МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Розділяй і володарюй

10/13/2008 | GreyWraith
Судячи із розвитку подій, Ющенко таки молодець: добре навчився зіштовхувати лобами ПРУ і БЮТ. А останні ведуться як останні лохи, що особливо дивно, враховуючи досвід, який що ці, що ті мають.

От і все: тільки замаячила у туманній перспективі табуретка голови уряду - і вже ПРУ радісно побігла за президентською волею на дострокові вибори. Як БЮТ торік. :) Тепер БЮТ якось ці вибори заблокувати у ВР нема ніякого шансу.

А БЮТ теж не кращий: вляпався по самі вуха у суди, ніби забув, як українські судді добре вміють тримати ніс за вітром. Тепер зміцнілий Ющенко просто проведе над тим Окружним судом показову розправу - аби іншим неповадно було. І БЮТ піде звідти обпльованим...

От що значить - занадто покладатися на юристів. :( А Ющенка що БЮТ, що ПРУ можуть поставити на місце запросто - лише об'єднатися і проголосувати 300+ голосами все, що хочуть. Але цього вони не зроблять. :) І тепер Ющенко їх самих поставить на місце (он вже ПРУ торік поставив...). Так їм і треба - дурних і в церкві б'ють.

От вам і сільський бухгалтер. :) Нам ще дуже пощастило із його чіткою прозахідною орієнтацією...

А БЮТ треба негайно взятися за розум, перестати бикувати, помиритися із Ющенком і нормально вести Україну в НАТО і ЄС. :)

Відповіді

 • 2008.10.13 | DADDY

  Це неможливе за визначенням

  GreyWraith пише:
  >
  > А БЮТ треба негайно взятися за розум, перестати бикувати, помиритися із Ющенком і нормально вести Україну в НАТО і ЄС. :)

  Повторюсь: це неможливе за визначенням адже:
  1.Помиритися з ВАЮ - це відмовитись від ситуації гОпазиційності (виключно в якій БЮТ чудово себе почуває), практично визнати другий президентський термін ВАЮ.
  2. Бикувати - на це штовхають власні "яструби", які загралися і тепер відчувають, що або пан, або пропав. Вони обрали "пана", хоча він і явний поляк, і будуть вести війну на знищення в надії, що на руїнах в більшості залишаться саме вони.
  3. Для того щоб вести країну в ЄС та НАТО потрібно мати мужність протистояти Московії і мати чіткі власні переконання (а не кон"юктурні хитання в залежності від ціни на енергоносії).
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.13 | GreyWraith

   Re: Це неможливе за визначенням

   DADDY пише:
   >Повторюсь: це неможливе за визначенням адже:
   >1.Помиритися з ВАЮ - це відмовитись від ситуації гОпазиційності >виключно в якій БЮТ чудово себе почуває),
   Як можна одночасно бути як в опозиції, так і у владі (голова уряду - це таки влада)? ;) І якщо Тимошенко так добре в опозиції, то чому вона не грюкне дверима і не покладе заяву на стіл? :)

   >практично визнати другий президентський термін ВАЮ.
   І що поганому у другому президентському терміну Ющенка? ;) Якщо він роги БЮТ пообламує і зажене їх на вибори, то він матиме великі шанси...

   >2. Бикувати - на це штовхають власні "яструби", які загралися і >тепер відчувають, що або пан, або пропав. Вони обрали "пана", хоча >він і явний поляк, і будуть вести війну на знищення в надії, що на >руїнах в більшості залишаться саме вони.
   Можете навести список цих самх яструбів?

   >3. Для того щоб вести країну в ЄС та НАТО потрібно мати мужність >протистояти Московії і мати чіткі власні переконання (а не >кон"юктурні хитання в залежності від ціни на енергоносії).
   Зараз це для протистояння аж ніяк не є необхідним. Достатньо лише здорового глузду. :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.13 | DADDY

    Re: Це неможливе за визначенням

    GreyWraith пише:
    > DADDY пише:
    > >Повторюсь: це неможливе за визначенням адже:
    > >1.Помиритися з ВАЮ - це відмовитись від ситуації гОпазиційності >виключно в якій БЮТ чудово себе почуває),
    > Як можна одночасно бути як в опозиції, так і у владі (голова уряду - це таки влада)? ;) І якщо Тимошенко так добре в опозиції, то чому вона не грюкне дверима і не покладе заяву на стіл? :)
    >

    грюкати дверима напередодні старту президентської компанії ПіАр-недоцільно.

    > >практично визнати другий президентський термін ВАЮ.
    > І що поганому у другому президентському терміну Ющенка? ;) Якщо він роги БЮТ пообламує і зажене їх на вибори, то він матиме великі шанси...
    >

    Для України, її громадян і для мене особисто нічого поганого у другій каденції ВАЮ немає.Але є таке відчуття, що східний сусід спокійно не переживе ще 4 роки президентства Ющенко.

