МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В Полтаві міліція покалічила журналіста Анатолія Банного

10/14/2008 | did
у 18.20 14 жовтня біля пам`ятника полеглим козакам відбулась церковна панахида в якій взяли участь громадські організації. Серед них була молодіжна організація "Тризуб". Всю цю панахиду знімали фотоапаратом журналіст Анатолій Банний та на відеокамеру депутат Полтавської райради Володимир Степанюк. Після панахиди члени організації "Тризуб" пішли до пам`ятника Тараса Шевченка, де вшанували пророка українського народу. Після цього пішли до пам`ятника терористу №1 20-го століття Володимиру Леніну, де спалили совєтський та фашистський прапори. Перед цим до пам`ятника підійшов чоловік в чорній куртці,з накинутим капюшоном на голову.і почав щось малювати червоною фарбою. На нього налетіли два міліціонера,і почали зтаскувати з основи пам`ятника і бити. В цей час журналіст і правозахисник Анатолій Банний почав знімати фотоапаратом цю сцену,а Володимир Степанюк знімав відеокамерою. Один із міліціонерів,а їх уже було декілька,кинувся на Анатолія Банного,вдарив по нозі, і почав забирати фотоапарат. потім ще раз його вдарив. На Банного налетіли декілька міліціонерів і почали крутити руки, кинули на землю обличчям, і лупцювали. Чулося як Банний хрипів, і казав "пустіть! Я сам піду! я журналіст! я маю право знімати!". у 18.20 по мобільному телефону Володимир Степанюк зв"язався з редактором "полтавських новин", які постійно виставляються в інтернеті обласною адміністрацією,редактор яких є Дружиніна. Цей матеріал, який знімав фотоапаратом журналіст і правозахисник Анатолій Банний. повинен був бути виставлений на цьому сайті через годину,бо на нього чекала редактор Дружиніна. Анатолій Банний зараз перебуває в Октябрьскому відділі міліції міста Полтави. Невідомо чи надали йому медичну допомогу...

Відповіді

 • 2008.10.14 | Мартинюк

  Чи є ще якась інформація?

 • 2008.10.15 | Тарас Токар

  Від Майдан-ІНФОРМу на місці події не було нікого

  Повідомте, будь ласка, деталі. І бажано - у вигляді заяви.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.16 | Анатолій Банний

   Re: Від Майдан-ІНФОРМу на місці події не було нікого

   > Повідомте, будь ласка, деталі. І бажано - у вигляді заяви.

   Пане Токар! Учора Ви до мене зателефонували ія в телефонному режимі повідомив Вам усі обставни події. Залишилось лише написати заяву, що я "не тролейбус".
   З повагою, журналіст-правозахисник А. Банний.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.16 | Тарас Токар

    Re: Від Майдан-ІНФОРМу на місці події не було нікого

    Анатолій Банний пише:
    > > Повідомте, будь ласка, деталі. І бажано - у вигляді заяви.
    >
    > Пане Токар! Учора Ви до мене зателефонували ія в телефонному режимі повідомив Вам усі обставни події. Залишилось лише написати заяву, що я "не тролейбус".
    > З повагою, журналіст-правозахисник А. Банний.
    Пане Анатолію! Те, що розповіли мені Ви "в телефонному режимі", і те, що розповіли мені працівники обласної бібліотеки, які бачили бійку у вікно, - не співпадає у ряді речей. Саме через це Ваші слова, сказані мені, не з'явилися у новинах на Майдані.

    Будьте чесним "журналістом-правозахисником". Саме такі заслуговують на повагу. ;)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.10.18 | Анатолій Банний

     Re: Від Майдан-ІНФОРМу на місці події не було нікого

     < Тарас Токар пише:

     Тарас Токар пише:
     > Анатолій Банний пише:
     > > > Повідомте, будь ласка, деталі. І бажано - у вигляді заяви.
     > >
     > > Пане Токар! Учора Ви до мене зателефонували ія в телефонному режимі повідомив Вам усі обставни події. Залишилось лише написати заяву, що я "не тролейбус".
     > > З повагою, журналіст-правозахисник А. Банний.
     > Пане Анатолію! Те, що розповіли мені Ви "в телефонному режимі", і те, що розповіли мені працівники обласної бібліотеки, які бачили бійку у вікно, - не співпадає у ряді речей. Саме через це Ваші слова, сказані мені, не з'явилися у новинах на Майдані.
     >
     > Будьте чесним "журналістом-правозахисником". Саме такі заслуговують на повагу.

     Шановний Тарасе!
     Я просто розчулений як Ви клопочетесь за повагу суспільства до мене. Учора на предмет Вашої дописки на форум Майдану спілкувався з колективом бібліотеки з яким вчора був на заході біля адмінбудинку Полтавської міськради щодо захисту їх прав. Скажу як є: вони здивовані Вашою заявою.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.10.18 | Тарас Токар

      Re: я хотів Вам допомогти, а Ви бігаєте плітки про мене збираєте

      До речі, щодо бібліотеки. На відміну від Вас, я не тисну руку людині, яка прямо причетна до знищення бібліотеки - начальнику управління культури Полтавської ОДА п. Годзенку. ;)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.10.19 | Анатолій Банний

       Re: я хотів Вам допомогти, а Ви бігаєте плітки про мене збираєте

       Тарас Токар пише:
       > До речі, щодо бібліотеки. На відміну від Вас, я не тисну руку людині, яка прямо причетна до знищення бібліотеки - начальнику управління культури Полтавської ОДА п. Годзенку. ;)

       Вибачте, Тарасе Вікторовичу. Я справді великий грішник у Ваших очах, коли на привітання людини відповідаю взаємністю. Принаймні бути ввічливим з людьми мене вчила мама, навіть з тими з якими натягнуті відносини.
       Шановний пане Тарасе, підскажіть, будь ласка, яким чином я повинен спокутувати цей тяжкий у Ваших очах гріх, щоб знову у Ваших очах піднятися від рівня плінтуса до рівня табуретки.
       З повагою, Анатолій Банний.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".