МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Це вже не просто наруга над Конституцією

10/17/2008 | beauty
БЛОК ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО
ПРЕС-СЛУЖБА
ЗАЯВА

Чергові Укази Президента України про ліквідацію окружного та апеляційного судів, які не піддалися тиску президентського секретаріату та відмовилися приймати очевидно не правові рішення, – це вже не просто наруга над Конституцією та законами. Президент свідомо виводить політичну ситуацію за межі правового поля, адже, розвалюючи та скасовуючи суди, Ющенко позбавляє учасників політичного процесу можливості законного захисту прав та свобод громадян.

Ющенко розвалив демократичну коаліцію. Ющенко розпустив Верховну Раду VI скликання незаконно, позаяк Конституція дозволяє зробити це не раніше 23 листопада 2008 року. Ющенко від грудня минулого року системно працює на дестабілізацію роботи Уряду. Ющенко в щоденному режимі нищить судову систему: звільняє суддів, які виносять неугодні йому рішення, порушує проти них кримінальні справи, ліквідовує „нелояльні суди”, організовує винесення рішень неіснуючими судами, повторно видає укази, які вже визнано незаконними.

Такої наруги над Конституцією, законом та правосуддям не дозволяли навіть за часів авторитарного минулого.

БЮТ виступає за врегулювання всіх політичних конфліктів в законний спосіб. Спроби Президента знищити законність та „заасфальтувати” судову систему матимуть серйозні наслідки, вся відповідальність за які ляже особисто на Президента Ющенка, як і відповідальність за свідому дестабілізацію політичної ситуації в розпал вкрай загрозливої для України світової економічної кризи.

Відповіді

 • 2008.10.18 | ukr_girl

  Щось вже не жалко цей Конституці

 • 2008.10.18 | ViKiNg

  Re: Це вже не просто наруга над Конституцією

  "Отримавши від уряду 1000 грн. компенсацій кожен колишній вкладник Ощадбанку СРСР втратив від 2,5 до 3 тисяч грн.», – зазначив народний депутат України, член бюджетного Комітету Верховної Ради, заступник голови Української народної партії Ярослав Джоджик." Виходить, що Юлька натягнула весь народ з цими виплатами, ось чому вона і боїться іти на вибори.
 • 2008.10.19 | Sean

  Блазні ви

  beauty пише:
  > приберіть своїх вар'ятів з судів і не перешкоджайте виборам, тоді буде не так смішно читати


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".