МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

МВС знає, хто, коли і до кого телефонував

10/16/2008 | Майдан-ІНФОРМ

МВС виявило факти втручання в діяльність суддів Київського апеляційного адміністративного суду


Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко надіслав лист до Голови Верховного Суду України Василя Онопенка, в якому зазначив, що до Міністерства внутрішніх справ України звернулися народні депутати України із заявою про притягнення до кримінальної відповідальності посадових осіб Секретаріату Президента України за втручання в діяльність судових органів при розгляді в Окружному адміністративному суді міста Києва та Київському апеляційному адміністративному суді скарг щодо Указу Президента України від 9 жовтня 2008 року № 911 «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України VI скликання та призначення позачергових виборів».

У результаті проведеної перевірки було встановлено, що 12 жовтня 2008 року, а саме під час розгляду в Київському апеляційному адміністративному суді скарг щодо Указу Президента України від 9 жовтня 2008 року № 911, відбувалися телефонні розмови:

о 15 год. 23 хв. між заступником Голови Вищого адміністративного суду України М. Цурканом і суддею Окружного адміністративного суду міста Києва Я. Добрянською;

о 15 год. 29 хв. між заступником Голови Вищого адміністративного суду України М. Цурканом і керівником Служби Секретаріату Президента України з представництва у судах України інтересів Президента України Р.Кирилюком;

о 15 год. 31 хв. між заступником Голови Вищого адміністративного суду України М. Цурканом і заступником Глави Секретаріату Президента України І. Пукшиним;

о 15 год. 39 хв. між керівником Служби Секретаріату Президента України з представництва у судах України інтересів Президента України Р.Кирилюком і заступником Голови Вищого адміністративного суду України М. Цурканом;

о 15 год. 48 хв. між заступником Глави Секретаріату Президента України І. Пукшиним і заступником Голови Вищого адміністративного суду України М. Цурканом;

о 15 год. 51 хв. між заступником Голови Вищого адміністративного суду України М. Цурканом і суддею Окружного адміністративного суду міста Києва Я. Добрянською.

Аналогічні телефонні розмови мали місце з період 12-13 жовтня 2008 року, тобто під час розгляду в Окружному адміністративному суді міста Києва та Київському апеляційному адміністративному суді скарг щодо Указу Президента України від 9 жовтня 2008 року № 911 «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України VI скликання та призначення позачергових виборів».

Аналіз зазначених вхідних та вихідних дзвінків свідчить про системний узгоджений характер дій між зазначеними особами.

Враховуючи, що згідно з частиною другою статті 126 Конституції України вплив на суддів у будь-який спосіб забороняється, ці положення Конституції України треба розуміти як забезпечення незалежності суддів у зв'язку із здійсненням ними правосуддя, а також як заборону щодо суддів будь-яких дій незалежно від форми їх прояву з боку державних органів, установ та організацій, органів місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб, фізичних та юридичних осіб з метою перешкодити виконанню суддями професійних обов'язків або схилити їх до винесення неправосудного рішення тощо.

Оскільки незалежність суддів полягає передусім у їхній самостійності, непов'язаності при здійсненні правосуддя будь-якими обставинами та іншою, крім Закону, волею, подібне втручання в діяльність суддів Київського апеляційного адміністративного суду з метою перешкодити виконанню ними службових обов'язків або добитися винесення неправосудного рішення може містити ознаки злочину, передбаченого статтею 376 (Втручання в діяльність судових органів) Кримінального кодексу України .


ДЗГтаМД МВС УкраїниВідповіді

 • 2008.10.16 | Сергій

  Re: МВС знає, хто, коли і до кого телефонував

  У будь-якій ЦИВІЛІЗОВАНІЙ країні таки "міністр" уже сидів у буцегарні і дав свідчення за свою протизаконну діяльність.
  Де він взяв ці роздруківки?
  Зняв з УКРАДЕНОГО у судді телефону! То за скількома статтями кримінального кодексу треба судити цю падлу, його хазяйку та бандитів-депут атів, котрі вкрали телефон у судді.
  І вся ця наволоч преться до влади!!!
 • 2008.10.16 | 123

  Звідко воно це знає, цікаво?

 • 2008.10.16 | Tamerlan

  А шо, мо' Ґенеральна прокуратура чи який суд

  дав санкцію на відстеження дзвінків цих осіб?
 • 2008.10.16 | Taras-ods

  А нарко-оборонець не опублікує власні телефонні розмови?

