МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Три лиха України (/)

10/13/2008 | MV
Три лиха України
Буркгард Бішоф, Die Presse (Австрія) // 00:50 13-10-2008

На додачу до двох «російських лих» - дурнів та поганих доріг, в України їх ще цілих три – розколота країна, погана конституція нікчемні політики! Колумніст австрійської Die Presse Буркгард Бішоф пише, що своїми діями українські політики можуть на довгий час дискредитувати демократію.
Розколота країна, погана конституція, нікчемні політики. Призначені на сьоме грудня вибори навряд чи вирішать ці проблеми.
Україна має три кардинальних проблеми: по-перше, з історичних причин країна є внутрішньо розколотою; захід країни, центральну Україна, південь та схід тягне у різних напрямках. По-друге – країна має погано укладену конституцію, яка нечітко визначає повноваження різних гілок влади, що призводить до постійного протистояння між президентом та парламентом. По-третє країні не вистачає хороших політичних лідерів – Україною правлять нікчемні політики.
Нещодавно коаліція знову розпалася – «через людські амбіції однієї особи, через жадобу до влади і через переважання особистих інтересів над національними». Золоті слова, пане Президенте. Але те, що Віктор Ющенко закидає Юлії Тимошенко, стосується і його. За те, що Україна в політичному плані не може зрушити з місця, а також за те, що виборці вже втретє за три роки мають йти на вибори, головну відповідальність несе Ющенко. Сьогодні стверджувати, що «вибори – не трагедія», і що демократія це витримає – це свідчить лише про те, що він вже давно втратив відчуття реальності.
Зараз рейтинг Ющенко коливається між чотирма і п’ятьма відсотками, а близьку до нього партію «Наша Україна» сьомого грудня виборці серйозно покарають. Українцям набридли вже їхні політики, що постійно чубляться. І політична еліта Києва якраз робить все для того, щоб на довгий час дискредитувати демократію.

http://inozmi.glavred.info/articles/231.html


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".