МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Почему так происходит?

10/16/2008 | Rokka
Россия платит огромные деньги за аренду баз Черноморским флотом РФ в Крыму. Вот только из этих 98 миллионов долларов в год, АРК в свой бюджет не получает ни копейки, все уходит в Киев. Почему так происходит? Почему Ющенко распоряжается этими деньгами по своему усмотрению, например, отдавая их часть Львову, Тернополю и другим западным областям? Где справедливость? Мне кажется, Крыму уже давно пора поставить вопрос ребром, ведь Россия может платить напрямую АРК, а та уже в свою очередь будет делиться с Киевом. Господа, надо бороться за то, что вам принадлежит, а иначе у вас и оставшееся заберут.

Відповіді

 • 2008.10.16 | DADDY

  Тупа провокація.Московія ніц не платить Україні

  Згадані провокатором 98 млн американських грошей Московія зараховує як сплату боргу за газ спожитий у період до 97-го року.
  Таким чином Президент НЕ має можливості обкрадати НКВС-них ветеранів в Криму і віддавати ці гроші "бандерівцям" в Західних областях.
  Провокатор забув все, що йому казали на інструктажі в Тульському обласному відділенні ФСБ.
 • 2008.10.16 | 123

  Бо це Київ дозволив базу розташувати, а не АРК

  Rokka пише:
  > Россия платит огромные деньги за аренду баз Черноморским флотом РФ в Крыму. Вот только из этих 98 миллионов долларов в год, АРК в свой бюджет не получает ни копейки, все уходит в Киев. Почему так происходит? Почему Ющенко распоряжается этими деньгами по своему усмотрению, например, отдавая их часть Львову, Тернополю и другим западным областям? Где справедливость? Мне кажется, Крыму уже давно пора поставить вопрос ребром, ведь Россия может платить напрямую АРК, а та уже в свою очередь будет делиться с Киевом. Господа, надо бороться за то, что вам принадлежит, а иначе у вас и оставшееся заберут.

  Ви так кажете про справедливість, як начебто кримчанє вкалують дєнно і нощно, а все ними зароблене забирають собі Київ і Тернопіль :)
 • 2008.10.16 | Prosector

  Re: Почему так происходит?

  а Вы в курсе, что дотации из госбюджета Украины идут на поддержку шахт всяких, ну тех, которые не совсем в Тернополе, а скорее на востоке Украины? Вы госбюджет детально изучали перед тем как писать? и статьи по теме кто кого кормит через госбюджет?
 • 2008.10.16 | GreyWraith

  Хай вже кримчанє вибирають

  Rokka пише:
  > Россия платит огромные деньги за аренду баз Черноморским флотом РФ в >Крыму. Вот только из этих 98 миллионов долларов в год, АРК в свой >бюджет не получает ни копейки, все уходит в Киев. Почему так >происходит?
  Хай вже кримчанє вибирають одну із двох альтернатив:

  1) або ЧФ, як про це нам розказують росіяни і політики, яких в тих краях обирають, - це їхній рідний захисник (схоже, захисник від здатності конкурувати хоча б із Анталією :) ). Тоді їм має бути неймовірно соромно висувати хоча б на копійку претензії до своїх братів, чи не так? :):):) Більше того, може, ще й би шапку по кругу по Криму пустили, щоб подали Христа заради, хто скільки може, на його користь (дивіться гілку про ціни на нафту... Міністр фінансів РФ казав, що на наступний рік росіяни розрахували бюджет під $95 за барель, а нижче $70 бюджет РФ вже дірявий). :)

  2) або ЧФ - це окупаційні війська, з яких користі нуль, а шкоди повно. Тоді фінансові претензії цілком виправдані. Але як тоді бути із русскім духом? :)

  BTW про шкоду. Якщо вірити російській газеті "Ізвєстія", то грузинські диверсанти от-от мають атакувати Москву. Але проти Грузії воював і ЧФ, тому ці самі диверсанти цілком можуть пошукати цілі і в Севастополі. Тим більше, що Україна із Грузією не воює, тому ніяких заходів безпеки вживати не збирається.
 • 2008.10.16 | AK

  Причому тут АРК до чорноморського флоту? Флот - у Севастополі.

 • 2008.10.16 | Адвокат ...

  Друх мой, зачєм ніпраФФду ґаварішЬ???

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.17 | один_козак

   Шоп савєцких кримчан задавила жаба за дірку от бубликаCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".