі варіанти розвитку для неї самої, як і для українського народу та України.

   Когось сильно ненавидіти - це не тільки енергетичне джерело для неї, це також і перекладення ненависті народу до себе на інших. За її економічні невдачі перший раз був винуватий Порошенко, зараз Балога, але наступним буде Юшенко.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".