МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

НЕК пана Костицького заборонив українську пісню!

10/14/2008 | Київська міська організація Спілки Української Молоді
Оцей дядько - Василь Костицький http://dovidka.com.ua/fcontent.php?pacode=311&topic=43800 заборонив українську пісню «Мумітроль» групи «Скрябін» http://video.i.ua/user/407382/10111/45031/ А зробив він це на чолі із своєю "Національна експертна комісія з питань захисту суспільної моралі", котра має здійснювати контроль за дотриманням законодавства у сфері захисту суспільної моралі. Результати її діяльності можна побачити: по телебаченню, в газетах та журналах, на вуличних банерах.

Не дарма пан Костицький входив в ...СДПУ(о). :)

Управа КМО СУМ

********

Нацкомісія з суспільної моралі засудила текст пісні «Мумітроль» групи «Скрябін». Кузьма сміється

Національна експертна комісія з питань захисту суспільної моралі визнала текст пісні «Мумітроль» групи «Скрябін» таким, що порушує етичні норми. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Висновок НЕК був наданий на запит Нацради з приводу скарги заступника голови Київської міської державної адміністрації (ім’я не вказане).

«Текст пісні „Мумітроль” є таким, що порушує етичні норми, правила поведінки, що склалися в суспільстві на основі традиційних духовних і культурних цінностей, уявлень про добро, честь, гідність, громадянський обов’язок, совість, справедливість, та завдає шкоди моральності суспільства.

Правомірність виходу в ефір таких аудіовізуальних творів, як „Мумітроль”, „що поширюють інформацію, яка посягає на честь і гідність особи” та „можуть завдати шкоди фізичному, психічному чи моральному розвитку дітей та підлітків” регламентуються ст. 6 Закону України „Про телебачення та радіомовлення”», - йдеться у висновку.

«З одного боку, мені просто шкода цих людей, які не можуть більше побачити нічого пагубнішого в українській культурі, ніж наша пісня, - сказав «Телекритиці» Андрій «Кузьма» Кузьменко, лідер групи «Скрябін». - З другого – мені смішно. Бо ця пісня три місяці валила по телєку і по радіо, її співають на всіх концертах люди, а комісія з питань суспільної моралі її щойно уздріла. Може, це не дуже професійно? Адже через їхню неповороткість, виходить, пісня, яку вона вважають аморальною, три місяці розтлівала народ України? Навіть якщо її зараз заборонять до ефірів, то свою «пілотну» місію за ці три місяці пісня вже виконала: вона стала хітом. До того ж ви розумієте, що все заборонене у наших людей викликає підвищений інтерес. Тому мені варто піти поставити свічку за здоров’я членів комісії і подякувати їм за такий піар».

Наводимо оцінюваний текст пісні групи «Скрябін»:

Кохана, я тебе люблю
Так особливо
чувіха, я прошу будь чемна
Бо буду бити
Руками, ногами, своєю головою
Локтями, ремнями, залізною трубою

Приспів:
Якщо ти зрадиш, кохана
Я вирву всі твої патли
До м’яса вкушу за руку
Як велика скажена собака
Якщо ти зрадиш, кохана
Я виб’ю всі твої зуби
В коробочку їх поскладаю
І буду над нею ридати

Маленька, подай свій мобільний
Я почитаю
Від кого прийшла есемеска
І буду бити
Руками, ногами, своєю головою
Локтями, ремнями, залізною трубою

Приспів (2)

Відеокліп, який радять не показувати експерти, можна побачити тут. http://video.i.ua/user/407382/10111/45031/

«Телекритика»
http://www.telekritika.ua/news/2008-09-02/40342


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".