МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Балогу підозрюють у злочині

10/13/2008 | Майдан-ІНФОРМ
Луценко влаштував допит "зручному президенту" Балозі

Глава секретаріату президента Віктор Балога кілька днів назад був допитаний у зв'язку з фактами використання службової авіації під час його перебування міністром із надзвичайних ситуацій, а також в якості глави секретаріату президента.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко в інтерв'ю газеті "24".

"До Віктора Балоги у МВС є питання. І ми задали їх йому буквально кілька днів назад. Він був допитаний у зв'язку з численними фактами використання службової авіації під час його перебування міністром із надзвичайних ситуацій, а також у якості глави секретаріату президента", - сказав Луценко.

"У мене склалося таке враження, що це таксі таке. В основному він літав у Закарпаття, та й по всьому світу з членами родини", - зазначив він.

"Ми ставимо запитання: чи були в нього службові цілі для візитів? Він чесно каже, що їздив додому на зустріч із родичами. Задається наступне питання: як були оплачені ці перельоти? Він відповідає, що зі своєї кишені він передавав гроші якомусь чиновнику. Задається питання: чому за бухгалтерськими документами оплата здійснювалася офшорною грецькою компанією?", - розповів міністр.

"Після цього він відмовляється від дачі свідчень, пославшись на свої права згідно 63-ї статті Конституції (право не свідчити проти себе) Тепер будемо шукати цього чиновника, щоб далі проводити слідство", - додав Луценко.

При цьому він наголосив,, що "питання зовсім не у статусі пана Балоги". "Питання в тому, є в нього якісь неофіційні доходи. Тоді треба розбиратися з цим. Або за державного службовця платить чужа офшорна компанія, що також є предметом корупції. І в тому і в іншому випадку існує низка дуже серйозних питань", - сказав Луценко.

"Слідство тільки почалося. Але воно ведеться не тільки у відношенні Балоги. Таких справ дуже багато", - додав він.

У той же час, на думку Луценка, "президентові дуже зручний Балога, який безконтрольно взяв на себе функції з управління державним механізмом".

"З іншого боку, Балозі дуже подобається бути всемогутнім чиновником. Тільки є проблема – Балога стрімко знищує рейтинг президента і його політичної сили. Мені дуже гірко спостерігати за тим, як президент, за якого на Майдані боровся мільйон людей, боровся заради реформ, стає політиком, який переслідує одну мету – другий термін без Тимошенко. Це дріб’язково", - зазначив Луценко.

Українська правда

Відповіді

  • 2008.10.13 | gorlan

    Re: Балогу підозрюють у злочині

    І що? Посадять? НІ!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".