МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"У діях БЮТ і Тимошенко - спроба перевороту"

10/15/2008 | Майдан-ІНФОРМ
“Бютівці”, розуміючи свою безкарність, виправдовують свою ганебну, нахабну, хуліганську поведінку недоторканістю. Події навколо захоплення судів і ЦВК депутатами від БЮТ ще раз підтверджують необхідність скасування депутатської недоторканості”.

Про це в інтерв’ю Офіційному сайту “Нашої України” сказав народний депутат – “нашоукраїнець” Павло Жебрівський, коментуючи ситуацію з захопленням судів представниками БЮТ та перешкоджання виконання суддями своїх обов’язків.

Нагадаємо: у зв’язку з оскарженням Указу Президента про дострокові вибори, роботу Окружного адмінсуду Києва та Київського апеляційного адмінсуду заблоковано представниками БЮТ. 13 жовтня близько 20 народних депутатів БЮТ блокували роботу голови ВАС, перебуваючи у його службовому кабінеті та перешкоджаючи виконувати свої посадові обов’язки. Зайшовши до службового кабінету заступника Голови ВАС, депутати ображали суддю, заважали працювати, не давали можливості вийти з кабінету та, шляхом застосування насильства, заволоділи двома мобільними телефонами. Результатом таких дій стала госпіталізація заступника Голови ВАС з серцевим нападом. У зв’язку з такими діями, пленум ВАС заявляє про дестабілізацію судової системи, ігнорування гарантій незалежності та недоторканості суддів і просить, зокрема, врегулювати питання щодо обмеження прав народних депутатів у взаємовідносинах з судовою гілкою влади, посилити охорону приміщень судів, а також звертається до Генпрокуратури з проханням перевірити факти блокування народними депутатами роботи адміністративних судів.
Дії БЮТ і Тимошенко, спрямовані на блокування виборчого процесу, Жебрівський назвав “спробою державного перевороту”. “Блокування діяльності однієї з гілок влади, втручання в діяльність судової гілки влади попахує узурпацією”, - зауважив він.

“Тимошенко і її прибічники заявляли про узурпацію влади з боку Президента, - сказав народний депутат, - проте, сьогодні ми всі бачимо, хто насправді є узурпатором”.

За словами Жебрівського, “депутати-бютівці перетворились в таких собі бодігардів Тимошенко”. “Сьогодні ті депутати, які заблокували суди – це бодігарди Тимошенко, а не народні депутати України”, - сказав він. “Мені сумно бачити серед них поважних людей, які є самодостатніми особистостями”, - зауважив народний депутат.

На переконання Жебрівського, “держава не має оплачувати роботу чиїхось бодігардів”. “Це ще один додатковий аргумент на користь доцільності прийняття рішення про розпуск парламенту”, - сказав він.

За словами Жебрівського, “і БЮТ, і ПР, й інші політичні сили мають право сумніватися у правоті того чи іншого посадовця, в діях тієї чи іншої політичної сили, в законності того чи іншого нормативного акта, але робити це у законний спосіб, використовуючи відповідні законодавчі інструменти”.

“Нажаль, пані Тимошенко, намагаючись будь-яким способом вчепитися за владу, не готова цивілізованим способом вирішувати ті чи інші питання”, - зауважив він.

поставив:sean

Відповіді

 • 2008.10.15 | Володимир

  Re: "У діях БЮТ і Тимошенко - спроба перевороту"

  тимошенко редкая задница, больше слов нет
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.16 | ukr_girl

   Согласна с Вашей характеристикой ЮВ, НО

   Но,она поступает ПО закону. Внимательно прочтите конституцию и убедитесь сами, что президент не имеет никаких оснований распускать раду. Согласно основному закону страны у каолиции очень мало функциональных обязанностей, а именно: выбор спикера, премьера, кабмина в определенные этим же законом сроки. Нынешняя рада выполнила ВСЕ свои конституционные функциональные обязанности. Все! Мне тоже мнооооогое не нравится в действиях рады и ее отдельных представителей. У других украинцев (и у президента!) может быть
   другое мнение о раде в целом или об отдельных ее представителях. Даже несли я этого мнения не разделяю, я его УВАЖАЮ. Уважаю потому, что за этим мнением косвенно стоят избиратели, мои сограждане. Но даже категорически не сходясь во взглядах, необходимо уважать ЗАКОН. Ибо трубя всем о ДЕМОКРАТИИ, необходимо помнить, что краеугольным камнем этой демократии является строгое следование закону,причем даже в том случае, когда этот закон имеет изъяны.
   Нынешнее давление на судей как со строны президента, так и со стороны ЮВ просто возмутительно! Чем же мы тогда отличаемся от бандюковичей? Тот же разбой, только под флагом великой Демократии?
 • 2008.10.16 | саша_нічна варта

  Най перевертає бджоляра та бандюків!

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.28 | Михайло Свистович

   Бандюків вона не перевертатиме. Вона їх набиратиме до списку.

   І даватиме карт-бланш на бандюківські дії. Перевірено практикою.
 • 2008.10.16 | samopal

  Діржи вора!Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".