  Цікаво буде подивитися хто керує МВС.
 • 2008.10.16 | Sean

  А мене цікавить куди Луценко телефонував

  і куди трєнькали з телефонів, відібраних у судді, гєроічні народні дятли? І куди в той день Юлія Володимирівна дзєнькали?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.16 | Taras-ods

   Про це Луценко не скажіть, він не самогубця :-)

   Sean пише:
   > і куди трєнькали з телефонів, відібраних у судді, гєроічні народні дятли? І куди в той день Юлія Володимирівна дзєнькали?
 • 2008.10.16 | Мартинюк

  ще хай розкажуть як вони той телефон вкрали

  у судді і потім типу Луценко "конфіскував крадене" у нардепів БЮТ.

  Дуже цікаво виходить - вламуватися у кабінет судді, трощити меблі,матюгатися, погрожувати викинути з вікна, врешті видирати телефона з рук у судді БЮТівським "рейдодепам" можна, а ось дзвонити судді - це вже страхітливий злочин.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2008.10.18 | Кирило

  Re: МВС знає, хто, коли і до.....і так буде зажди в цій системі

  Шановні, скільки я не передивлююсь сварок починаючи від Горбачова чи Сахарова до цього часу, то прихожу до висновку, що це без кінця ці 1200 років, одна і та ж мелодія, вам не надоїло??? мені давно надоїло.
  Все починається з вирішального слово в сімї. Привожу приклад того що треба робити, на практиці звернення
  В допомогу Президентові Ющенку В.А. в допомогу
  попам, родичам дітей про реформи і акваріумні менструальні системи Мат-ріархату з 988 р. які вбивають дітей системою.

  Перш за все Попередження для наших рідних жінок.
  Шановні наші рідні українки. Завдяки Ющенкові, якому удалось вперше в історії досить добре виховати других царів, як і нашим Кличкам які виховують других боксерів і негрів, прошу вас, не читайте нище писаний текст, бо це відверта розмова чоловіків, які довели вас до того стану яким ви дуже незадовільні, з повагою Луцяк К. тимчасовий координатор ОММОМ. остальне в укр. неті і через мою почту і тел. 8067-3677-958 lutsjak2006@yandex.ru
  А тепер конкретно по темі.
  Шановний Віктор Андрійович і всі названі установи:
  Прийшов час сказати ГОЛОВНЕ на даний час всіх криз системи в яких нас всіх квасять ці 1200 років. Але перед цим коротка передумова:
  Я, як учасник Майдану і партії НСНУ
  З Майдану, як і із партії не збираюсь виходити. Крім того, ми всі в самих різних системах, так і продовжуємо бути, прошу взяти це до уваги всім, бо ніхто не відміняв ні конституцію Пилипа Орлика, ні закон Мат-ріархату який ввів Володимир-1 з Ярославом ,греками і царицями Ольгами і до нашого часу вже Катеринами, Єлізаветами, Юлями навіть богинями які замість того щоб займались жінками \які стають повіями\чогось займаються козаками, так само ми всі і під системою Леніна який в селах так і стоїть, якого вроді би вже й відмінив Горбачов своїм новим мисленням і перестройкою, а ле й ніхто не відміняв заповіді релігій через які у нас всі нелади між собою, ніхто не відміняв подальше роззброєння України яке започаткував Кравчук і Горбачов, ніхто нічого не відміняв, тому ми всі є заложники всіх систем, всіх заповідів які діють у кожній НЕ українській церкві, і всіх законів які для всіх різні для всіх націй між нами, між якими час розібратись перед тим як кудись голосувати, чи там когось вибирати….це перша вставка про системи і реформах. А тепер друга:

  Наша Історична ситуація має бути кимось озвучена, хоч її озвучують всі кому нема що робити, і всі хто за це має корито або плату але біда в тому що всі озвучують з погляду своєї нації типу одеської або з свого бізнесу, тому верховна рада є проституткою як і релігія про яку пише писання що вона розпутниця, кажу тільки факти існуючі.:
  Зрозуміло що це звернення і до Вас і до всіх.
  Ющенко перший Президент з 988 року, від початку Мат-ріархату, який нарешті сказав про національне самоусвідомлення українців з яких складається і Росія і США на досить добру частину як і другі держави. Ющенко перший Президент який пригорнув всіх своїх дітей, як іудеїв равінів так московських попів, так своїх рідних українців, навіть грузинський іслам під ярликом християнства бо і кавказці є громадянами, і то Ющенко не відкинув як духовна людина, бо всі МАТ-РІАРХАЛЬНІ підкреслюю держави переплелись різними релігіями і тому нема порядку і бути не може, і цьому історія оцінку ще не дала, але ці діти не можуть жити мирно бо заповіді і цілі у них протилежні і залежні від систем по яких живуть, кожен з цих дітей і будує свою державу в державі і створює моду на критику будь якого царя, тим більше того який нарешті згадав про українців, яких чужинці утопили на цілих 1200 років в мат-ріархат системі, парадокс, в якій для всіх був геноцид холокост а для нас небуло.
  Так Що??? Усвідомлювати? Перш за все Над-системи:

