МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Парубій: Вибори в Канаді - не на користь заяв Тимошенко

10/15/2008 | Майдан-ІНФОРМ
“Розповідаючи повсюди, що в усьому світі під час фінансової кризи не лише не проводять позачергових виборів, а й відкладають чергові, Тимошенко нахабно бреше. Позачергові вибори в Канаді – яскраве тому підтвердження”. Про це в інтерв’ю Офіційному сайту Партії заявив народний депутат-“нашоукраїнець”, член парламентського комітету в закордонних справах Андрій Парубій.

Як стало відомо – прем’єр-міністр Канади Стівен Харпер розпустив парламент і оголосив дострокові вибори, які стануть третім загальнонаціональним голосуванням за останні чотири роки.
В той же час Тимошенко заявила, що “в усьому світі під час фінансової кризи не лише не проводять позачергових виборів, але й відкладають чергові вибори”.

Парубій наголосив, що “вибори є звичним явищем для розвинутих демократій”. Він підкреслив, що “не дивлячись на фінансову кризу – вибори проводяться в США і їх ніхто не збирається скасовувати”. “Також не потрібно забувати - нещодавно вибори пройшли в ряді європейських країн, також в умовах кризи”, - додав він.

“Світова фінансова криза в більшій мірі стосується Канади, ніж України, - акцентував депутат, - Але в тож час там ніхто не намагається блокувати чи саботувати виборчий процес”.


прес-служба НУНС

поставив:sean

Відповіді

 • 2008.10.15 | abc

  Re: Парубій: Вибори в Канаді - не на користь заяв Тимошенко

  Ta pevno, szo Tymoshenko breshe! Ne til'ky v Kanadi, a j v Avstrii vidbulysia dostrokovi vybory parlamentu. V ostanniomu vypadku poperednij parlament vybyravsia todi zh, koly j ukrajins'kyj. Til'ky deputaty ne opuskalysia do rivnia tymochy, yaka breshe vyborciam v oczi z pryvodu i bez. Nikczemna osoba.
 • 2008.10.15 | ak1001

  мабуть до Канади вчасно слова тюльки не долетіли

  а то б точно відклали
  і в штатах теж не передали наказ Тимошенко відкласти вибори

  схоже що "всюди" це тільки в країні дурнів де ліса тюля командує судами і командами рейдерів з недоторканністю

  і недивно що Луценко навіть не намагався її зняти - "голосів нема"....
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.15 | С. В.

   Саміт Європейської Народної Партії розпочався тим

   Саміт Європейської Народної Партії розпочався тим, що Президент ЄНП Вілфред Малфред привітав з пермогою лідера Пр і лідера Канадської консервативної партії ем*єра в парламентських виборах. Канади Стефана Харпера. Вілфред Малфред зокрема сказав.“I would like to congratulate Prime Minister Stephen Harper for winning yesterday’s elections and securing a stronger mandate. Stephen Harper has once again proven that he is a strong leader, capable of bringing his country forward even at a moment of global economic crisis,”-сказав пан Мартенс.

   Agency for Euro-Atlantic Cooperation(AEAC),
   Brusssels
  • 2008.10.15 | leonid

   Они приняли антикризисные законы и лишь после этого пошли на вы

   ее
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.15 | ak1001

    точно. 49 антикризисных законов, ой-йе

    лет май пипл го...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.10.15 | Мартинюк

     Якщо врахувати думку Юлі що криза то Президент

     І точнісінько таку саму минулорічну думку реґіоналів з комуняками, то зрозуміло які це будуть 49 законів...
 • 2008.10.15 | leonid

  Выборы в Канаде состоялись лишь после того как Парламен

  Принял пакет законов по преодолению экономического кризиса ! Думаю Парубий как и Ющенко об этом просто не знают тому что последнее время никто в мире не хочет с ними общаться !
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.15 | С. В.

   Панове форумчани!

