МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Янукович не храєр на босу ногу в щеблетах із страуса

10/14/2008 | did
Янукович не храєр на босу ногу в щеблетах із кожі страуса за 10 тис. баксів. І то нічого, що Юлія Тимошенко його опустила на передачі савіка Шустера як лагірного шниря в очах шахтарів Донбасу зате, Віктор Федорович має щеблети за 10 тис. баксів, а авто Рендж Ровер як танк за міліон баксів. оце вам і бувший неповнолітній зек із Кремінчужської колонії для неповнолітніх. це наш український монте-Крісто.

Відповіді

 • 2008.10.14 | Тарас Токар

  Re: Ви краще розкажіть за полтавський "бомонд"

  Ви ж багато за нього знаєте цікавого - саме того, що могло б зацікавити майданівців.
 • 2008.10.16 | Михайло Свистович

  Re: Янукович не храєр на босу ногу в щеблетах із страуса

  did пише:
  > Янукович не храєр на босу ногу в щеблетах із кожі страуса за 10 тис. баксів. І то нічого, що Юлія Тимошенко його опустила на передачі савіка Шустера як лагірного шниря в очах шахтарів Донбасу зате, Віктор Федорович має щеблети за 10 тис. баксів, а авто Рендж Ровер як танк за міліон баксів. оце вам і бувший неповнолітній зек із Кремінчужської колонії для неповнолітніх. це наш український монте-Крісто.

  Дєвачка Юля із бєднай сім"ї теж не гірші має наряди, і сім"я також не бідує, тьотя он на Луї Віттон племінниці відстьобує


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".