  Мат- і Пат-ріархат, сімейний лад який виховує або ідіота як у нас під спідницею жінок, або чоловіка під вирішальним словом тата, тому то наші жінки і ідуть в гареми і тікають від своїх хлопців вихованих під спідницею з татом якого держава робить аліменщиком а більш без тата і жінка ставить йому роги бо має вирішальне слово від Леніна і попів. За Цю і другу правду Ющенка за таке не всі люблять А тепер конкретно в допомогу Ющенкові і про системи і про реформи з виборами і про все др..:

  Як ми всі знаємо, навіть наш Мат-ріархальний суд СНГ –говії требує казати правду а сам є вбивцею держави і дітей, то так само ми змушені казати тільки факти і тільки факти, про системи які не відмінені і про реформи які пропонуються для допомоги нам всім, бо кожна релігія яка представлена у Верховній Раді як бачимо застрягла в менструації як сказав один з учасників телепередачі у Савіка Шустера, а у відповідь вже Івану Драчу, Ющенко сказав що відчуває себе як в акваріумі, то що нам ждати від президента в акваріумі, українця під спідницею, і Верхної Ради коаліції яка як менструація шановні???... і це за словами сказаними на всю державу і світ?!
  Так що нам усвідомлювати по Ющенку, і як допомогти йому, якщо він сказав що відчуває себе в акваріумі, у роззброєній комуністами державі?, або за що його так не люблять де котрі обзиваючи бандерою? Особливо Одеськими і др.. чиновниками.
  Нам треба чиновник який розуміє однако як сімю так уряд.!!!
  Особиста відповідальність яку запроваджує Ющенко вже увійшла в історію України, але суть системи Мат-ріархат це постійна зміна тата для дітей і царя в державі, тому як тільки тато добре править, чи цар який має успіхи, сама система різних заповідів релігій і поглядів знищує все і вводить чуже, так було, так є, всі ці 1000 років, але так далі не має бути, бо держави розвиваються а наша вибирає без кінця.
  Зміна системи і повна реформа має бути дійсно нова, а не така яку вводив Горбачов, точніше якій звернули голову і повернули проти людей, як і реформи Ющенка повертають проти народу , ті що його не люблять, бо він у спадок одержав роззброєну комуністами державу в якій Мат-ріархальний Лад, де через жінок правлять чужі релігії і роблять з українця раба божого, а з його жінки не жінку а невістку Христа і повію, для цього права чоловіка в родині і царя знищені судом і жінка змушена нести груз- тягарь родини, рівних обов’язків …і все це під рівними правами бо 24 ст. конституції робить українку саму безправну жінку у світі у якої чоловік не має вирішального слова навіть перед нею, і діти його рідні на нього плюють.
  От яку державу одержав Ющенко, який опираючись на народ, в якому не чоловік а жінка командирка, вже третій раз все втрачає через напівцарицю Юлю, яка веде свою політику і вже третій раз звертає як і Мороз з обіцяної виборцям дороги, все як і жінка з тещею в родині, йде проти чоловіка, слухаючи то екстрасенсів то чужих..
  При цім, так само як в родині де править жінка, так і в Україні де править чужий через жінок цариць, ніхто не розшифровує ні про НАТО, ні про Грузію, ні того чого Ющенко тримається словянського світу, а росіяни китайського і ісламського ні всього другого у нас не розказують не розшифровують і скривають як Чорнобиль так насильні щеплення, так насильну сексуалізацію дітей і весь геноцид нації українців, але.
  Як усвідомити обставини і факти, якщо їх стирають органами ЗМІ?
  Чиновник має знати низ як і верх.
  Якщо продивитись нашу історію, за всі 1200 років Мат-ріархату, наприклад на 200-400 роках, за часів коли було написане слово о полку Ігоревім, то ми там бачимо теж саме що і тут на 1200 році.
  Система діє на всіх планах однаково
  Якщо взяти, двір, вулицю, село чи місто, і продивитись скільки родин поважає тата, і як жінка вчить дітей його поважати, то ми знаходимо що в цій системі подонки райкіни своїм гумором виховують нас як пиячити, то як трахати чужих жінок, дівочники, то все негативне друге.
  Якщо взяти виборчу дільницю, чи то контору, то крім майже всюди до 100% жінок якими правлять тайні і невидимі люди ми знову там нічого не бачимо і для українців статистика закрита.
  Якщо взяти аналіз ВІДНОШЕНЬ до тата і царя в цій системі, то тільки до чоловіка який чимсь небезпечний терпляче відношення, і його родину держава не розбиває, остальних ця система знищує, чи то він добрий чи поганий, так було з Кучмою, так було з усіма, тільки пам'ять де у кого коротка… це система Мат.!
  Тато і цар мають знати одне і теж.!!!
  Ця система яка править через жінку і все йде через жінку і тільки це вигідно ворогам робити з наших жінок шлюх, послушних рабинь, з яких вони і роблять важелі правління нами, як і через державне не українське телебачення, крім всіх других інтересів яким Ющенко змушений терпіти як і тато в родині у якого дочок вороги перетворюють в повій а він нічого зробити не може бо міліції приказали підтримувати жінку а не його, коли віх хоче навести порядок, так точно як і цар, нічого зробити не може в суспільстві, в якому зв'язок йде не через чоловіків, а через жінок, які більше слухають чужих чим свого чоловіка і царя, це і є система біблеїзму де править Єва впоперек Адаму і Богу..
  З усією повагою до посади, але Юля, як і Єва пішла проти Адама, так і не розшифрувавши чого, в той час як люди розуміють що у Росії є дві голови, і чого Ющенко поважає голову народ Росії словянский , і відгороджується від другої голови монголотатарської, все це має бути пояснено народові, але цього зробити не дають бо телебачення чуже яке крутить дітям секс і кров зі смертю.
  Як вчать снайпери в Інтернеті ми маємо бачити!!!
  З погляду на виборчу систему, теж саме, що і сучасні жінки вибирають собі чергового чоловіка. Справа в тому, що сама система діє як механізм. Механізм запущений, беремо як приклад мотор чи двигун в машині, його суть, куди входить бензин, залізо в порядок його роботи це вже іскра, і шофер який веде, все це налаштований орган.

