МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Северінсен: "Україні не потрібні ще одні дорогі вибори"

10/13/2008 | Майдан-ІНФОРМ
Співдоповідач ПАРЄ з питань виконання Україною зобов’язань перед Радою Європи Ханне Северінсен виступає проти проведення позачергових парламентських виборів в Україні.

"Я приїжджала в Україну протягом 14 років як представник Ради Європи, зараз я повернулася знову і я дуже розчарована тим, що необхідні реформи не проводяться через нові позачергові вибори", - сказала Северінсен.

"Я вважаю, що Україні не потрібні ще одні дорогі вибори лише через рік після минулих виборів. Мені дуже шкода, що одразу після призначення прем‘єр-міністра президент намагався заважати її діяльності на цій посаді", - цитує її прес-служба уряду.

При цьому Северінсен вважає, що у майбутньому потрібно запобігати таким конфліктам.

На її думку, коли увесь світ переживає економічну кризу, керівництво України повинно сконцентруватися на вирішенні цієї проблеми.

Також Северінсен висловила жаль стосовно наслідків, які можуть мати нові парламентські вибори для європейських прагнень України.

"Україна була дуже близькою до набуття перспективи членства в ЄС і я впевнена, якщо політичні сили вашої країни знайшли б консенсус, європейська інтеграція України була б набагато успішнішою", - підкреслила вона.

"На жаль, люди, які мерзли на Майдані у 2004 році не очікували на такий розвиток подій . Я дуже розчарована", - додала Северінсен.

Джерело: Українська правда
поставив: s@nya

Відповіді

 • 2008.10.13 | Хвізик

  Re: Северінсен: "Україні не потрібні ще одні дорогі вибори"

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Співдоповідач ПАРЄ з питань виконання Україною зобов’язань перед Радою Європи Ханне Северінсен виступає проти проведення позачергових парламентських виборів в Україні.
  це втручання у внутрішні справи
  >
  > "Я приїжджала в Україну протягом 14 років як представник Ради Європи, зараз я повернулася знову і я дуже розчарована тим, що необхідні реформи не проводяться через нові позачергові вибори", - сказала Северінсен.
  і це втручання у внутрішні справи
  >
  > "Я вважаю, що Україні не потрібні ще одні дорогі вибори лише через рік після минулих виборів. Мені дуже шкода, що одразу після призначення прем‘єр-міністра президент намагався заважати її діяльності на цій посаді", - цитує її прес-служба уряду.
  і це втручання у внутрішні справи
  >
  > При цьому Северінсен вважає, що у майбутньому потрібно запобігати таким конфліктам.
  згоден
  >
  > На її думку, коли увесь світ переживає економічну кризу, керівництво України повинно сконцентруватися на вирішенні цієї проблеми.
  це втручання у внутрішні справи
  >
  > Також Северінсен висловила жаль стосовно наслідків, які можуть мати нові парламентські вибори для європейських прагнень України.
  ????
  дожилися. демократичні вибори - загроза для європейських прагнень!
  >
  > "Україна була дуже близькою до набуття перспективи членства в ЄС і я впевнена, якщо політичні сили вашої країни знайшли б консенсус, європейська інтеграція України була б набагато успішнішою", - підкреслила вона.
  якщо
  >
  > "На жаль, люди, які мерзли на Майдані у 2004 році не очікували на такий розвиток подій . Я дуже розчарована", - додала Северінсен.
  я теж розчарований і не очікував такого розвитку подій. Зате, хтось розумний в Кремлі іменно такий розвиток і спланував, і втілював.
  >
  > Джерело: Українська правда
  > поставив: s@nya
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.13 | OlalaZhm

   Добре їй, в Європі із старими традиціями. А нам шо, терпіти цих

   лохотронщиків і далі????
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.13 | Хвізик

    канада вже довгий час живе з достроковими виборами, і ніхто з ць

    цього трагедії не робить
   • 2008.10.16 | Михайло Свистович

    Re: Добре їй, в Європі із старими традиціями. А нам шо, терпіти цих

    OlalaZhm пише:
    > лохотронщиків і далі????

    Так. А хіба вони кудись дінуться після цих виборів?
  • 2008.10.13 | Мартинюк

   Бідна Ганя Северінсен наслухалася Головатого

   Який протирає в ПАРЄ свою гламурну задницю. Схоже серйозно прицілився на БЮТівський список.

   А бідна Ганя геть нічого не розуміє що в Україні твориться. Врешті не здивуюся якщо той текст бютаки написали на колінах і проплатили, а Ганя Северінсен про це навіть не підозрває.
 • 2008.10.13 | Мартинюк

  Ха - так Северінсен вже "колишня" і працює на Тимошенко !(/)

  Колишній доповідач ПАРЄ по Україні Ханне Северінсен стала радником Юлії Тимошенко
  1646, 17 квітня 2008 // Інтернет-прес-служба Юлії Тимошенко


  Колишній доповідач Парламентської Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) по Україні Ханне Северінсен погодилася бути радником прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко для підтримки діяльності українського уряду.

  Про це Ханне Северінсен заявила кореспонденту УНІАН у Страсбурзі.

