МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

«Свобода» провела у Києві віче за визнання Української

10/15/2008 | Waldemar Magunia
«Свобода» провела у Києві віче за визнання Української повстанської армії

14 жовтня 2008 року у Києві ВО «Свобода» провела віче за визнання Української Повстанської Армії. Віче розпочалося о 10-00 біля пам’ятника Тарасові Шевченку і пройшло під гаслами «Героям УПА – Слава! Українцям – сильну державу!»

Голова Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок, виступаючи перед учасниками зібрання наголосив, що завданням ВО «Свобода» є досягнення історичної, соціальної та національної справедливості. «У день Покрови Пресвятої Богородиці, свято українського козацтва, річниці Української Повстанської армії національним обов’язком є вшанування пам’яті героїчної визвольної боротьби ОУН-УПА».

Олег Тягнибок зачитав підготовлений «Свободою» проект указу Президента «Про визнання національно-визвольної боротьби Організації Українських Націоналістів та Української повстанської армії за державну незалежність України» та закликав звернутися до Президента України з вимогою підписати відповідний указ.
Учасники віче одностайно підтримали заклик лідера Всеукраїнського об’єднання «Свобода» звернутися до Президента України з вимогою визнати діяльність, яку з березня 1939 року до кінця 50-х років ХХ століття вели Організація Українських Націоналістів та Українська Повстанська Армія, національно-визвольною боротьбою за державну незалежність України.

Перед учасникам віче також виступили заступники голови ВО «Свобода» Олександр Сич та Андрій Мохник, член Політради ВО «Свобода» Юрій Іллєнко та голова Кримської «Свободи» Едуард Леонов. Вів віче керівник Сумського виборчого штабу ВО "Свобода" Ігор Мірошниченко.

Нагадаємо, що напередодні, у вечорі 13 жовтня, Окружний адміністративний суд міста Києва заборонив проведення Маршу за Повстанської Армії, який планувала провести «Свобода».

Водночас ВО «Свобода» проведе 14 жовтня у Києві партійну конференцію, яка пройде у Будинку Профспілок із 14 години.

А у вечорі на Майдані Незалежності Всеукраїнське об’єднання «Свобода» проведе святковий концерт на честь Української Повстанської Армії.

У концерті візьмуть участь провідні українські гурти «Тартак», «Друга Ріка», «Танок На Майдані Конго», «Мотор’ролла», «Фліт», «Роллікс» та «Дримба Да Дзи?а».

Відповіді

  • 2008.10.20 | Наталка

    Re: «Свобода» провела у Києві віче за визнання Української

    Світлини з подій, для тих, хто там побачив чоловік 40-50. :)    http://picasaweb.google.com.ua/TERNOPIL.VOSVOBODA/200803#


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".