  Точно так само з будь якою системою. Є люди, є заповіді, є іскра на подобі грошей чи другого інтересу, і все це під придуманими теоріями мусить рухатись, але буває капітальний або текучий ремонт, типу реформ , чи чистки партії, як чистили себе комуністи, але вони вже були гнилі у 80 рокі, як волхви у 988 роках по тій же причині, що і тепер, це вирішальне слово перейшло до жінки, А ЗНАЧИТЬ ВТРАТА ВЛАДИ БУДЬ ЯКИМ ЦАРЕМ …і чирякові чистки їм вже не допомогли, вскритіє показало що рак комунізма сам заболів раком, ВИБОРИ це таж сама чистка того, що вибирає народ, вже другий раз, народ помилився у своїм виборі, бо Майдан показав приклад світові. Майдан Ющенка виховав всіх царів світу, і це може розуміти той хто там був.
  А соціологію знати необхідно всім.
  Тому:
  Реформа і зміна системи необхідні як повітря вже давно, тому і пропонується в допомогу і Юлі і Ющенку і народу виборцю прості необхідні методи які є в дії у всіх розумних народів світу, але без реформи проклятої системи ніхто їм не допоможе, і вони вже обпльовані як і їх попередники, бо така суть системи, а треба:

  1. Усвідомлення себе і систем.
  Як і сказав Ющенко це УСВІДОМИТИ обставини і себе, що бачимо на всіх народах, якщо то японець то він і думає по своєму і музику любить свою і жінку свою а наших дівчат вчать любити всіх крім своїх українців, і цього в упор не бачать ні чиновники ні попи ні всі др.. дармоїди при владі, бо у самих жінки порочні які не дадуть їм сказати те що треба для справи як у Брежнєва і др.. що не чиновник то ціла проблема з жінками , то анікдоти про наших цариць і депутатів. Нам треба знати головне.
  Як виховати чиновника царя попа і тата для родити як і маму.
  А вже на фактах усвідомлення, розберемось і це усвідомлення того, що відміна всіх негативних, віджитих систем, аліментів,виборів і релігій то це перше і саме необхідне, на тій основі, що якщо релігії розділившись як християнство попами на 4000 тис. сект і під сект, \з яких одна київська підтримує царя і порядок,\ то таку релігію, ЯКА ЧИТАЄ одну і ту ж Євангелію, час давно розігнати як і Верховну Зраду вже другий раз, бо як не поважає Ющенко попів і рабинів з ксьондзами і пресвитерами, як він добре до них не ставиться, а вони все одно не можуть, як і жінки в родині при безправному чоловікові поділити владу і корито і гризуться як собаки, не тільки розділяючи нас, але й ставлять нас під свої прапори щоб ми за них помирали як то було і під Крутами і в 1941 війна словян з аріями….оце як би по системах які треба усвідомити.

