МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ащо на це каже Ющенко?

10/13/2008 | С. В.


Родичі захоплених піратами українських моряків на судні Faina вимагають зустрічі з Президентом України Віктором ЮЩЕНКОМ.

Як передає кореспондент УНІАН, близько 20 родичів прийшли до Секретаріату Президента з відповідною вимогою.

Матір 2-го механіка із захопленого судна Олега ПИЛИПЕНКА сказала кореспонденту УНІАН, що, попри всі запевнення, поки що не виділено коштів на викуп моряків.

Вона пообіцяла, що родичі членів екіпажу не підуть із Секретаріату Президента, доки їх не прийме І.ЮЩЕНКО.

Відповіді

 • 2008.10.13 | Манул

  Re: Ащо на це каже Ющенко?

  С. В. пише:
  >
  >
  > Родичі захоплених піратами українських моряків на судні Faina вимагають зустрічі з Президентом України Віктором ЮЩЕНКОМ.
  >
  > Як передає кореспондент УНІАН, близько 20 родичів прийшли до Секретаріату Президента з відповідною вимогою.
  >
  > Матір 2-го механіка із захопленого судна Олега ПИЛИПЕНКА сказала кореспонденту УНІАН, що, попри всі запевнення, поки що не виділено коштів на викуп моряків.
  >
  > Вона пообіцяла, що родичі членів екіпажу не підуть із Секретаріату Президента, доки їх не прийме І.ЮЩЕНКО.

  Пане Ростиславе, мені видається, що:
  1) Ющенко не зустрінеться з членами сімей, позаяк у нього виникла затримка з виконаням доручення ПР про дочасні вибори, отже, часу немає;
  2) з перебігу подій, повідомлення про які ми читаємо завдяки Вам (треба Вам подякувати, бо, крім Вас, иншої конкретної інформації немає), можна дійти висновку, що Україна зацікавлена у тому, прости мене Господи Боже, щоб "Файна" була підірвана разом з екіпажем, вантажем і піратами, - кінці у воду і ніякого викупу.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.13 | С. В.

   Хлопці. Ну невже нам не встид?

   Хлопці. Ну невже нам не встид, коли влада нам плює в очі, а ми кажемо,що то божа роса?

   Окрім західних ЗМІ, як тепер бачимо, за розвитком подій довкола "Фаїна Ґейт" пильно стежить за допомогою aґенства "Блюмберг" російський держканал "Вести 24". "Блюмберґ" продав "Вестям 24" деякі фото і відео.
   Є змога подивитись фото і відео за адресою

   http://www.vesti.ru/doc.html?id=215846&cid=1

   "Блюмберґ" цтиувати не буду. Вони неупинно стверджують, що дедлайн для "Фаїни", або сьогодні вночі , або завтра вранці.
   Чимало оптимістів кажуть що пірати блефують. Дай боже,щоб так воно й було.

   Хоча зв*язок з "Фаїною" відсутній. Що там зараз діється не відомо нікому. На верхній палубі,наче, тихо.

   Сорок хвилин тому агенство АР зробило аналогічне повідомлення. Нажаль українські ЗМІ і спецслужби й МЗС мовчать. Ну, це не свинство?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.14 | selu

    Скоро змінимо отих хто плює


    С. В. пише:
    > Хлопці. Ну невже нам не встид, коли влада нам плює в очі, а ми кажемо,що то божа роса?


    У Тимошенко не збираються вести переговори з піратами.
    http://www.unian.net/ukr/news/news-276531.html
 • 2008.10.14 | С. В.

  Re: Ащо на це каже Ющенко?

  Стафф АЕАС приклав скільки зміг зусиль, щоб врешті-решт розбудити цю сплячу потвору Віктора Ющенка. Однак відомості про страждання рідних: дружин, матерів, дітей складу українського екіпажу "Фаїни" й ігнорування них президентом Віктором Ющенком ми одначе вивели на міжнародний рівень. Тепер він-таки прийме цих збідованих доведених ледь до божевілля людей. Інакше світ його затаврує, як чергового тирана українського народу.

  Принаймні агенство "Асошиейтид Пресс" сьогодні поширило цю інформацію у світі.З точки зору вона, може й незначна, але з позиції людської долі - це трагедія!

  http://ap.google.com/article/ALeqM5igGmlfz-K3g6EyC2vN8yK10vpCugD93PO4K80

  The crew members' relatives tried and failed to meet with Ukrainian President Viktor Yushchenko in Kiev. They vowed not to leave the president's office.

  "Родичі екіпажу "Фаїни" намагались зустрітись з президентом України, чого їм не вдалось досягнути у Києві. Вони заявили, що не відступляться від офісу президента."

