МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Янукович почав кампанію з помилкової теми (плач про мовноязичіє)

10/17/2008 | Горицвіт
Це помилка, мені здається. Він цим заганяє себе в ґетто. В той час, коли зараз є чудова можливість розширити коло своїх виборців, зосередившись на економічних темах. Тимошенко демонструє повну безпорадність навіть на рівні риторики (вчора 49 антикризових проектів, неясно де взятих, сьогодні їх вже нема, а "відповідає РНБО, Нацбанк і президент" ( http://www.unian.net/ukr/news/news-278965.html ) тощо). Тому зараз, коли розгорається фінансова криза, є шанс виділитись хоча б заявами. Дивно, що Янукович цього не робить, а лізе в програшну тему страждань рускоязичних. Невже в нього теж голяк, і нема нікого, хто може щось толкове порадити?

------
[16.10.2008 18:59]
Лідер Партії регіонів Віктор ЯНУКОВИЧ обурений, що на сході України дітей змушують вивчати українську мову і називає це «знущанням».

Про це він заявив сьогодні в Донецьку, виступаючи на ХІХ обласній конференції Партії регіонів.

Кажучи про «функціонування російської мови на російськомовних територіях», В.ЯНУКОВИЧ відзначив, що «люди, навіть діти, які пішли до першого класу, і ніколи не говорили українською, зазнають знущань».

«Їх зараз змушують розмовляти українською мовою. Вони приходять додому, плачуть і не хочуть йти до школи, і таких прикладів дуже багато. Студентів з південного сходу України стало набагато менше через одну причину, що вони не можуть пройти тести українською мовою», - емоційно сказав В.ЯНУКОВИЧ.

Він також висловив обурення з приводу дублювання в кінотеатрах фільмів українською мовою. «Це ж посміховисько, коли ми дивимось шедеври кіно, але через незграбний, жахливо непрофесійно підготовлений дубляж їх дивитися неможливо», - підсумував лідер Партії регіонів. ( http://www.unian.net/ukr/news/news-279002.html )
-------

Відповіді

 • 2008.10.17 | harnack

  Якщо недоріка рече недоречним "зараз", замість "тепер" то ..(л)

  мовонька є і буде, одвіку й довіку, нездоланним тягарем для всіх:

  http://www2.maidanua.org/news/view.php3?key=1180539585&trs=-1&bn=maidan_mova&site=maidan

  http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_mova&key=1204384029&first=1224178046&last=1217507124

  Доречне психологічне й політичне запитання: а навіщо мордувати усіх мовою: ось як осоружно та нестерпно будуть оцінені мовні поради й отут на форумі! Це мій тест!

  А Януко-недоріка
  Зрадливо базіка:
  Чи буде ж бо він навіки
  Кацапокаліка?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.17 | Горицвіт

   якщо це до мене претензія за неправильну мову

   то я дозволю собі проігнорувати це як офтопік. Може, ваші зауваження слушні; може, колись почитаю; дякую.
 • 2008.10.17 | GreyWraith

  Трусіння російського гаманця?

  А чим ще можна пояснити таку риторику? Обіцяє запровадити російську мову другою державною після здобуття ПРУ 301 мандата, тобто, після свистіння на горі раків? Поки сумнівним є навіть здобуття 226 мандатів, отже, треба з кимось збирати коаліцію. Із НУ після таких спічів буде дуже сумнівним (після того, як НУ розгорнула проти БЮТ кампанію звинувачення у державній зраді на користь Росії). Розраховує, що до ВР пролізе повно лівого сміття, тобто не тільки КПУ, а й СПУ і навіть ПСПУ?..

  >«Їх зараз змушують розмовляти українською мовою. Вони приходять >додому, плачуть і не хочуть йти до школи, і таких прикладів дуже >багато.
  Цікаво, чи буде міністр освіти реагувати на цей феєричний спіч? Раз прикладів дуже багато, то хай вельмишановний пан доведе їх у суді...

  >Студентів з південного сходу України стало набагато менше через одну >причину, що вони не можуть пройти тести українською мовою», -
  Хто їм винен, що вони змарнували свій час, не ходячи на уроки, а крадучи шапки і жеручи трамадол? :) А якщо серйозно, то хай міносвіти теж притягне статистику по вузах до суду...

  >«Це ж посміховисько, коли ми дивимось шедеври кіно, але через >незграбний, жахливо непрофесійно підготовлений дубляж їх дивитися >неможливо»,
  Можна подумати, він до того кінотеатру ходить, особливо на шедеври кіно, і ще більш особливо із дружиною. :) А коли дубляж незграбний - то хай порекомндує пану Ахметову організувати студію і круто піднятися на зграбному. Не всі ж гроші мають шурувати до Росії, хай частина в українських бізнесменів осяде, чи не так? :)
 • 2008.10.17 | ziggy_freud

  підступний Янукович відбирає електорат у Вітренко

  Горицвіт пише:
  > зараз, коли розгорається фінансова криза, є шанс виділитись хоча б заявами. Дивно, що Янукович цього не робить, а лізе в програшну тему страждань рускоязичних. Невже в нього теж голяк, і нема нікого, хто може щось толкове порадити?

  що може в такій ситуації сказати видатний завгар, який був досить посереднім прем*єром? Якщо в ПР лишились адекватні люди, зараз вони скоріше з Ахметовим чи Богатирьовою, ніж з Проффессором

  > Кажучи про «функціонування російської мови на російськомовних територіях», В.ЯНУКОВИЧ відзначив, що «люди, навіть діти, які пішли до першого класу, і ніколи не говорили українською, зазнають знущань».

  ужоснах. Як знущаються з дітей в школі. Змушують рахувати, писати палички. Замість дати пацанам пива чи клею.

  > Він також висловив обурення з приводу дублювання в кінотеатрах фільмів українською мовою. «Це ж посміховисько, коли ми дивимось шедеври кіно, але через незграбний, жахливо непрофесійно підготовлений дубляж їх дивитися неможливо», - підсумував лідер Партії регіонів. ( http://www.unian.net/ukr/news/news-279002.html )

  Януковича - на Мосфільм. На російську озвучку. Але ж не візмуть через хахляцький акцент...
 • 2008.10.17 | Мартинюк

  Янукович просто зробив "ку!" в сторону Росії

  Напевно є якийсь тиск чи навіть загроза повністю поміняти Януковича на Тимошенко на посаді "главного друга России"
 • 2008.10.17 | samopal

  Чому з помилкової? З ним про якусь іншу домовлялися?

 • 2008.10.17 | один_козак

  Ги)) А мій молодший від російського правипису казиться))

  Не зважаючи на те, що в усному мовленні у нього мамина російська домінує. І думає здебільшого російською, як бачу.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".