  2. Реформа школи, беремо конкретно:
  На 100% школярі, як показує факт, думають про секс, живуть сексом, і всі мобільні сервери забиті школярським сексом якщо прослухати ті розмови якими живуть наші діти. Вбивці і злочинці сучасні директори шкіл, вся структура освіти, всі учителі, як страуси голову в пісок в упор нічого не бачать, ПРОКЛЯТА система Мат-ріархат, навіть Ющенка заставила шукати куди ж дати дітей своїх в школу, щоб їх не знищила система, підкреслюю, навіть царя, тема, чого попала в засоби ЗМІ.
  Підкреслюю, всі нормальні держави, давно усвідомили, що з семи річного віку дітей, для виховання треба розділити і виховувати по різному, хлопців, виховувати так як дівчат Є ЗЛОЧИН проти дівчат.
  А Що робить здеградована Верховна Зрада? Видає гендерний закон про рівність гендерного виховання в якому каже що хлопців треба виховувати в менструації так само як дівчат … і т.д. другими словами, маємо факт, злочинної діяльності Верхної Ради, яка допускає і насильне щеплення і все друге проти українців, і що можна ждати від такої ради яка представляє інтереси різних держав і релігій !!!?
  Тому так само треба усвідомити:
  Якщо ми негайно не переформатуємо освіту з дитячих ясел до академій, і не почнемо виховувати якості по статі, а для цього треба розділити хлопців окремо, до мужчин вчителів, то ніякий Ющенко сам Бог чи Чорт, не зможе весту таку державу, в якій українець під спідницею як уже сказано, цар в акваріумі, і т.д. що сказано вище.

  3. Реформа правління, конкретно:
  По правлінню в Мат-ріархаті як проклятій системі розмова окрема. Тут зазначу головне:
  Вибори, за всю свою історію, це система правління застосовується там, де треба створити смерть народу, і де ніхто не хоче брати на себе відповідальність. Вибори час давно відмінити як і коаліцію, з тим фактом, щоб установити кару на кожен рівень корита:
  Механізм виборів це корито і безвладдя.
  Розстріл для вищої посади, конфіскація і тюрма починаючи від голови села. Для депутатів по вулицях карати мають самі селяни і горожами які їх і вибирають..Сільський суддя, має бути з своїх з села і не менше десяти сільських присяжних як то було до християнізації, і називалось Віче, згадано письменниками .. але Ярослав мусульманин, з греками відмінив то, про що документ за той час доказує і зберігся, що застосував Силенко в Мага Вірі на стор. 417 де сказано що не надлежит судити князю и боярам і т.д. все забрали попи а потім пішло поїхало і суд став чужий, а що може знати суддя в районі за людину яку треба судити в селі??? У Турції і в наш час страчують і так тримають порядок але чоловіки а не жінки судді які тільки множать зло і злочини, бо не вміють розшифровувати обставини для яких жіночі голови не годяться, їх функція дуже друга….але ворогам вигідно ставини нам нашу жінку нам на голову, через яку правлять нами.
  Це коротко
  Не кажу вже про навчання чиновника яке у нас відсутнє.
  і ніхто більше не захоче пертись до корита з своїми короткими мізками, як казав Петро-1 Забрати бумажку щоб бачити дурь чиновника у якого мислення мишаче в кращому випадку.
  Щоб установити правильну владу, треба щоб всі чоловіки мали владу у родині а не жінки як у нас, то мама в армію не пускає, то чоловіка на Майдан, то сина в школу козацтва… і тримає чоловіка під спідницею… це головна причина того, що у нас править ворог бо міліції даний указ знищувати авторитет тата чим вона і займається.

