МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Генадій Москаль звернувся до генпрокурора зі скаргою на РНБО

10/14/2008 | Майдан-ІНФОРМ
Народний депутат України від «Народної самооборони» Геннадій Москаль прокоментував останнє рішення РНБО про виділення коштів на позачергові парламентські вибори.

Згідно Закону України «Про вибори народних депутатів України» розділу VІ статті 48 пункту 1 сказано, що «витрати на підготовку і проведення виборів депутатів здійснюються виключно за рахунок коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку та проведення виборів депутатів, та коштів виборчих фондів партій (блоків), кандидатів у депутати від яких зареєстровано Центральною виборчою комісією».

Згідно статті 49 пункту 2 сказано, що «обсяг коштів для підготовки і проведення виборів депутатів за поданням Центральної виборчої комісії передбачається окремим рядком у законі про Державний бюджет України» та пункту 4 цього Закону – «кошти на підготовку і проведення виборів депутатів, передбачені Державним бюджетом України, перераховуються Державним казначейством України Центральній виборчій комісії у триденний строк з дня оголошення про початок виборчого процесу».

Таким чином, прийняте рішення на засіданні РНБО України від 13 жовтня 2008 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення конституційних виборчих прав громадян України під час проведення позачергових виборів до Верховної Ради України» грубо порушує статтю 211 Кримінального кодексу України «Видання нормативно-правових або розпорядчих актів, які змінюють доходи і видатки бюджету всупереч встановленому законом порядку», якою передбачено покарання від трьох до десяти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Народний депутат України Г.Москаль звернувся з депутатським зверненням до Генерального прокурора України відносно розслідування даного факту.Джерело: "Народна самооборона"

поставив: Tatarchuk ®

Відповіді

 • 2008.10.14 | Koala

  І чого це він цілий рік мовчав?

 • 2008.10.14 | Koala

  А чого він рік тому мовчав?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.14 | Shooter

   І навіть це не арґумент

   Арґумент - резервний фонд КМу.

   Ще важливіший арґумент: жодна з державних інституцій не може ставати на заваді здійснення громадянами одного з головних прав - права на вибори.

   (І тим більше не чмошніки, які жопу рвуть щоб їм прохідне місце дали в списку БЮТу).

   БЮТ - крайні чмошники і дятли. Чесно кажучи, думав, що Юля не така дура, щоб дозволити БЮТу робити заяви "вибори - злочин проти народу" (с) або щоб тупо Рейдерюшою пробувати заблокувати вибори. Бо, бачите, її від коритця посунуть.

   Гидко.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".