   Панове форумчани. Хтось таки фільтрує надходження на з цього айпі на сервера Українських ресурсів. На стрічці нашій текст стоїть в такому вигляді. До вас він прийшов, якимись кавалками. Пане модераторe, прошу поправити,aбо попередній пост зняти,a цим замінити.

   Саміт Європейської Народної Партії розпочався тим, що Президент ЄНП Вілфред Малфред привітав з пермогою лідера Прем*єра Канади і лідера Канадської консервативної партії ем*єра в парламентських виборах Канади Стефана Харпера. Вілфред Малфред зокрема сказав.“I would like to congratulate Prime Minister Stephen Harper for winning yesterday’s elections and securing a stronger mandate. Stephen Harper has once again proven that he is a strong leader, capable of bringing his country forward even at a moment of global economic crisis,”-сказав пан Мартенс.

   Agency for Euro-Atlantic Cooperation(AEAC),
   Brusssels
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.15 | С. В.

    Hе той випадок!

    Для міжнародної журналістської братії у Брюсселі присутність Ю. Тимошенко в Брюсселі пройшла непомітною. Це не той випадок, щоб поважаючі себе агенції ромішували її гівно в інформаційній ступі.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.10.15 | С. В.

     А від Душі скажу

     Оце і все. До пані Джулії крім залицянь Хав*єра Солани - зеро уваги.http://www.kmu.gov.ua/control/uk/photogallery/gallery?galleryId=139940771 Вважай - холстий вистріл. Сьогодні не до неї з її і Ющековими інтригами. У ЄС більш серйозні проблеми сьогодні. Мій колега зараз готує інтерв*ю з Саакашвілі.
     М.Саакашвілі для АЕАС:"Я не можу прокоментувати мовчанки під час загарбання Росією Грузії Голови уряду України. Можли вона мала на це свої резони?".
     Це на офіційній лінійці.
     А від Душі скажу. Пишу ж на форум. Нормальний Міхо чувак. Порозумілись з пів-погляду.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.10.15 | ak1001

      звісно що мала і звісно що "свої"

      Грузію жаль, але факт що всі її кинули
      Європа практично здалася Газпрому
  • 2008.10.16 | Koala

   А хто заважає ВР прийняти такий пакет до виборів?

 • 2008.10.16 | Petro

  Re: Парубій: Вибори в Канаді - не на користь заяв Тимошенко

  Парубію у відповідь прямо з Канади- від коли і де у світі хтось бачив демократію-приклади прошу. Які симптоми демократії можна знайти в Україні-приклади прошу. Які симптоми тої ж демократії можна знайти в Канаді-приклади прошу. Як можна порівнювати кризу фінансову Канади з кризою в Україні? Канада з її надбаннями у всіх сферах займає чільні місця у світі. Україна з її надбаннями які тягнуться ще довгим хвостом з радянських часів пасе задніх. Якою або бідною на голову або на розуміння того про що говорить, мусить бути (чи ?) людиною хтось, хто порівнює тих дві країни. Ну і при чому тут Америка-чи хтось чув щоб з США або з Канади хтось їхав на заробітки в Україну? Депутути приїжджайте в Канаду і придівіться як принижується українська інтелігенція яка виконує брудні і найбрудніші роботи в Канаді, яка базуючись на ствердженнях Парубійка переживає кризу. А може й в Україні є десь якісь ,,приховані" заробітчани з інших країн і ніхто про них не знає. І ще одно прізвище Премєр міністра Канади пишется і вимовляєтся ГАРПЕР а не Харпер. Англійська фонема ,,Н" пишется і вимовляєтся як українське ,,Г" а не як московське Х=КН
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.16 | simsimopen

   Re: Парубій: Вибори в Канаді - не на користь заяв Тимошенко

   Якщо ти справді із Канади, то ганьба Канаді за таких мудрагеликів. Гонору - як піни від скислого пива. Порівнювати можна і треба. Бо рівень в країнах може бути різний, а процеси подібні.
  • 2008.10.16 | Микола Гудкович

   Красно дякуємо Вам, Петре

   Petro пише:
   > Парубію у відповідь прямо з Канади- від коли і де у світі хтось бачив демократію-приклади прошу.