  4. Реформа сімї і родини конкретно:
  Так само як сучасна система освіти від дитячих ясел общаг , університетів і шкіл Є сексуальним притоном де всі наші діти окрім темою секса нічим більше не займаються по факту, маю на увазі те що наукою займаються на три відсотки, і різниця тільки в кількості, то родина і сімя так само під керівництвом жінок, є точним відображенням також злочинної діяльності освіти, релігій і систем Мат-ріархату.
  Сучасну освіту в проклятій системі Мат-ріархату давно час так само переіменувати в слово «темнота», бо ніякої освіти освіта не несе з погляду ведичного закону ПО ПЛОДАХ ВПІЗНАЄТЕ ЇХ. Треба і давно усвідомити: Вже давно 100% жінок вчителів, і 100% жіночого виховання, не могло призвести ні до чого другого як до того що бачимо , це заміна тата на аліменти які час відмінити як самий великий злочин ворогів проти дітей, бо аліменти є вбивцею дітей як і їх автори, але бачити це можуть тільки люди які мають семирівневе мислення чоловічої властивості. Розумні держави не допускають аліменти.
  Істинно жіноче виховання втопилось в своїй структурі і втопила чоловіка державу і царя. Що? треба знати і усвідомити перш за все:
  а\ Зміна системи і узаконене повернення вирішального слова чоловікові, для цього треба відмінити всі ворожі заповіді типу попівського введення рабів божих в церквах і всього другого що перегружає наших жінок відповідальністю за родину.
  б\ Друге і чи не саме основне, це знання жінкою своїх особливостей жінки і перш за все в тому, що жінка яка тронута другим до того чи після втрачає чуттєвість до всіх чоловіків, і в цім секрет того, що міліони років, людство підтримувало чистоту перш за все жінки, яка розрахована Творцем як на один тільки цикл, так на одного тільки чоловіка, це вроді як би й не справедливо, але з погляду все нових даних по науці, порушення законів телегонії Творець карає повним виродженням тих націй які не бережуть чистоти крові перш за все через жінку, тому шановні по темі родин:
  Реформа родини має бути з урахуванням того, що є сімя паспортна з одногодок комуністично-єврейська введена Леніном –Бланком яка дає виродження і державної підтримки не має мати за рахунок вкладників.. в чому комуністи переконались і вже пожаліли.
  Є сім я фізіологічна де чоловік зі зрілою спермою дає самих здорових богатирів, це коли чоловік старший а жінка молода і чиста від другої сперми. Таку сімю держава має опікати і захищати.
  І є сімя кармічна або доленосна, де сім я може бути з будь якою різницею в роках як в ту так в другу сторону але так само як в паспортній на здорове потомство розраховувати нема чого а значить обзивати таке сімєю не можна і допомогу за рахунок держави не давати, якщо в ній є збочення, бо сама здорова дитина буває від зрілого чоловіка що доказала історія.
  Від цього як бачимо по факту, у нас, як держава, так вороги, про істину і інформацію мовчать і все роблять для того, щоб у нас були сім ї тільки порочні, на них дають гранти, на множення спід больних і др.. або лесбійські або паспортні, навіть у сільрадах жінки які роблять обряд кажуть молодятам родити не дітей на славу Україні а дитину, це злочин держави і системи. І т.д. докладніше на сайтах. Так само держава за рахунок вкладників немає допомагати одиноким матерям які , як показала історія аліментів, своїм вихованням виховують тільки матеріал для криміналу, статистика так каже, але нам її не показують.
  Треба зрозуміти, що толерантність часто страшніше смерті, бо від толерантності смерть довга, і дитина вихована без тата як і без матері неповноцінна, значить, ні дитячих ясел, ні інтернатів не має бути. Це не нове, усі розумні держави ставлять на родину а не на інкубатор, але:

  Сказати що те головне чи друге, в світі людей не так правильно, є ще одне чи не саме головніше, це головні обриви і пороги для самої можливості творення родини і сім ї, тому реформу і цього треба робити як най скоріше… в чому вона полягає?: розшифровка:

  1. Самітних людей з кожним роком все більше і більше, так само як і одностатевих шлюбів які складають збоченці і під спідничники.
  2. Розведені сім ї як головна причина це тронута дівчина або вже жінка після весілля яка від гріха втрачає повноцінну чуттєвість і назавжди переходить в стан тільки стимуляційного сексу все з новим і з другим від якого все менше одержує задоволення і як алкоголік змушена повишати дозу, або кількість самців і сперми у своє лоно, і все більше і більше втрачаючи ту чуттєвість, з чим все більше розгоряється апетит який вона сприймає як горячий темперамент чим і хвалиться не знаючи що скажена матка і рак їй забезпечені, тому все більше молодих жінок і помирають від цього добра, так каже статистика, але вороги про причини мовчать, а провіритись іде коли вже пізно, так сказати страхається до послідного живого місця, але.
  3. Причини того і десятого в командирстві жінок в родині, як факт.
  4. Причини ж і цього, у ворожих теоріях, що виходити замуж треба тільки за одногодку яким треба командувати. Висновок з цього:
  Все більше дівчат пропадають просто так, не виходячи заміж бо застидять вороги що за старого вийшла, а виходячи за одногодку для людей, вона тим більше пропадає в проблемах, бо беручи собі чоловіка мудака, не може ні опиратись на нього, і не може жити з ним, так і йде в розпусту і смерть повільну, втрачаючи себе і як мати, і як жінка, а любовницею бути не може бо властивості любовниці це вампіризм, як показує факт, вік любовниці як і проститутки короткий і той у кого жінка тронути другими довго не живе виснажуючись в сексі з нею. А далі:
  Ще один камінь перед нами це вороже гавкання по темі значимості чоловіка і жінки, це казати можуть тільки вороги українців, і царі особливо розвратні цариці про це мовчать, що дає підстави казати що вони і є вороги нації і народу. А коли Ющенко заговорив про головне, то як на нього загавкали??? Відволікаючи людей від головного??!

