МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чим хіміки з металургами кращі за банкірів?

10/14/2008 | Микола Гудкович
А. Яценюк виступає за націоналізацію «Промінвестбанку» (доповнення).

РБК-Україна, 14.10.2008, Київ 16:51

Голова Верховної Ради України Арсеній Яценюк виступає за націоналізацію "Промінвестбанку". Про це він заявив на брифінгу по закінченню першого засідання Експертної економічної ради, передає кореспондент РБК-Україна. А.Яценюк підкреслив, що, на його думку, банки, які самостійно не здатні справитися з фінансовою кризою, повинні бути націоналізовані. "У цьому немає нічого нового, так зараз поступають і в інших країнах, починаючи від США і закінчуючи нашими європейськими сусідами", — відзначив А.Яценюк. Він також повідомив, що відповідна пропозиція (про націоналізацію "Промінвестбанку") буде внесена на розгляд РНБО. На думку А.Яценюка, націоналізація "Промінвестбанку" може бути реалізована шляхом викупу державними Ощадбанком і "Укрексімбанком" статутного фонду "Промінвестбанку". "В даному випадку йдеться тільки про номінальну вартість акцій", — уточнив А.Яценюк.

* * *

А тепер питання — чому б не націоналізувати «збиткові» хімічні та металургійні підприємства, замість надавати їм податкові пільги?

Відповіді

 • 2008.10.14 | GreyWraith

  Почекайте, ще і до тих дійдуть руки

  Микола Гудкович пише:

  >Він також повідомив, що відповідна пропозиція (про націоналізацію >"Промінвестбанку")
  Реально ПІБ мав слабкий менеджмент, не дивно, що перші серйозні випробування не витримав...

  >А тепер питання — чому б не націоналізувати «збиткові» хімічні та >металургійні підприємства, замість надавати їм податкові пільги?
  Це буде робитися трохи пізніше. Зараз спробуй зачепи їх - так олігархи володіють не тільки заводами, а й депутатами, що верещатимуть, як недорізані... Тому доведеться ще трохи попустити і задешево викупити.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.14 | Анаэробик

   Вимушений Вас розчарувати

   Їх скоріш за все викупить Росія. Як і Промінвест банк, на якій позіхають три російскі банківські групи. Після отримання 4млрд грн кредту від НБУ продати банк, де знаходяться рахунки практично всіх агрофірм, і промисловості, росіянам задешево, як це називається?
   Мабуть це зрада у НБУ, інакше я не можу це пояснити.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".