МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Шустер та шустірки

10/12/2008 | nbd
За той час, що С.Шустер робить свій маленький бізнес в Україні, він перетворив деяких українських політиків на своїх майже штатних шустірок - поварят, які з неабияким запалом рекламують у його шоу різні облудні політкухонні рецепти, забезпечуючи своєму шефу Сявіку непогані девіденти. Найвідомішою з цих шустірок до останнього часу була ригіональна черепаха Тортілла та спец по ЧП Шуфрич. Але минула п'ятниця була особливою, бо шустірками працювали Тимошенко та Янукович. Видатні політики в черговий раз виклали свої улюблені рецепти. Юля про те, що тільки вона запорука усіх наших майбутніх перемог, бо ніхто крім неї так за народ не дбає і дбати не може. А Вітя маніакально повторював старе донецьке заклинання: якщо біля корита ригіональні "проффесіонали", то це стабілізець і порядок, а якщо хтось інший, то це криза. І щоб був отой самий стабілізець треба довічно оселити біля корита тільки ригіональних представників радянської колоніальної номенклатури, які вивчали ринкову економіку ще по конспектам радянської політекономії, та може ще і стоять на підпільному компартійному обліку хто в Симоненка, а хто і в Дзюганова.
Та головним у останньому шоу Шустрика були не Тимошенко з Януковичем. Як виявилось, Юля та Витя тільки "розігрівали" публіку перед головним номером програми: рекламою третьої потойбічної сили в особі Льоні-космоса. Для цього Сявік використав банальний політтехнологічний прийом радянських партзборів: хто завершує дебати, той і встановлює істину. Льоня виступав без конкурентів і мав змогу без перешкод їх хаяти та вихваляти свої космічні досягнення в усіх звичайних та потойбічних сферах. Та хоч Космос і намагався видати себе за ангела небесного, та на своїх небагатьох несміливих опонентів кидався з люттю справжнього політичного звіра, який не спроможний слухати інших, бо знає тільки одну правду - свою шкурну. І знає як її досягти. Цьому браконьєрському рецепту, як він сам визнав, його у Москві Лужков навчив. Треба пригодувати електорат, щоб був гарний вилов та богата юшка, яку Космос хоче зварити разом з Шустриком та своїм африканським духовним поводирем. Саме комічне полягає в тому, що презентація третьої потойбічної відбувалася за гроші донецького телеканалу "Україна". Якщо на це була згода його керівників, то Янеку треба добре замислитись!

Відповіді

 • 2008.10.12 | samopal

  Шустєр працює на Ющенка з Ахметовим?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.12 | yes

   Re: А де логіка? Тоді у кінці мав вийти не Льоня, а Ющенко

 • 2008.10.12 | Днепропетровец

  Интер и интерята

  На абсолютно антиукраинском канале:

  "Для участия в проекте телеканал пригласил народных депутатов Инну Богословскую, Александра Ефремова, Ивана Кириленко, Владимира Литвина, Леонида Грача, Евгения Червоненко, Андрея Шевченко, Нестора Шуфрича, мэра Харькова М.Добкина, министра внутренних дел Украины Юрия Луценко, мэра Киева Леонида Черновецкого и председателя Верховной Рады Украины Арсения Яценюка.
  Первый выпуск "Свободы на Интере" проведет 10 октября А.Яценюк."
  Зайчик уже отпрыгал. Чума на оба ихни дома.
  http://www.intv-inter.net/ru/news/article/?id=57746940
 • 2008.10.12 | Микола

  Це так. До нього в чергу йде звітувати вся "еліта". Піар-шоу.Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".