   Ми знаємо, хто такий Парубій, його чесноти та вади. Не варто було перейматися відповідати.

   > Які симптоми демократії можна знайти в Україні-приклади прошу. Які симптоми тої ж демократії можна знайти в Канаді-приклади прошу.

   До чого тут це?

   > Як можна порівнювати кризу фінансову Канади з кризою в Україні?
   Канада з її надбаннями у всіх сферах займає чільні місця у світі.

   Порівнювати можна легко. Ототожнювати не можна.

   > Україна з її надбаннями які тягнуться ще довгим хвостом з радянських часів пасе задніх.

   Це тому, що Ви не приїхали до України і не допомагаєте її розбудовувати.

   > Якою або бідною на голову або на розуміння того про що говорить, мусить бути (чи ?) людиною хтось, хто порівнює тих дві країни.

   Ви, вочевидь, не розумієте українського слова «порівнювати».

   > Ну і при чому тут Америка-чи хтось чув щоб з США або з Канади хтось їхав на заробітки в Україну?

   Це тут до чого?

   > Депутути приїжджайте в Канаду і придівіться як принижується українська інтелігенція яка виконує брудні і найбрудніші роботи в Канаді, яка базуючись на ствердженнях Парубійка переживає кризу.

   Це тут до чого?
   Може Вам щось пояснить така довідка: заява Парубія була відповіддю на заяву Тимошенко, що підчас світової фінансової кризи деякі країни скасовують навіть чергові вибори, а не те що позачергові. При цьому вона мала на увазі, що так роблять цивілізовані країни, і тільки, мовляв, дика Україна підчас кризи (знов-таки, світової) проводить позачергові вибори. Вона видала бажане за дійсне, і саме це підкреслює А. Парубій, це головна тема його заяви.
   Ви врахували це, пишучи свій допис?

   > А може й в Україні є десь якісь ,,приховані" заробітчани з інших країн і ніхто про них не знає.

   І це тут ні до чого.

   > І ще одно прізвище Премєр міністра Канади пишется і вимовляєтся ГАРПЕР а не Харпер.

   І ще одне — в сучасній українській мові прийнято використовувати пунктуаційні знаки, не обмежуючися крапкою. Не варто також забувати про дефіс, та й апостроф не є опціональним символом.
   Отже, Ваше речення мало б виглядати наступним чином: «І ще однЕ — прізвище Прем'єр-міністра Канади пишетЬся і вимовляєтЬся „ГАРПЕР“ а не „Харпер“».

   Але й у такому вигляді воно залишиться зарозумілою дурнею.

   Будь-яка щука є рибою, але не будь-яка риба є щукою. Ви цього не розумієте, Петре.

   Дивіться —

   > Англійська фонема ,,Н" пишется і вимовляєтся як українське ,,Г" а не як московське Х=КН

   Українське фрикативне „г“ передається латиницею як „h“, це беззаперечно. Отже, в моєму закордонному паспорті правильно написано Mykola Hudkovych.
   Якщо ж латиницею прізвище людини написане як Golubyev, то він, звісно ж, Ґолубєв.

   Але не обов'язково це правило працює навпаки. Так, в англійській вимові перший звук в „Харпер“ не є тотожнім українському фрикативному „г“, він швидше нагадує простий видих, але й у найтвердійшій вимові не наближається до „г“.

   І ще одне — звук „х“ не є якимось особливо московським.

   Отже, красно дякуємо, що Ви аж з Канади не полінувалися написати, але наступного разу пишіть щось доладне — неграмотного базграння нам і свого вистачає.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".