МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Президент: Вибори обов'язково будуть, попри трюки Тимошенко

10/15/2008 | Майдан-ІНФОРМ
Позачергові вибори до Верховної Ради неодмінно відбудуться. На цьому наголосив Президент України Віктор Ющенко під час прес-конференції в Запоріжжі.

«Вибори ці відбудуться незалежно від трюків, які веде Прем'єр-міністр та її політична сила», – сказав Глава держави. Він висловив переконання, що найближчим часом буде знайдено рішення щодо фінансування виборчої кампанії, яке досі не підкріплено необхідними кроками.

В. Ющенко також відзначив, що блокування роботи судів засвідчило значний вплив однієї політичної сили на роботу судової системи та ще раз підтвердило нагальність її реформування. Загалом Президент оцінив дії БЮТ у парламенті та судах як «політичне рейдерство і злочинні дії проти демократії». Він окремо нагадав, що розглядати позови щодо конституційності Указу про розпуск ВР може лише Конституційний Суд України. «Але до Конституційного Суду ніхто не звертається, тому що розуміють, яку відповідь отримають», – додав В.Ющенко.

Глава держави ще раз нагадав про політичні обставини, що створили правові підстави для призначення позачергових виборів. При цьому він наголосив: політичні сили ВР самі змоделювали цю ситуацію, показавши власну неспроможність або небажання результативно провести переговори щодо створення коаліції. Відтак, переконаний Президент, призначення дострокових виборів було питанням не доцільності, а законності, адже йдеться про «єдиний спосіб» нормалізації ситуації у ВР, формування внаслідок виборів ефективно працюючих парламенту та уряду, в чому, безумовно, зацікавлений Глава держави. «Я не зійду як Президент з процесу забезпечення дострокових виборів», – наголосив В. Ющенко, закликавши «зняти ілюзію щодо того, відбудуться ці вибори чи ні».

прес-служба Президента

поставив:sean

Відповіді

 • 2008.10.15 | gorlan

  Пане, Президент, а своїх 0,5 млрд.грн. викласти слабо?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.15 | саша_нічна варта

   Президент, своїх 0,5 млрд.грн. викласти слабо? З Балогою 50Х50

  • 2008.10.15 | Наталка

   Фінанси має дати Юлька, з $$ фонду (вкрадених з Лазаренком)

 • 2008.10.15 | Рута

  Re: Президент: Вибори обов'язково будуть, попри трюки Тимошенко

  а про чиї трюки воно говорить? Багато часу забрало мені знайти властиву дефініцію ДУРНОТИ, но на кінець знайшла і ось вона: ОБМЕЖЕНА ПАМЯТЬ-Ющ 100 відсотковий доказ того! Чи докази потрібні ?
 • 2008.10.19 | Корибут

  Re: Президент: Вибори обов'язково будуть, попри трюки Тимошенко

  И Сергия ИВАНОВА - в Премьры Украины. Розумно заявив про флот в Севастополи. А з розумними людьми и спилкуватися можна и хочеться.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".