МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Луценко має працювати як слід,або звільнити МВС від себе

10/14/2008 | Майдан-ІНФОРМ
«Силовий міністр, під чиїм началом – понад 300 тисяч озброєних підлеглих, який займається політикою, - вкрай небезпечне явище», - вважає представник Української Народної Партії, народний депутат 1 та 2 скликань Андрій МОСТИСЬКИЙ. – «Тому він має або виконувати свої посадові обов’язки, або піти у відставку і там займатися політикою». Як відомо, 13 жовтня ц.р. на засіданні РНБО Міністр внутрішніх справ виступив проти виділення коштів на забезпечення фінансування підготовки та проведення позачергових виборів до ВР України, призначених Указом Президента на 7 грудня 2008 року.

Представник УНП нагадує, що «Президент України є Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України, гарантом державного суверенітету та територіальної цілісності нашої держави», а «ці повноваження Президента є особливо актуальними у сьогоднішній зовнішньополітичній ситуації».

Щодо виконання безпосередніх обов’язків, покладених Законом "Про міліцію" на самого міністра, представник УНП зазначає, що, «згідно зі щорічним звітом міжнародної антикорупційної організації "Transparency International", опублікованим у вересні цього року, Україна посідає 134-е зі 180 можливих у рейтингу оцінки поширення корупції у світі».

Символічним в УНП вважають, що «саме за пропозицією Президента Юрій ЛУЦЕНКО очолив виборчий список Блоку НУ-НС на торішніх дострокових виборах до Верховної Ради». «Мабуть, міністр забув свої палкі торішні промови на користь проведення позачергових виборів. Пояснення такої "несталої" позиції просте – на той час Ю.Луценко не був Міністром», - вважає представник УНП Андрій МОСТИСЬКИЙ.

прес-служба УНП

поставив:sean


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".