  “Я погодилася, оскільки я думаю, що Україна повинна отримати працездатний уряд, і я дуже хотіла би підтримати ці наміри”, - сказала вона.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.13 | Хвізик

   Шрьодер, Меркель, Сракозі. Тепер от і Северинсен

   тенденція, однако
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.13 | сябр

    ага, кругом зрадники і кремлівські запроданці

    А на виборах такими запроданцями стануть 96% виборців, які не проголосують за вірну опору Президента НУ... І як жити далі? :)))
  • 2008.10.13 | DADDY

   Додав до "новини" коментар з сайту ЮВТ

 • 2008.10.13 | Shooter

  Cмішно. Хоч і плакати хочеться

  Майдан-ІНФОРМ пише:

  >необхідні реформи не проводяться через нові позачергові вибори", - сказала Северінсен.

  :D Розвеселила.

  Які реформи проводилися в Україні ДО виборів? 1000 гривень роздалася? чи інфляція до 30% річних розкручувалася з "горящім поглядом" в 2010?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.13 | GreyWraith

   Пане Шутере, не звертайте уваги

   Пані Северінсен зараз у відставці, підробляє радником пані Тимошенко. :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.14 | Мартинюк

    Європейці, не їжте з БЮТечка - козликами станете...

    Гадаю що посада радника українських владців не зовсім безплатна.Мда - європейці, не пийте з БЮТечка - козлами станете...
    Взагалі то історія вельми повчальна - нагадує сумну історію Шрьодера. Воно тепер зрозуміло як Тимошенко змогла "первиховати" різноманітних нацдемів зі свого блоку, що ті навіть за російську державну без жодного звуку проголосували.

    До чого Юля не торкнеться - все перетворює у гівно...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.10.14 | GreyWraith

     За російську державну - не пересмикуйте

     Мартинюк пише:
     >Воно тепер зрозуміло як Тимошенко змогла "первиховати" різноманітних >нацдемів зі свого блоку, що ті навіть за російську державну без >жодного звуку проголосували.
     І за який закон зі словами "російська мова - державна в Україні" БЮТ голосував? Чи то вже Ваша поетична уява? :) Якщо останнє, то чим Ви кращі, від БЮТ, що вже встиг уявити державний переворот? ;)

     А взагалі Ви можете запропонувати якусь прийнятну кандидатуру на голову уряду, раз не Тимошенко? І ще таку, щоб мала шанси на проходження через наступний склад ВР. Я вже мовчу, щоб за таким головою уряду не треба убло слідкувати на предмет скакання у російську гречку... :)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.10.14 | Мартинюк

      Напевно Єханурова

      З того що є - найбільш перевірений , досвідчений і має найменше супротивників. У всякому разі в бізнесі та серед сердньої урядової ланки .
 • 2008.10.13 | simsimopen

  Re: Северінсен: "Україні не потрібні ще одні дорогі вибори"

  От коли пані Северінсен, при всій повазі до неї, вивчить українську мову, то, може, тоді зрозуміє, що тільки народ має право сказати останнє слово, найтвердіше слово.
 • 2008.10.13 | 123

  Лужков №2. Як вона може казати - що потрібно Україні?

 • 2008.10.14 | Мартинюк

  Северінсен вже давно не співдоповідач ПАРЄ(/)

  Ханне Северінсен може змінити Сабіне Лейтхойссер-Шнарренбергер

  час публікації: 24 cічня 2008 р., 18:04
  останнє оновлення: 25 cічня 2008 р., 17:38

  Свою кандидатуру на посаду співдоповідача Парламентській Асамблеї Ради Європи замість Ханне Северінсен висунула член Асамблеї Сабіне Лейтхойссер-Шнарренбергер.

  Вона була присутня на зустрічі членів Постійної делегації Верховної Ради України в ПАРЄ із співдоповідачами Моніторингового комітету ПАРЄ по Україні Ренате Вольвенд і Ханне Северінсен, повідомляє УНІАН з посиланням на Інформаційне управління апарату Верховної Ради.

  Сабіне Лейтхойссер-Шнарренбергер також є членом Альянсу лібералів і демократів за Європу (Німеччина).

  Посада співдоповідача Моніторингового комітету щодо України стала вакантною у зв'язку зі складанням повноважень члена ПАРЄ Ханне Северінсен.

  Голова української делегації Іван Попеску відзначив, що моніторингова процедура ПАРЄ щодо України завжди проходила у дусі компромісу і розуміння. Він висловив надію, що такий підхід дасть можливість незабаром перейти до пост-моніторінгового діалогу Ради Європи з Україною.

  Попеску подякував Северінсен за її працю і відзначив, що нагородження її Президентом України орденом "За заслуги" стало визнанням її вагомого внеску в розвиток української демократії.

  Під час зустрічі Северінсен пообіцяла надавати всебічну допомогу новому складу співдоповідачів.

  Ренате Вольвенд запевнила присутніх у прагненні Моніторингового комітету якнайскоріше перейти до пост-моніторінговому діалогу за умови виконання нашою державою своїх зобов'язань: завершення реформ Конституції, системи судочинства і прокуратури.

  Вона також висловила надію, що Україна долучиться до процесу, ініційованого Венеційською комісією, - ухвалення Єдиного виборчого кодексу.

  Северінсен раніше повідомляла, що нинішній візит до України є її останнім візитом як доповідача моніторингового комітету, оскільки вона не брала участі у дострокових виборах до парламенту Данії. Проте вона не виключила, що в майбутньому ще приїжджатиме до України, оскільки прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко попросила її консультувати у деяких питаннях.

  Моніторинг ПАРЄ по Україні здійснюється з 1995 року. Раніше Северінсен пообіцяла , що моніторинг з України буде знято після виконання всіх зобов'язань.

  http://www.newsru.ua/arch/ukraine/24jan2008/zminapase.html


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".