  "We will not leave until we meet with the president," said Yelena Priskha, 41, as she stood outside Yushchenko's office. "We will sleep on the stairs and will collect the money ourselves."

  "Ми не підемо звідсіля доки не зустрінимось з президентом",- сказала 41-річна Олена Пришкіна перед дверима офісу президента.
  "Ми будемо ночувати на східцях до його офісу, й збиратимемо гроші на викуп наших чолвіків з неволі самі".


  Her husband Olexandr is one of 20 crew on the MV Faina, which is carrying 33 battle tanks and other heavy weapons that the U.S. and other nations fear could fall into the hands of al-Qaida-linked Somali insurgents.

  Її батько Олександр один із тих двадцяти членів екіпажу "Фаїна", яка транспортує 33 танки та інше тяжке озброєння, яке, побоюються США та інші держави, може потрапити
  до рук сомалійських бійців аль-Каеда.

  Агентство АЕАС за повідомленнями "Ассошіейтид Пресс (АР).
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2008.10.14 | Олена Весел

  Ще трошки інфо на цю ж тему

  http://maidan.org.ua/static/news/2007/1223932650.html
 • 2008.10.14 | С. В.

  Між "Фаїною" і Сомалі курсує піратський човен.

  Між "Фаїною" і Сомалі курсує піратський човен.

  Виявляється між "Фаіною" і сушею існує не лише телефонний зв*язок, але й фізичний. Невеликий човен регулярно курсує регулярно курсує між "Фаїною" і сушею, який підвозить харчі і "ґат"("ґат"-поширений у Сомалі наркотик).

  О.Турчинов був зауважив, що звільнити усіх заручників проблематично, бо вони поділені. Тобто слова О.Турчинова слід розуміти,що Тобто частина знаходиться на суші ,а частина на борту "Фаіна"? Якщо вірити сомалійським джерелам, що між берегом і "Фаїною курсує невелике судно, то можна справді припустити, що частину заручників уже вивезено в Сомалі. Які б "тупі" ці нігери не були,а обвели довкола пальців і воєнну розвідку США, і Франції, й ГУР МО, з СБУ, СВР і РНБОУ разом взятими. Висадивши частину заручників на берег вони зробили безглуздим силовий варіант визволення українських моряків. І Будуть "морозитись", доки не одержать бабло й нагнітатимуть все більше становище джовкола "Фаїни" та тримати тему на поверхні в міжнародних ЗМІ. Виглядає,що в них нерви не здають і вони опанували становище.

  США штурмувати "Фаіну" заради визволення заручників не планують. Їх про це українська сторона й не просила й не просить. США чітко заявили ,що в них задача не дати вивантажити зброю, аби вониа не потрапила в руки Аль-Каєда. "Неустрашимий" тим часом проводить маневри в Адріатиці і убік Сомалі вже й не дивиться. Вуха явно вистромились. Таким чином наші співвітчизники залишені на призволяще.
  На форумах точились дискусії, що вибухівки в піратів немає. Але якщо на борт "Фаїни" регулярно підвозяться харчі й наркотики, то запросто можна припустити ,що й вибухівку вони туди доставили. Як можна й припустити,що потроху цим малим човном вивозяться ручні гранатомети, стрілкова зброя.

  Схоже на те, що піратам вдалось накаламутити стільки контраверсійної інформації, що її простими "граблями" не розгребеш. Впринципі там і вибухівки не потрібно в трюм із фугасними снарядами та іншими боєприпасами достатньо влити пару каністр бензину, підпалити судно, висадитись на човни і врозсипну. Від пожежі зброя сама здетонує й вибухне. В найперших топіках на цю тему якраз і йшлося, що мета "Фаїну" втопити разом з репутацією України , та її керівництва. Ну а про Укрспецекспорт я вже мовчу. Вигідний момент для Кабміну підгребти під себе "Укрспецекспорт", провівши там кадрову ротацію і самостійно контролювати торгові оборудки зброєю. Ту стають зрозумілими аргументи О.Турчинова. У цій справі має діяти РНБОУ і його Голова - політичний опонент БЮТ. Тому скандал з "Фаїною" для БЮТ якраз на руку. Із затопленням "Фаіни" буде проілюстрована недієздатність РНБОУ і її Голови. А Голова НРБО - Віктор Ющенко. Справжня трагікомедія. Раїса Богатирьова всього-навсього Секретар РНБО і хіба це некомічно виглядає, що Голова РНБО посилає телеграми Секретарю РНБО,щоб та дала завдання силовим структурам розробити план звільнення українських моряків?

  Aden said(Aden анонімне джерело від піратів) . "We have enough food. А small boat was resupplying the vessel with food and qat"( a narcotic leaf popular in Somalia).
  згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".