МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Профілактика негативізму в Україні розпочинається з Луцька

10/16/2008 | VOBF
26 вересня та 11 жовтня працівники Волинського обласного благодійного фонду (ВОБФ) «Переображення» взяли участь у навчальних семінарах у містах Одеса та Красний Луч (Луганська обл.), організованих євангельсько-баптистськими церквами. Представники фонду Олександр Самрук та Віталій Ляснік розповідали слухачам про проведення профілактичних програм проти таких негативних суспільних явищ, як алкоголізм, наркоманія тощо. Волиняни навчали своїх колег з півдня та сходу України як працювати в навчальних закладах з метою пропагування християнських принципів та популяризації здорового способу життя.

На зустрічах були присутні представники громадських організацій та євангельських церков, які вже працюють, або ж планують розпочинати роботу по профілактиці серед учнів та студентів у навчальних закладах своєї області.

Як повідомив Віталій Ляснік, заступник голови ВОБФ «Переображення», на зустрічі в Одесі було присутніх понад 100 учасників, а у місті Красний Луч понад 400. Це була хороша нагода говорити про переваги проведення профілактичної роботи як громадської діяльності. Ми розповідали про досвід профілактичної роботи у Луцьку, співпрацю з іншими громадськими організаціями та владними структурами, оскільки за минулий навчальний рік профілактикою було охоплено понад 10 тис. учнів та студентів.

Для довідки: ВОБФ «Переображення» з 2000 року за сприяння Волинської обласної державної адміністрації, Управління у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації, Відділу у справах сім’ї та молоді Луцької Міської Ради та Управління освіти та науки Волинської облдержадміністрації проводить профілактичні програми у навчальних закладах Луцька та області на теми «Правда про наркотики», «Правда про куріння», «Правда про СНІД», «Правда про алкоголь», «Правда про залежності від ігрових автоматів», «Правда про інтимні відносини» та ін. через регулярні зустрічі з учнями, студентами та їхніми батьками, показ профілактичних фільмів знятих студією «Правда PRO» та розповсюдження тематичних брошур.

Нині ВОБФ «Переображення» з метою поширення профілактичної роботи в країні працює над реєстрацією Всеукраїнського благодійного фонду «Переображення» з структурними підрозділами в усіх обласних центрах України.

Прес-служба ВОБФ «Переображення»
Олександр Самрук
http://fond.lutsk.ua/
+38(050)969-21-14

Відповіді

 • 2008.10.16 | Наталка

  В українців є свої церкви - православні та католицькі.

  Не треба тут пропаганди своєї проводити.

  Згадані в дописі "угрупування" діють лише для того, щоб розвалити наші українські церкви та відтягнути наших віруючих до своїх храмів усяких там аделаджів та сатана знає кого; та ще для того, щоб втовкмачити українцям в голову, що від них нічого в Україні не залежить, а лише від Бога і значить, що боротися за своє майбутнє немає сенсу.

  Єдина Україна - єдина церква - єдиний народ.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.17 | Горицвіт

   в вашому повідомленні є внутрішня суперечність

   Наталка пише:

   > В українців є свої церкви - православні та католицькі.
   [...]
   > Єдина Україна - єдина церква - єдиний народ.

   церкви (їх багато) чи єдина церква?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.17 | Наталка

    Re: в вашому повідомленні є внутрішня суперечність

    Має бути єдина помісна церква, але маємо, що маємо.
  • 2008.10.28 | Михайло Свистович

   Re: В українців є свої церкви - православні та католицькі.

   А також протестантські, рідновірські, суннітські...

   Наталка пише:
   > Не треба тут пропаганди своєї проводити

   Треба, бо хороша пропаганда, правильна

   >
   > Згадані в дописі "угрупування" діють лише для того, щоб розвалити наші українські церкви та відтягнути наших віруючих до своїх храмів усяких там аделаджів та сатана знає кого

   Не судіть усіх по собі та лікуйтесь від ворогоманії. Переважна більшість віруючих цих церков - вчорашні невіруючі або нововіруючі (молодь), які до того чомусь не пішли до православних або католицьких церков. Бо хто лікар православним чи католикам, що вони не підуть проповідувати по хатах і вулицях як протестанти, а сидять у храмах та чекають, поки до них прийдуть?

   >
   > та ще для того, щоб втовкмачити українцям в голову, що від них нічого в Україні не залежить, а лише від Бога і значить, що боротися за своє майбутнє немає сенсу

   Протестантське віровчення, як і православне з католицьким мають однакові погляди на ці речі.

   >
   > Єдина Україна - єдина церква

   Православна чи католицька? ;)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".