  Творець, так створив світ, що немає головнішого, бо головні діти без яких нема світу, головна жінка як база для народження, і головний навіть трутень, який виховує всіх бджіл і вміє трахати матку на льоту.
  А що робить система Мат-ріархат через всіх пппппппп попів парторгів політиків і всіх др.. проституток??? По плодах їх видно, біла раса вимирає через знищену жінку яку вороги пустили боротись з своїм чоловіком, і так шановні:
  Як тільки проснеться жінка українка, то мало буде місця і попам які споюють її немовля спиртним при хрещенні, і депутатам які продають землі її дітей. Час для цього прийшов. Це пишу при всій повазі до всіх і попів з якими в розмові видно що вони теж раби і не вміючи розібратись в тому що роблять нічого не роблять взагалі крім злочину не кажу вже про депутатів і жінок, які взагалі відключені від розуміння.

  5. Реформа і зміна системи виховання. Що головне:
  Сліпа система Мат-ріархат, це система, яка змішує жінку з чоловіком для знищення народу, і вже починає бути зрозумілою всім як факт.
  Ця система як спосіб життя не розуміє різниці, між фанатизмом пат-ріотизмом, вихованням, освітою і ментальністю, на основі якоїсь дурної релігії яка має властивості тільки служіння, бо всі Мат-ріархальні релігії лізуть знищувати народ, то причастям наркотиками немовлят, то молодят споюють на весіллі після чого думають чого родять дебіла то просто споюють народ через попів а звідси і примусове щеплення одного поля ягода від ворогів.
  Втрата, всякого такого розуміння, призвела до того що і маємо, бо не розуміння того як одне творить друге, і через освіту з вихованням дає ментальність раба чи героя… незнання приводить нас у всі проблеми
  Мат-ріархальне виховання це виховання раба божого. Якщо у Пат-ріархальних державах виховуються чоловіки поважати своїх дівчат і дівчат свого народу, то в Мат-ріархаті як бачимо самі українці вже не можуть терпіти своїх шлюх, які так само ненавидять своїх українців на дуже великий процент, і цей злочин як на цареві так на всіх нас . Простіше кажучи, факт в тому, що коли жінка стара або одногодка, то діти відчувають її зрілість і тата не поважають як би в корені, навіть якщо вона і каже їм поважати бо він тато.
  Для дітей важна енергетична перевага над мамою на рівні підсвідомості а не того що каже мама. З другого боку, якщо родина нормальна, то жінка яка не вчить дітей поважати тата, ніколи не одержує поваги від самих дітей, так побудована Творцем структура відносин, в яку входять вороги з своїми тендерними програмами в яких торочать протиприродні аксіоми які і ведуть в Мат-ріархат.

  6. Реформа Систем релігій:
  Уже вище сказано про заповіді які розділюють народ, але доки в чоловіка нема вирішального слова , то з самого кореня народу нема керівництва державою, бо жінка як гиря на ногах гальмує всі процеси.
  Природне управління народом має йти від духовних структур які мають враховувати всі сторони, а в Мат-ріархаті попи ізольовані від держави бо їх теорія творення рабів з чоловіків не сумісна з відповідальністю, а значить народ має усвідомити, що все управління має йти від кожної вулиці і кожен депутат має відповідати за порядок подаючи правильну інформацію голові сільради і так до президента.
  Так що реформувати?
  Якщо ми негайно не навчимо попів поважати нас і щоб перестали нас обзивати рабами, то така їх дія і надалі, добє нас до посліднього.
  Якщо ми не заборонимо релігіям і державі управляти нашими жолудками і тим що нам істи і пити, які прокладки памперси ставити і які щеплення робити, то нам так само каюк всім. Головне усвідомити, що ворожі релігії перше що роблять то це лізуть нам в рот і кладуть туди яди, то немовлятам спиртне при хрещенні що є злочин попівський то щеплення всім а служба???.
  Хто прояснив народу що таке демократія , служба в церкві оцим мурликанням незрозумілих для всіх латинських слів і що від того народу як наслідки за ці 2000 років політичного наскрізь християнства.
  Яка суть служіння яким попи дурачать голову всім на чужих мовах і словах… ЯКА?? На таке питання попи нікому не відповідають бо то тайна для українців, енергетику молитви попам давай стоячи стовпом у церкві, а куда ця сила людей направлена попами не зрозуміло, так само як і не зрозуміло чого тільки у християн проблеми…Тому реформа церковних служб має бути зроблена пояснена і розшифрована людям щоб люди знали, і що таке служба і для чого вона, і на якій мові вона має робитись і все друге, бо тільки для нас насаджена служба на не зрозумілих мовах.


