МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ЛОО КУН вважає оптимальним створення блоку правих сил

10/18/2008 | simsimopen
12 жовтня 2008 року у Львові відбулося чергове засідання Політичної Ради Львівської обласної організації Конгресу Українських Націоналістів. Конгресівці Львівщини підтримали Указ Президента України № 911/2008 „Про дострокове припинення повноважень Верховної...

12 жовтня 2008 року у Львові відбулося чергове засідання Політичної Ради Львівської обласної організації Конгресу Українських Націоналістів. Конгресівці Львівщини підтримали Указ Президента України № 911/2008 „Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України ІV скликання та призначення позачергових виборів” і відповідну заяву Головного Проводу КУН. Політрада ЛОО КУН визначила обов’язковою участь Конгресу в дострокових парламентських виборах у самостійному форматі, чи інших варіантах.
Оптимальним Політична Рада вважає участь Конгресу у формуванні блоку правих сил. Серед ймовірних партнерів ЛОО КУН розглядає ВО „Свобода”, УНП та НРУ. Визначальною для створення правої сили обласна організація вважає політику національного прагматизму в соціально-економічній сфері і підтримку державотворчого курсу Президента.

Відповіді

 • 2008.10.18 | Меркурій

  Re: ЛОО вважає оптимальним створення блоку правих сил

  simsimopen пише:
  > 12 жовтня 2008 року у Львові відбулося чергове засідання Політичної Ради Львівської обласної організації Конгресу Українських Націоналістів. Конгресівці Львівщини підтримали Указ Президента України № 911/2008 „Про дострокове припинення повноважень Верховної...
  >
  > 12 жовтня 2008 року у Львові відбулося чергове засідання Політичної Ради Львівської обласної організації Конгресу Українських Націоналістів. Конгресівці Львівщини підтримали Указ Президента України № 911/2008 „Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України ІV скликання та призначення позачергових виборів” і відповідну заяву Головного Проводу КУН. Політрада ЛОО КУН визначила обов’язковою участь Конгресу в дострокових парламентських виборах у самостійному форматі, чи інших варіантах.
  > Оптимальним Політична Рада вважає участь Конгресу у формуванні блоку правих сил. Серед ймовірних партнерів ЛОО КУН розглядає ВО „Свобода”, УНП та НРУ. Визначальною для створення правої сили обласна організація вважає політику національного прагматизму в соціально-економічній сфері і підтримку державотворчого курсу Президента.

  Поки на чолі КУНу стоїть аморальна людина (заява щодо небажання міняти звичку щодвароки купувати новий мерседес, перебуваючи на державній посаді є априорі аморальною) про жоден блок з КУНом мову вести не можна.
 • 2008.10.18 | странник

  Re: ЛОО КУН вважає оптимальним створення блоку правих сил

  simsimopen пише:
  >Політрада ЛОО КУН визначила обов’язковою участь Конгресу в дострокових парламентських виборах у самостійному форматі, чи інших варіантах.

  От і добре. Бо кому той КУН тоді потрібен?

  > Оптимальним Політична Рада вважає участь Конгресу у формуванні блоку правих сил.

  Не пройшло й п'яти років... Хоча я вже один раз бачив як оголошували про об'єднання націоналістів... Не треба мені було тоді напрягати Івченко, щоб він сформулював сучасну національну ідею. :((

  >Серед ймовірних партнерів ЛОО КУН розглядає ВО „Свобода”, УНП та НРУ.

  І це все що є на сьогодні?? :(
  УНП і НРУ просто не існує.
  Ну може й вдасться переповзти через 3%, хоча ще прийдеться торгуватися з Тягнибоком... Краще відразу дайте йому грошей. ;)

  >Визначальною для створення правої сили обласна організація вважає політику національного прагматизму в соціально-економічній сфері і підтримку державотворчого курсу Президента.

  "Національний прагматизм"?? Не знаю що це, але звучить супер!!! :)
  Коли вже пройде час ідіотів шароварників?? :(((
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.19 | omela

   Re: ЛОО КУН вважає оптимальним створення блоку правих сил

   странник пише:
   > УНП і НРУ просто не існує.

   Існують.

   В НРУ є відомі проблеми: Тарасюк останнім часом аж надто хоче в БЮТ, а очільники найбільших обласних організацій та членство не в захваті.

   Але УНП назагал в стані кращому, в сенсі готовності місцевих осередків, за ту ж "Нашу Україну", де прямо зараз займаються відновленням (!) навіть цілих обласних організацій.

   Що ж стосується КУН... Хай з Тягнибоком домовляються. Це зараз єдина реальна можливість, тому що рішення УНП залежить від "Нашої України". Блок зі "Свободою" у них є другим варіантом, попередні переговори проведено... І це правильно.

