МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

СБУ перетворилась на караючий інструмент в руках Ющенка

10/15/2008 | beauty
БЛОК ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО
ПРЕС-СЛУЖБА

СБУ перетворилась на караючий інструмент в руках Ющенка – О. Шепелєв

СБУ перетворилась на інструмент Президента Ющенка у боротьбі з політичними опонентами, заявив народний депутат Шепелєв, коментуючи звинувачення з боку в.о. голови СБУ Наливайченка про його нібито причетність до «атаки» на Промінвестбанк.

«Заява СБУ - нахабна брехня і виконання політичного замовлення», - заявляє народний депутат. Жодного відношення до «Унікомбанку» народний депутат Шепелєв не має. Ані він особисто, ані члени його сім’ї не були, не є засновниками цього банку, ніколи не займали в ньому жодних посад.

«Прикро, - каже Шепеляв, - що замість виконання своїх безпосередніх обов’язків і пошуку справжніх зловмисників, які діяли проти Промінвестбанку та намагаються дестабілізувати банківську систему в Україні, СБУ в кращих традиціях махрового кучмізму займається політичними провокаціями проти опонентів Президента. Подібна діяльність пана Наливайченка свідчить, що ця людина повністю втратила честь та гідність офіцера і не має права працювати на посаді, від якої залежить безпека держави. Тим більше, що його перебування в кріслі в статусі вічного виконувача обов’язків давно вступила в суперечність із законом».

З огляду на те, що в.о. голови СБУ виголосив неправдиву, упереджену заяву щодо Шепелєва, народний депутат подасть позов до суду і буде вимагати не лише спростувати виголошені брехливі обвинувачення, а й притягнення пана Наливайченка до кримінальної відповідальності.

Відповіді

 • 2008.10.15 | Sean

  правильно!

  до суду. І щоб жодного дупутата БЮТ в кабінеті голови суду і біля кабінету б/ласка, окрім позивача. І на підступах - теж. А сама ідея до суду - кляса.
  І хай позивач не забуде оприлюднити час і місце засідання і запросити змі
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.15 | ak1001

   так в стране працюють только БЮТовские суды

   остальные курят :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".