  7. Реформи Творця.
  Скошені буряни, це робота людей які вирішують що має рости на полі.
  Промисел Творця, так само вирішує, якщо по факту дивитись, то типу Китай має дозвіл на творення від творця, бо має праукраїнські Веди і йому дається все, вже ракети вже космос, і духовність. Нам вороги твердили що Китай це аборигени яких годує Брежнєв, в той час як Китай ріс і росте, і як вийшло китайська стіна служила Китаю бо там чоловік головний у родині а у нас берлінська стіна холодної війни вбила все що можна вбити через вирішальне слово жінки яка доки перепустить все через своє мислення поїзд вже показав хвіст, тому і по плодах впізнаєте їх.
  Творець, Над-системи, Над релігії, Над масонства і все друге як видно стоїть під Зверх системою Творця чоловічого і жіночого прояву в світі людей як закони: Мат-і Пат-ріархат, і нікуди ми від цього не дінемось, бо одна система дає смерть через перегруз жінки, це Мат-ріархат де жінка бере зброю і йде шукати чоловіка…. І Пат-ріархат, де система в якій сам чоловік, який сильний знаходить собі жінку і захищає її. Вектор, стрілка яка перемикає напрямок такий простий і невидимий що повірити в нього ніяк не вдається, що є великим секретом для масонів і полягає він в двох напрямках:
  1. Повага до жінки і смерть її від цього що нам і проповідують всі вороги возвеличуючи її до невістки гуру чи Христа чи аллаха.
  2. Захист і забота про жінку, що дає ріст нації і народу що вороги від нас скривають, кажучи що це приниження жінки якщо про неї заботитись.
  Сама реформа як школи так систем, це усвідомлення самого життя.

  На закінчення:
  На носі Мат-ріархальні вибори в нікуди, але постільки Юля змінила курс як і в свій час Мороз, то народ має дати на її новий курс згоду за свій рахунок і тут я не можу критикувати Ющенка, якого я не підтримую в допомозі Михайлови, але він поступив по дружньому, біда що деколи ці куми і михайли нас підмочують такими стрілянина ми, бо там є дві правди: правий Ющенко бо осетини згодились буди під грузинами. І праві росіяни бо осетини мають чужі паспорти російські. У нас так само, є синагоги, мечеті і масонства і все друге. Двойне громадянство так само має мати свої реформи, у нас їх не роблять.
  Чи мають право робити помилки михайли і Ющенки, яких вороги то хоронять то обмазують в Інтернеті???
  Чи допомагають українці своєму царю який сказав Драчу що його тримають в акваріумі??? І це в наш час в Києві на виду у всіх!!

  Чи треба робити реформи всієї системи??? Чи кваситись далі???
  Я вважаю, що доки у Ющенка не буде зв'язок з народом через чоловіка який має вирішальне слово і заботиться за жінку , і відповідає перед царем за виховання дітей.. і т.д. і все що сказане…
  Толку бути просто не може!!!!!!!!!!!!
  Кажуть що леніна вбили ті ж самі сили що катують Юшенка якого одні вважають за подонка другі за свого. Якщо казати відверто, то в цій системі по другому бути не може бо все йде через ворогів і жінок які служать не Україні і своїх дітей відпускають за бугор без оплати їх виховання, другими словами, нехай всі їдуть куда хотять, але нехай віддадуть ті затрати які на них поставлені. Бо так само як система здирає аліменти, але доступу до дітей повноцінного не дає, і жінка з тещею, якщо хоче то пустить до тата, якщо ні то не пустить. Так само система діє на всіх планах, Юля то з Януковичом, то з Ющенком, так само як і жінки, то з чоловіком то з любовником, і все більше такі жінки як бачимо по телевізору зарізані одним з них. Це все що видно всім.
  А що робити???
  Робити треба те що каже Ющенко, Усвідомити все і не воювати більше ні за кого. Ні один українець не має бути ні під чиїм прапором крім прапором своєї нації і не під перевернутим, а під своїм, про що мова окремо по символах які так само від нас скривають їх значення.
  Остальне кожен зможе додумати сам, але головне треба робити починаючи з відміни аліментів і взагалі системи Мат. Прошу вибачення але помилки нема часу виправляти. З повагою Луцяк К.К.80673677958
 • 2008.10.29 | Михайло Свистович

  А закони МВС знає?

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  >
  >Оскільки незалежність суддів полягає передусім у їхній самостійності, непов'язаності при здійсненні правосуддя будь-якими обставинами та іншою, крім Закону, волею, подібне втручання в діяльність суддів Київського апеляційного адміністративного суду з метою перешкодити виконанню ними службових обов'язків або добитися винесення неправосудного рішення може містити ознаки злочину, передбаченого статтею 376 (Втручання в діяльність судових органів) Кримінального кодексу України.

  Може містити і, скоріш за все, містить. Як і дії МВС.

  Позитивом Луценка-І було те, що міліція нарешті перестала втручатися у політику. Одночасно зменшилися мєнтовський бєспрєдєл, тортури, корупція. Зараз, при Луценку-ІІ це все повертається, корупція перевершила кучмівську, а тепер повертається і політичне використання міліції. Мав я таки рацію, коли, зв"язавшись з НС на початку її створення, пальцем не поворухнув, коли справа дійшла до виборів.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".