МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

CБУ хоче закрити "інститут російських провокаторів"

10/15/2008 | Майдан-ІНФОРМ
Служба безпеки направила в Міністерство юстиції матеріали для припинення діяльності української філії Інституту країн СНД.

Про це в середу заявив в.о. глави СБУ Валентин Наливайченко на прес-конференції в середу в Києві, передає "Інтерфакс-Україна".

"Ми підтверджуємо, що СБУ направило в Міністерство юстиції України обґрунтовані матеріали, у яких ми просимо, відповідно до законодавства України, зняти реєстрацію, і таким чином, припинити діяльність філії так званого Інституту СНД", - сказав він.

Наливайченко підкреслив, що СБУ обґрунтовано вважає, що співробітники цієї філії в Україні, що виступили організаторами, у тому числі і конференції, що заперечувала факт Голодомору, мають нести адміністративну відповідальність, як це передбачено законодавством.

"Їхня діяльність на території Україна не повинна продовжуватися", - підкреслив в.о.голови СБУ.

Наливайченко також повідомив, що про це сповіщено і Міністерство закордонних справ України. В.о. голови СБУ зазначив, що його і міністра закордонних справ позиції з цього питання збігаються.

У цілому, говорячи про роботу СБУ по попередженню злочинів проти держави, Наливайченко зазначив, що спецслужба розслідує три кримінальні справи по сепаратизму: щодо громадської організації "Севастополь-Крим-Росія", за фактами сепаратизму на Закарпатті, а також у Донецьку.

Зокрема, за словами Наливайченка, в організацію "Севастополь-Крим-Росія", входять 12 осіб, двом з них заборонений в'їзд в Україну за зазіхання на територіальну цілісність держави.

"За наявними у кримінальній справі даними, фінансування однієї такої структури з боку їхніх патронів на території Росії досягає 0,5 мільйонів доларів на рік", - зазначив він.

Українську філію Інституту країн СНД очолює Володимир Корнілов.

Українська Правда

поставив:sean

Відповіді

 • 2008.10.15 | Tamerlan

  Цього карнілава давно тре було злити десь на смітник.

  Нє знаю, таварісчі, но пачимута іспитиваю нєпріязнь к етаму патєрпєвшему.
  Собаку на гілляку!
 • 2008.10.15 | gorlan

  Цікаво. Що стало причиною такого рішення?

  Спали-спали в оглоблях і тепер вирішили, що хтось займається антидержавною діяльністю? Так скоро і ПСПУ заборонять. Хто ж буде людей веселити?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.15 | Tamerlan

   +1

   gorlan пише:
   > Так скоро і ПСПУ заборонять. Хто ж буде людей веселити?

   Деякі аналітєґи адсахі пишуть шо замість Вітрянки до ВР начебто готуються пропустити Свободу, ніби шоб було кому веселити нарід.
   Чекаю-недочекаюсь як Олєжка їх повеселить підсрачниками. Заради такого весілля готовий віддати голос не за Сєню Яйценюка, а таки за нашого Алєжку.
 • 2008.10.15 | Panzernik

  Давно пора.

 • 2008.10.15 | BIO

  Им закарпатской было мало вони -

  "российских" протеже в сортире виртуальном
  мочить сповадились предвыборно они...
  Учуяв жар углей каральницы люстральной
  И звоны по судьбе Системы погребальные
 • 2008.10.15 | Микола Гудкович

  Постыдились бы Пушкина!


  Этот очередной недружественный шаг помаранчевой клики — вызов всем людям доброй воли. По сути, запрещается все русское — украинцам уже не нужны Толстой, Достоевский, Чехов, Булгаков, Довлатов, Корнилов и Затулин.
  На это можно ответить лишь одним: стократным увеличением бдительности и цен на газ. На Банковой, товарищи, удвойте караул!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.15 | Tamerlan

   Понимаю Ваше негодование, коллега!

   Оранжисты да и все их квазигосударственные антироссийские институты, как-то СБУ, "Просвита", а в последнее время большинство СМИ (кроме дружественного нам ресурса набирающей обороты ПДРС)творят что хотят.
   Эти маргиналы, плебеи, руссо- и юдофобы в своих действиях не гнушаются самыми омерзительными приемами.
   На этот раз нелюди, фашисты подняли свою американскую руку на святая святых - Институт стран СНГ, которым руководит вот уже несколько лет известный политолог с мировым именем академик, доктор Вл. Корнилов.
   Этому разгулу так называемой демократии пришло время положить конец!
   Предлагаю обратиться к коллегам из ПДРС с целью изучения материалов и принятия резолюции или даже комюнике с последующим освещением в мировой прессе: "Комсомольская правда", "Московский комсомолец", газете мирового пролетариата "Гудок".
   Необходимо также обеспечить прямой эфир на 1-м Всемирном Новостийном Канале ОРТ.
  • 2008.10.15 | gorlan

   Re: Постыдились бы Пушкина!

   Ви забули ще про нафту та кисень.
   Подавати тільки при наявності московської прописки!!!
  • 2008.10.15 | Kohoutek

   Корнилову - Героя России (помертно)!

   З.Ы. специально для Корнилова aka vvkornilov® aka derzhavnyk® aka blueandwhite® aka ... - шутка :)

   Желаю Вам госдачу в Подмосковье и Героя России при жизни. В компании с Мешковым, Билоконем, Сацюком, Бакаем и прочими истинными патриотами Великой России.
 • 2008.10.15 | ТУК "Славутич" Москва

  Re: CБУ хоче закрити "інститут російських провокаторів"

  Ми давно про це просили. То не институт, а банда провокаторив.
 • 2008.10.15 | ziggy_freud

  Інститут займався не спецопераціями, а науковими дослідженнями

  в галузі спецоперацій проти України. Тому його треба не просто закрити, а закрити, чітко мотивуючи таке рішення. З дотриманням всіх потрібних процедур. Тобто підійти до питання системно.

  Бо після повернення на історичну батьківщину бонусів в співробітників буде менше, а начальство ближче. Тому вони зроблять все можливе, щоб повернутись на постійну підривну роботу в таку ненависну їм бандерівську державу.

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Зокрема, за словами Наливайченка, в організацію "Севастополь-Крим-Росія", входять 12 осіб, двом з них заборонений в'їзд в Україну за зазіхання на територіальну цілісність держави.
  > "За наявними у кримінальній справі даними, фінансування однієї такої структури з боку їхніх патронів на території Росії досягає 0,5 мільйонів доларів на рік", - зазначив він.
 • 2008.10.15 | Юрій Сват, українець

  Re: CБУ хоче закрити "інститут російських провокаторів"

  Ясне діло, що Корнілов той працює на КГБ, пробачте, ФСБ. Давно треба діяльність таких провокаторів припинити. І інших акуратно попередити, щоб воду в нас не мутили.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".