    > >2. Бикувати - на це штовхають власні "яструби", які загралися і >тепер відчувають, що або пан, або пропав. Вони обрали "пана", хоча >він і явний поляк, і будуть вести війну на знищення в надії, що на >руїнах в більшості залишаться саме вони.
    > Можете навести список цих самх яструбів?
    >

    Можу, але не маю бажання

    > >3. Для того щоб вести країну в ЄС та НАТО потрібно мати мужність >протистояти Московії і мати чіткі власні переконання (а не >кон"юктурні хитання в залежності від ціни на енергоносії).
    > Зараз це для протистояння аж ніяк не є необхідним. Достатньо лише здорового глузду. :)

    Здоровий глузд полягає наприклад у аверсі Одеса-Броди. Небажання сваритися з Московією призводить до продовження реверсного використання. Мужність потрібна аби вчинити так як вигідно саме Україні.А намагання врахувати інтереси Московії ні до чого хорошого не призведе.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.10.13 | GreyWraith

     Re: Це неможливе за визначенням

     DADDY пише:
     >грюкати дверима напередодні старту президентської компанії
     >ПіАр-недоцільно.
     Свого часу Кучма тріумфально виграв президентські вибори під гаслом "мне мешали работать", перед тим грюкнувши дверима із посади керівника уряду. Може, зараз справді часи інші?..

     >Але є таке відчуття, що східний сусід спокійно не переживе ще 4 роки >президентства Ющенко.
     Якщо справді із східним сусідом відбувається те, на що вказують всі ознаки, то йому дуже швидко буде не до Ющенка... :)

     > Можу, але не маю бажання
     Огидно? Розумію...

     >Здоровий глузд полягає наприклад у аверсі Одеса-Броди.
     Цей реверс є виправданим, коли є вже на підході до Одеси танкери із нафтою... Це сумно, але це факт.

     >А намагання врахувати інтереси Московії ні до чого хорошого не >призведе.
     Пам'ятаєте, чим закінчила така собі партія КПЗУ?
    • 2008.10.13 | omela

     А все ж таки варто навести прізвища - країна має знати "героїв"

     DADDY пише:
     > GreyWraith пише:
     > > DADDY пише:
     > > >2. Бикувати - на це штовхають власні "яструби", які загралися і >тепер відчувають, що або пан, або пропав. Вони обрали "пана", хоча >він і явний поляк, і будуть вести війну на знищення в надії, що на >руїнах в більшості залишаться саме вони.
     > > Можете навести список цих самх яструбів?
     > >
     >
     > Можу, але не маю бажання
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.10.13 | DADDY

      Люди дорогі, ну ви ж всі самі чудово знаєте ці прізвища

      Ну, невже ви вважаєте, що я повинен відволіктися від роботи і шукати не тільки прізвища, але й докази їхньої яструбиної сутності?
      Бо ж як я напишу наприклад "Подрив Устоєв", то ви відразу спитаєте: а звідки цей чеченський терорист взявся в біло-сердешних списках, чи не є він балогиним шпигуном і в чомк саме (хвакти в студію!) аолягає його яструбиність?
 • 2008.10.13 | Sean

  Думаю, це неможливо

  GreyWraith пише:
  > А БЮТ треба негайно взятися за розум, перестати бикувати, помиритися
  Вони надто зарвалися. "Понеслася". Ефект берсеркерів. Тільки замість мухоморів несвіжа ТЮлька
 • 2008.10.13 | omela

  Нажаль, цього не буде

  GreyWraith пише:
  > А БЮТ треба негайно взятися за розум, перестати бикувати, помиритися із Ющенком і нормально вести Україну в НАТО і ЄС. :)

  ЮВТ має надмету: ПОВНА, АБСОЛЮТНА влада в країні. Попросту кажучи, особиста диктатура. Ющенко цьому заважає, причому в будь-якому статусі - навіть "англійської королеви". Янукович - так само. Тому будь-які домовленості з ними для неї ситуативні й тимчасові.

  І в момент, коли вона, з властивою їй нетерплячістю та наполеглівістю, дає їм це зрозуміти, починається конфлікт.

  Наприклад, 2 вересня Тимошенко вперше зважилася на відкрите протистояння з Ющенком. Переговори щодо відновлення коаліції ситуацію тільки погіршили, тому що БЮТ застосував тактику диверсії: в обхід Ющенка перетягнути більшість його фракції. Зрозуміло, викликало тільки роздратування та підсилило недовіру катастрофічно.

  Можливо, подібна ситуація створилася й у стосунках БЮТ-ПР. Зокрема, скасування раніше проголосованого, реґіонали так і розцінили: як кидок. Тоюто домовленості для Тимошенко взагалі нічого не значать. Значить, і тут недовіра.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".