МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Президент продовжує тиснути на суддів?

10/16/2008 | Майдан-ІНФОРМ
Вслід за кількома, м'яко кажучи, оригінальними рішеннями останніх днів по судам та суддям, Президент знову вчинив акцію по тиску на судів та суди, які займають не його бік у конфлікті з урядом щодо суперечки про дострокові вибори.
В діях як Віктора Ющенка, так і його опонентів з БЮТ проглядується настіливе бажання тиснути на суди задля прийняття ними політично "вірних" рішень.

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 932/2008
Про відновлення дії деяких Указів Президента України


УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 933/2008

За підписом "15 жовтня" Президент Віктор Ющенко своїм указом звільнив главу Печерського районного суду Києва Інну Отраш і призначив на цю посаду Володимира Колесниченка.

На даний момент у суді знаходиться заступник глави секретаріату президента Ігор Пукшин, начальник територіального управління державної судової адміністрації Петро Подолян і народний депутат Валерій Бондик, що пред'явили текст указу Отраш.

Як повідомлялося, на початку квітня 2007 року (після видання першого указу про розпуск Ради п'ятого скликання) у Печерськом суді стався резонансний інцидент.

Президент Ющенко скасував свій указ від 15 червня 2005 року про переведення Колесниченка на роботу суддею Печерського районного суду Києва.

Раніше Ющенко також скасував указ про призначення Колесниченка головою Печерського райсуду "у зв'язку зі зверненням глави Верховного суду і народних депутатів". В.о. голови суду була призначена Отраш.

Вона заявила про тиск, що чиниться на суд і про те, що Колесниченко і група народних депутатів силоміць забрали печатку суду.

13 жовтня 2008 року Печерський районний суд Києва призупинив слідчі дії щодо всіх осіб, проти яких порушені справи в зв'язку з призупиненням дії указу президента України про достроковий розпуску Верховної Ради і позачергових виборів 7 грудня 2008 року.

поставив: Tatarchuk ®


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".