МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

БЮТівські недоторканні знову дебоширять в суді

10/13/2008 | Майдан-ІНФОРМ
Близько 20 народних депутатів від Блоку Юлії Тимошенко четверту годину поспіль перешкоджають роботі голови Вищого адміністративного суду України (ВАСУ) Олександра Пасенюка.

Як повідомили Ліга.net у прес-службі ВАСУ, більш двох годин депутати знаходилися в кабінеті голови ВАСУ, при цьому поступово кількість народних обранців від БЮТ збільшується.

"Тепер група народних депутатів супроводжує Пасенюка, заважаючи йому виконувати поточну роботу", - відзначили в прес-службі.

Тим часом, вказують у ВАСУ, про конкретну мету візиту у Вищий адміністративний суд України народні депутати від БЮТ не повідомили. Їх вимоги до керівництва суду також невідомі.

За словами голови ВАСУ Пасенюка, таким способом систему адміністративних судів намагаються втягти в політичні ігри, що є неприпустимим. Пасенюк закликав вирішувати всі протиріччя в правовій площині, відповідно до законодавства України.

за інформацією Української Правди
поставив:sean

Відповіді

 • 2008.10.13 | beauty

  СБУ та секретаріат Ющенка чинять безпрецедентний тиск на суддів

  БЛОК ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО*

  ПРЕС-СЛУЖБА

  *СБУ та секретаріат Ющенка чинять безпрецедентний тиск на суддів, - Писаренко*

  Служба безпеки України та Секретаріат Президента чинять безпрецедентний тиск на Київський апеляційний адміністративний суд. Про це заявив народний депутат від БЮТ Валерій Писаренко.

  За його словами, тиск чиниться задля того, щоб цей суд, з грубим порушенням встановлених законом строків, скасував ухвалу Окружного адмінсуду Києва про припинення дії указу Президента щодо розпуску парламенту.

  Валерій Писаренко зазначив, що задля захисту суду від незаконного тиску там присутні кілька народних депутатів від БЮТ.

  Він нагадав, що Віктор Ющенко заднім числом звільнив суддю Окружного адмінсуду, який виніс рішення призупинити дію президентського указу про розпуск парламенту.

  «У зв'язку із цим в середу на захист судді Володимира Келеберди, проти якого навіть порушили кримінальну справу, збереться Рада суддів», - повідомив Писаренко.

  «Крім того, Рада суддів розглядатиме питання про звільнення голови Вищого адміністративного суду пана Пасенюка з посади за те, що він очолив кампанію з тиску на суддів», - додав депутат.

  Валерій Писаренко також наголосив, що позиція БЮТ залишається незмінною - виборів у Верховну Раду не буде. За словами народного депутата, БЮТ не дасть залякати себе кримінальними справами, порушеними у зв'язку з подіями навколо припинення дії указу президента.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.13 | Уляна

   Б'юті-путі. Будуть вибори. А як без них?

  • 2008.10.13 | Sean

   Що Писаренко робить у суді?

   Хто ще крім Писаренка присутній у суді і що вони там роблять? Хлопці, ви надто захопилися. Передаєте куті меду і перегинаєте палку.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".