МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Європа адекватно сприймає необхідність виборів в Україні

10/17/2008 | Майдан-ІНФОРМ
17.10.2008 16:04

“В Європі немає ніякого переляку, ніякого остраху і критики на рахунок ухваленого Президентом рішення про дострокові вибори. Навпаки, представники європейських країн сприйняли це рішення спокійно і вважають його рішенням демократичної держави, яка продемонструвала не раз своє вміння чесно і відкрито пройти через вибори. Абсолютно нормальним, на їх думку, є передати на рішення народу ситуацію, в якій перебуває зараз політикум України”. Про це повідомила народний депутат-“нашоукраїнка”, перебуваючи на щорічному Форумі Ради Європи “За майбутнє демократії” в Мадриді.

Нагадаємо, щорічний Форум Ради Європи “За майбутнє демократії” спрямований на сприяння демократії на загальноєвропейському рівні. Рішення про створення Форуму було ухвалене на Третьому самміті Ради Європи у Варшаві у 2005 році з метою зміцнення політичних свобод та громадянського суспільства. Форум відкритий для всіх держав-членів та покликаний слугувати платформою для обміну ідеями та інформацією. Форум активно співпрацює з Венеціанською комісією та іншими органами Ради Європи.


Депутат нагадала, що “Форум розглядає найбільш гарячі проблеми, які цікавлять Європу”. “І тема позачергових виборів в Україні досить активно дискутувалась на цьогорічному форумі”, - зазначила Герасим’юк. Вона також повідомила, що “учасники Форуму спокійно ставляться до того, що на початку шляху до демократії, на якому Україна себе показує дуже здібним учнем, відбуваються такі різні установчі речі, які потребують рішення з боку народу. Вибори, на погляд європейських країн, є дуже демократичним вирішенням проблем. “Дострокові вибори – один із найефективніших механізмів вирішення кризових ситуацій”, - підкреслила депутат.

Як повідомила Герасим’юк , “наступний щорічний Форум Ради Європи “За майбутнє демократії” пройде в Києві. Центральною темою форуму будуть вибори і виборчі механізми”. “Те що, Україні було надано право прийняти у себе людей, які рухають процес демократії у світі, свідчить про спокійне і поважливе ставлення Європи до тих демократичних процесів, які відбуваються у нашій країні”, - зауважила депутат.

На переконання депутата, “БЮТ своїми заявами щодо негативного і критичного сприйняття Європою позачергових виборів, про те, що в усьому світі під час фінансової кризи не лише не проводять позачергових виборів, а й відкладають їх розпочав свій виборчий процес” . “БЮТ вже готується до виборів, але розпочав його у такий шоу-спосіб”, - наголосила Герасим’юк .

Прес-служба НУНС

поставив:sean

Відповіді

 • 2008.10.18 | Олег

  Re: Європа адекватно сприймає необхідність виборів в Україні

  Живу в Одессе! Официально заявляю БЮТ к выборам не готовится! Хотел как всегда поработать в комиссии! Ответ: выборов не будет!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.29 | Михайло Свистович

   Re: Європа адекватно сприймає необхідність виборів в Україні

   Олег пише:
   > Живу в Одессе! Официально заявляю БЮТ к выборам не готовится!

   Готується

   > Хотел как всегда поработать в комиссии! Ответ: выборов не будет!

   Це вони Вам сказали. А вибори - це не тільки комісії і не стільки. До комісій дійде час, коли точно буде відома дата.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".