МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Полтавський БЮТ продовжує морозити полтавців

10/13/2008 | Майдан-ІНФОРМ
Нещодавнє розпорядження голови Полтавської облдержадміністрації Валерія Асадчева про початок опалювального сезону в житлових будинках з 1 жовтня міською владою Полтави ігнорується.

Окрім того, у ряді житлових будинків відсутня подача гарячої води вже майже півроку. Полтавці обурені бездіяльністю міської влади у сфері ЖКГ.

Майдан-ІНФОРМ нагадує своїм читачам, що міський голова Полтави Андрій Матковський є членом партії «Батьківщина», а більшість у Полтавській міській раді є БЮТівська.

Відповіді

 • 2008.10.13 | Петренко Вадім

  Re: Полтавський БЮТ продовжує морозити полтавців

  Що там морозити тіх полтавців у нас у бютівців є і значніші успіхи. БІБЛІОТЕКА ДИТЯЧА - не кажу про неї всі знають. Наша Хозяйка Юля після чергового піару перед народом наказала бібліотеку закрити парканом та швиденько поламали стіни, замінити вікна та зірвати асфальт.Ось вам біомаса.
  БУДИНОК МЕРА - КОНСТИТУЦІЇ 4. А ми вас усіх мали на увазі. Сказали, що буде і збудуємо без дозволів хай хоч ваш краєзнавчий музей в руїни перетвореться. Якщо наїзжать будуть Юля відмаже.
  КРИВЧУН РУСЛАН - депутат міської ради від нашого БЮТ помічник та зять вічного ... депутата ВР від БЮТ Левцуна. В Новорічну ніч тричі стріляв з пістоля по сусідам зкалічив молодого хлопця Коваленка Констянтина - відстреливши тому пальця. До сьогодняшнього дня вже двічи негідника роблять невинним і Струков октябрський суд і апеляційний - дійсно влада міцна в боротьбі з своїм народом. А В НЕДІЛЮ 12.10.08 о 17 годині до фотоател`є власником котрої являється Коваленко увірвались чотири негідника з трубами та бітами і вимагаючи відсутнього Константина заявляючи, що в разі подальшого судового процесу його вб`ють розгромили в щент все приміщення, всю апаратуру нанісши тим величезний збиток, а найстрашніше те, що побили двох співробітників та матір Константина розбивши голови усім бітами. У матері струсок мозку все приміщення в крові. Ось такі ми БЮТівці і не дай боже хтось піде проти нас. ГОЛОСУЙТЕ ЗА НАС.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.14 | Антон

   Re: Полтавський БЮТ продовжує морозити полтавців

   Петренко Вадім пише:
   > Що там морозити тіх полтавців у нас у бютівців є і значніші успіхи. БІБЛІОТЕКА ДИТЯЧА - не кажу про неї всі знають. Наша Хозяйка Юля після чергового піару перед народом наказала бібліотеку закрити парканом та швиденько поламали стіни, замінити вікна та зірвати асфальт.Ось вам біомаса.
   > БУДИНОК МЕРА - КОНСТИТУЦІЇ 4. А ми вас усіх мали на увазі. Сказали, що буде і збудуємо без дозволів хай хоч ваш краєзнавчий музей в руїни перетвореться. Якщо наїзжать будуть Юля відмаже.
   > КРИВЧУН РУСЛАН - депутат міської ради від нашого БЮТ помічник та зять вічного ... депутата ВР від БЮТ Левцуна. В Новорічну ніч тричі стріляв з пістоля по сусідам зкалічив молодого хлопця Коваленка Констянтина - відстреливши тому пальця. До сьогодняшнього дня вже двічи негідника роблять невинним і Струков октябрський суд і апеляційний - дійсно влада міцна в боротьбі з своїм народом. А В НЕДІЛЮ 12.10.08 о 17 годині до фотоател`є власником котрої являється Коваленко увірвались чотири негідника з трубами та бітами і вимагаючи відсутнього Константина заявляючи, що в разі подальшого судового процесу його вб`ють розгромили в щент все приміщення, всю апаратуру нанісши тим величезний збиток, а найстрашніше те, що побили двох співробітників та матір Константина розбивши голови усім бітами. У матері струсок мозку все приміщення в крові. Ось такі ми БЮТівці і не дай боже хтось піде проти нас. ГОЛОСУЙТЕ ЗА НАС.

   Не секрет, що підставою такого звіриного оскалу представників місцевого БЮТу, їх озлочиненості та вседозволеності - побиття серед білого дня невинних людей є ніщо інше, як "кришування" народним депутатом України Володимиром Левцуном та його кумом, Головою Верховного Суду України Василем Онопенком злочинних дій Руслана Кривчуна - зятя першого.
   Полтавці шоковані цинізмом члена сім'ї наближеного до Ю.Тимошенко народного обранця і, вважають, що на дочасних виборах до ВРУ голосуватимуть за іншу політичну силу.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".