   Тільки про рівні умови блокування КУНівцям треба забути. Рік, добровільно проведений у відлюдництві, на марґінесі політ. життя (навіщо партія, котра не бере участь у виборах?) це суттєвий чинник.

   Тож якщо їм вдасться домогтися співвідношення 1:4 в уявному блоці Свобода+КУН, це буде нормально, нмд. Позаяк КУН в "Нашій Україні" зразка 2006 р. мав лише 3 мандати... А блок, котрий сьогодні здобуває 3%, отримує щонайменше 15.

   > з Тягнибоком... Краще відразу дайте йому грошей. ;)

   До речі, непогана ідея ;) Вони йому якраз дуже потрібні: "Свобода" бідна, їй бракує коштів щоби конкурувати на рівних, тож багатий Івченків КУН став би їм в пригоді :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.19 | странник

    Re: ЛОО КУН вважає оптимальним створення блоку правих сил

    omela пише:
    > странник пише:
    > > УНП і НРУ просто не існує.
    >
    > Існують.

    Саме існують. :(

    > В НРУ є відомі проблеми: Тарасюк останнім часом аж надто хоче в БЮТ, а очільники найбільших обласних організацій та членство не в захваті.

    Проблеми НРУ вічні і безкінечні.

    > Але УНП назагал в стані кращому, в сенсі готовності місцевих осередків, за ту ж "Нашу Україну", де прямо зараз займаються відновленням (!) навіть цілих обласних організацій.

    Та дай бог! :)

    > Що ж стосується КУН... Хай з Тягнибоком домовляються. Це зараз єдина реальна можливість, тому що рішення УНП залежить від "Нашої України". Блок зі "Свободою" у них є другим варіантом, попередні переговори проведено... І це правильно.

    Правильно так правильно.

    > Тільки про рівні умови блокування КУНівцям треба забути. Рік, добровільно проведений у відлюдництві, на марґінесі політ. життя (навіщо партія, котра не бере участь у виборах?) це суттєвий чинник.

    А хто КУНу винен??

    > Тож якщо їм вдасться домогтися співвідношення 1:4 в уявному блоці Свобода+КУН, це буде нормально, нмд. Позаяк КУН в "Нашій Україні" зразка 2006 р. мав лише 3 мандати... А блок, котрий сьогодні здобуває 3%, отримує щонайменше 15.

    Наговоряться там досхочу. :))) Це ж не працювати.

    > > з Тягнибоком... Краще відразу дайте йому грошей. ;)
    >
    > До речі, непогана ідея ;) Вони йому якраз дуже потрібні: "Свобода" бідна, їй бракує коштів щоби конкурувати на рівних, тож багатий Івченків КУН став би їм в пригоді :)

    От і добре. :)
   • 2008.10.19 | simsimopen

    Re: ЛОО КУН вважає оптимальним створення блоку правих сил

    Незважаючи, що КУН не брав участі в попередніх виборах (що, до речі, сприймається позитивно багатьма, зважаючи на існуючу тоді вимогу про створення нової партії), він зберіг структуру і посилив свій вплив, зокрема, в Західній Україні. Тому зараз він представляє собою досить помітну і впливову політсилу. Саме об'єднання в такому форматі само по собі моло б позитивний ефект, оскільки наші люди чекають, що хтось, нарешті, об'єднається, і що це будуть нові сили і нові люди.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.10.19 | странник

     Re: ЛОО КУН вважає оптимальним створення блоку правих сил

     simsimopen пише:
     > Незважаючи, що КУН не брав участі в попередніх виборах (що, до речі, сприймається позитивно багатьма, зважаючи на існуючу тоді вимогу про створення нової партії), він зберіг структуру і посилив свій вплив, зокрема, в Західній Україні.

     Структуру він зберіг напевне. :) Бо це головна мета будь якої класичної структури за законом Паркінсона. А от вплив??

     >Тому зараз він представляє собою досить помітну і впливову політсилу.

     Значить скоро ми її побачимо, раз це помітна сила.

     >Саме об'єднання в такому форматі само по собі моло б позитивний ефект, оскільки наші люди чекають, що хтось, нарешті, об'єднається, і що це будуть нові сили і нові люди.

     Люди то чекають, але де ж тут нові сили, та нові люди?
     Може ще є й нові ідеї? :)
     Бо белькотіння про те що й так існує, та невиплакані сльози за Ненькою вже задовбали.
 • 2008.10.18 | samopal

  І давно?

 • 2008.10.19 | Sean

  ЛОО КУН не надто дає собі звіт, що таке "праві сили"

  але:
  а) нічого страшного,
  б) взагалі нічого


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".